فروشگاه اینترنتی میهن کالا فعالیت خود را در زمینه فروش لوازم خانگی از خرداد 1389 شروع کرده است. میهن کالا جزو قدیمی‌ترین فروشگاه‌های اینترنتی بوده و دارای مجوز کشوری کسب و کار مجازی در اتحادیه صنعت و معدن می‌باشد. این فروشگاه با درگاه پرداختی زرین پال، طرف قرار داد با بانک ملت، این امکان را می‌دهد که با خیالی آسوده خرید خود را انجام دهید. 

در فروشگاه اینترنتی میهن کالا ارسال محصولات با پیک شخصی، در شرایط آب و هوایی عادی، به طور تقریبی 24 الی 48 ساعت طول می‌کشد. برای محصولات کوچکی که توسط اداره پست ارسال می‌شوند، به طور تقریبی زمانی بین 3 الی 4 روز طول می‌کشد. البته ارسال محصولات به عواملی مانند آب و هوا و فاصله مبدا تا مقصد بستگی دارد. 

خیر، اگر با مشاوران میهن کالا صحبت کرده باشید و محصول را ثبت کرده باشید امکان تغییر قیمت وجود ندارد. درصورتی که سفارش خود را ثبت نکرده باشید ممکن است به دلیل نوسانات ارز قیمت محصولات تغییرکند. 

قیمت محصولات موجود در میهن کالا به دلیل نوسانات شدید ارز، ممکن است تغییراتی داشته باشند. به همین دلیل بهتر است به صورت تلفنی و از طریق مشاوران ما، سفارش خود را ثبت کرده و بهترین محصول را انتخاب نمایید. مشاوران فروشگاه اینترنتی میهن کالا در 7 روز هفته و 24 ساعته اماده‌ی پاسخگویی شما بوده و شما را برای خرید محصولی مناسب راهنمایی می‌کنند.

تمامی کالاهایی که توسط میهن کالا برای مشتریان ارسال می‌شوند اصل بوده و شرکتی می‌باشند. حتی به درخواشت مشتریان هیچ کالای تقلبی و غیر اصلی ارسال نمی‌شود. شما می‌توانید از طریق کد کالا به اصل یا غیر اصل بودن آن‌ها پی‌ببرید.

خیر، میهن کالا یک فروشگاه اینترنتی می‌باشد. هدف میهن کالا صرفه جویی در وقت و هزینه‌ها بوده و کار شما را آسان می‌کند به همین دلیل بدون نیاز به حضور شما، بهترین محصولات را در اختیار شما قرار می‌دهد. 

محصولی که شما سفارش داده‌اید در همان روز پس از انجام مراحل ثبت، به پست تحویل داده می‌شوند. البته در روزهای تعطیل ارسال از طریق پست امکان پذیر نیست.

شما می‌توانید مبلغ محصول را به صورت اینترنتی یا بانکی پرداخت کنید. از طریق واریز بانکی یا کارت به کارت به شماره حساب‌های فروشگاه اینترنتی میهن کالا مبلغ را ارسال کنید. همچنین به صورت اینترنتی نیز از طریق درگاه پرداخت می‌توانید هزینه محصول را پرداخت نمایید.

خیر فروشگاه اینترنتی میهن کالا هیچ محصولی را به صورت قسطی نمی‌فروشد.

خیر فروشگاه اینترنتی میهن کالا هیچ‌گونه چکی را از خریداران نمی‌پذیرد. 

خیر تمامی محصولات میهن کالا نو بوده و هیچ محصول استوکی ندارد.

اگر محصول شما ارسال نشده باشد می‌توانید با مشاوران فروشگاه اینترنتی تماس گرفته و محصول خود را لغو و تغییر دهید. در صورتی که محصول ارسال شده باشد، امکان تغییر و لغو آن وجود ندارد. 

بله بعد از ثبت سفارش، مبلغ بسیار ناچیزی به عنوان بیعانه دریافت می‌شود. 

فروشگاه اینترنتی میهن کالا در شهر زیبای بانه قرار گرفته است. شهر بانه به دلیل منطقه آزاد تجاری بودن بزرگراهی برای ورود کالاها می‌باشد. این کالاها نیازی به هزینه گمرک و مالیات ندارند. همچنین میهن کالا محصولات خود را با کم‌ترین سود در اختیار کاربران قرار می‌دهد. 

می‌توانید سفارش خود را به صورت اینترنتی در هر ساعت از شبانه روز ثبت کنید. سفارش به صورت تلفنی از ساعت 8:00 تا 23:30 دقیقه هفت روزه هفته در 365 روز امکان‌پذیر می‌باشد. 

بله باید مشتری محصول را وارسی کرده و مبلغ باقی مانده را پرداخت کند. 

بله فروشگاه اینترنتی میهن کالا محصولات را به تمامی نقاط کشور ارسال می‌کند. 

خیر پیک شخصی محصول را تحویل شما داده و تنها آن را تست می‌کند. 

بله شرکت گارانتی در تمامی نقاط ایران نمایندگی داشته و بهترین خدمات را به مشتریان ارائه می‌دهد. 

بله می‌توانید با حساب کاربری و وارد کردن رمز خود به سوابقتان دسترسی داشته باشید. 

خیر کالا تنها توسط پیک شخصی تست می‌شود. 

بله می‌توانید درخواست خود را با مشاوران در میان گذاشته و در صورت موجود بودن آن را به شما ارائه می‌دهند. 

شما می‌توانید از طریق تماس با مشاوران میهن کالا و SMS از وضیت فعلی کالای خود مطلع شوید. البته پشتیبانی وضعیت سفارشتون رو به محض تغییر وضعیت به شما اطلاع می دهد.

هنگام تحویل، کالاها باید توسط خریدار تست و تایید شوند، به همین دلیل باید در زمان مشخصی به دست شما برسند. این زمان توسط خریدار تعیین می‌شود.

بله قبل از تحویل و تسویه حساب محصول را کاملا وارسی کرده و هر مشکل ظاهری و فنی داشت می‌توانید آن را برگشت بدهید.

بله، تمام محصولات کوچک گارانتی دارند و محصولات بزرگی مانند تلویزیون، یخچال و … نیز به اختیار کاربر از گارانتی برخوردار می‌باشند.

گارانتی صوتی و تصویری، سرمایشی و گرمایشی توسط نوین سرویس و مابقی محصولات آلفا سرویس انجام می گردد.

هزینه ارسال به شهر، نوع محصول و تعداد آن بستگی دارد. 

محصولات شما قبل از ارسال تست می‌شوند. البته کاربران به اختیار خود می‌توانند محصول را آکبند تحویل بگیرند. در این صورت محصول هر گونه مشکلی داشته باشد، بر عهده خریدار می‌باشد.