مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد
×

ماشین ظرفشویی سامسونگ 5050

مرجع:

5050 S

دسته بندی: لوازم خانگی
نام تجاری:

  • پشتیبانی از سیستم عیب یاب به محض وجود هر گونه نشتی
  • بهره مندی از برنامه مخصوص شستشوی ظروف شیشه ای
  • ماشین ظرفشویی 14 نفره سامسونگ مناسب برای خانواده
  • بهره مندی ازبرنامه مخصوص شستشوی ظروف 
  • طراحی زیبا و شیک با دو طبقه برای چیدن ظروف
  • توانایی کنترل از راه دور از طریق گوشی موبایل
  • بهره مندی از شستشوی سریع و موثر 
  • مجهز به شستشوی کاملا بهداشتی
  • دارای درب های ریلی با کیفیت بالا
  • مجهز به موتور اینورتر دار
ادامه مطلب
امتیاز کابران: ثبت نظر/پرسش
شرایط گارانتی و خدمات:
13,000,000 تومان (بدون مالیات)
توضیحات

مشخصات کلی ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل 5050W

شرکت بزرگ سامسونگ علاوه بر تولید گوشهای هوشمند یکی از بزرگترین تولید کنندگان ماشینهای ظرفشویی نیز می باشد. یکی از تولیدات این شرکت ماشین ظرفشویی مدل5050W می باشد. این ماشین ظرفشویی بسیار کارآمد بوده و برای خانواده های پرجمعیت مناسب می باشد. کاربر می تواند با استفاده ازاتصال به اینترنت از طریق وایفای (Wi-Fi) ماشین ظرفشویی را از طریق موبایل یا تبلت هوشمند خود و می تواند از راه دور ماشین ظرفشویی را کنترل نماید. این ماشین ظرفشویی برای خانواده های 14 نفره مناسب است. این محصول دارای موتور اینورتر دار است که بدون تسمه بوده و صدایی بسیار کم در حد 46 دسیبل را تولید می نماید.این ماشین در مصرف آب و انرژی صرفه جویی کرده و شستشوی تمیزی را ارائه می دهد در هر بار شستشو این محصول از 12 لیتر آب استفاده می نماید. این محصول دارای 6 برنامه شستشو می باشد و مجهز به گزینه هایی برای شستشوی کاملا بی صدا مخصوص شب،خشک کردن کامل ظروف، تمیز کردن ماشین ظرفشویی، شستشوی سریع وشستشوی کاملا بهداشتی می باشد.

 

طراحی در ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل 5050W

این محصول دارای طراحی بسیار زیبایی می باشد. همانطور که می دانید این محصول از جلو باز می شود و بیشتر قسمت جلویی آن را درب آن تشکیل می دهد که کشوهای آن بر روی ریلهایی قرار دارد که به آسانی با باز شدن درب جلویی بیرون می آیند. این محصول دارای دو طبقه برای چیدن ظروف می باشد همچنین کشو و سبد های این ماشین ظرفشویی قابل تنظیم است. این ماشین ظرفشوییبه راحتی با محیط آشپزخانه ست می شود. همچنین ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل5050W دارای صفحه نمایش LED است که می توان بسیاری از کارها را انجام داد.همچنین این محصول دارای دکمه های تمام لمسی است که کار با آن را بسیار راحت کرده است. قفسه های این محصول رو به پایین می باشند به طوری که بعد از شستشو آب آنها خیلی زود خارج شده و در نتیجه زودتر خشک می شوند.  

 

برنامه شستشو در ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل 5050W

این محصول دارای 6 برنامه شستشو می باشد. یکی از این برنامه های شستشوبا توجه به نوع و حجم ظروف و همچنین میزان کثیفی آنها بهترین دمای آب و شستشو را تنظیم می کند تا به صورت خودکار عملیات شستشو انجام شود. این ظرفشویی با بهره مندی از سیستم شستشوی سریع با قدرت بالا توانایی شستن ظروف ته گرفته و ظروفی که مواد غذایی روی آنها سوخته و چسبیده را براحتی داراست و نیازی به خیساندن یا پاک کردن دستی قبل از شستشو با ماشین نیست. به علت صدای بسیار کم کاربر می تواند از این ماشین ظرفشویی هنگام شستشوی ظروف در شب استفاده کند. این محصول دارای سیستم ضد نشت آبمی باشد. عملکرد این فناوری به گونه ای است که به محض وجود هرگونه نشتی، جریان آب را قطع کرده و از بوجود آمدن حادثه های احتمالی جلوگیری می کند.

 

موتوراینورتر دار در ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل 5050W

موتور در هر دستگاه نقش تعیین کننده ای را در استحکام و عملکرد دستگاه به عهده دارد. این محصول دارای موتور اینوتردار می باشد. به طوریکه بدون تسمه بوده و بسیار کم صداست. این موتور عملکرد بسیار آرام و کم صدایی دارد و در حدود 46 دسی بل نویز تولید می کند. این محصول دارای عملکرد بالایی است و در هنگام کار بسیار آرام بوده و بدون ارزش است. موتوراین محصول در کنار عملکرد آرام از قدرت بسیار بالایی برای شستشوی ظروف برخوردار می باشد.

 

 

ماشین ظرفشویی 14 نفره سامسونگ مدل 5050W

این محصول برای خانواده های 14 نفره مناسب است و از 12 لیتر آب برای شستشو در هر مرحله شستشو استفاده می کند. کاربر می تواند به راحتی تمام ظروف خود را در ماشین ظرفشویی قرار داده و با انتخاب برنامه مورد نظرآنها را کاملا شستشو دهد. این ماشین ظرفشویی میزان ظروف و میزان کثیفی آنها را تشخیص داده و متناسب با آن، آب مصرفی را تنظیم می کند. این محصول قادر است ظروف را به صورت کاملاً بهداشتی بشوید. این شستشو با دمای آب حدودا 70 درجه سانتیگراد و در مدت زمان 10 دقیقه انجام می شود و تمام باکتری های موجود را از بین می برد و ظروف کاملا تمیز می شوند. این در حالی است که کاربر قادر است با فشردن تنها یک دکمه ظروف خود را به صورت کاملا بهداشتی شستشو دهد.

 

 

 
 
 

 

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
5050 S
نظر/پرسش(0)
نظرات
بدون نظر

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

فهرست