Click for more products.
No produts were found.
کاربری مقایسه
Click for more products.
No produts were found.

تلویزیون فیلیپس 43PUT6504 سری PUT6504

مرجع:

تلویزیون 43 اینچ فیلیپس PUT6504 سری 2020

دسته بندی: تلویزیون
نام تجاری: فیلیپس
  • مجهز به سیستم عامل سافی
  • دارای فناوری USB recording 
  • نمایشگر 43 اینچ با کیفیت تصویر 4K
  • برخوردار از Dolby Vision و Dolby Atmos
  • سیستم صوتی 2 کاناله با توان خروجی 20 وات
  • مجهز به فناوری های تصویری Micro Dimming و Ultra Resolution

ادامه مطلب
اضافه به مقایسه0
0 تومان
موجودی به اتمام رسیده است
در صورت در دسترس بودن به من اطلاع بده
توضیحات

مشخصات کلی تلویزیون فیلیپس 43PUT6504

تلویزیون فیلیپس 43PUT6504 در سال 2020 توسط شرکت فیلیپس به بازار عرضه شد. این محصول تصاویر را با رزولوشن 3840x2160 و کیفیت تصویر 4K نشان می دهد. کیفیت 4K تصاویری واقعی و زنده را به نمایش می گذارد. فناوری Micro Dimming در تلویزیون فیلیپس، نور نمایشگر با تنظیم کرده تا تصاویری درخشان ارائه شوند. تلویزیون 43PUT6504 قابلیت پشتیبانی از محتوای HDR را دارد. همچنین از فرمت های HDR10، HLG، HDR10+، Dolby Vision پشتیبانی می کند. Dolby Vision تصاویری را با کنتراست بالا و بدون هیچ نویزی پخش می کند. با این فرمت سینما را به خانه بیاورید. HDR10+ یک فرمت ویدیویی بوده و صحنه به صحنه رنگ و روشنایی را مدیریت و تنظیم می کند. دیدن محتواهایی با عمق زیاد و کیفیت بالا با فرمت های HDR امکان پذیر می شود.

در تلویزیون فیلیپس 43PUT6504 به فناوری Ultra Resolution مجهز شده است. این فناوری رزولوشن تصاویر را افزایش می دهد و تصاویری واقعی را پخش می کند. در این محجصول از پردازشگر Pixel Precise UHD استفاده شده است. این پردازشگر تصاویر را تجزیه و تحلیل می کند. در واقع این پردازشگر هر آنچه که پخش می شود، را در حد 4K ارائه می دهد. تصاویری واقعی با رنگ هایی زنده اوج لذت را در شما به وجود می آورد.

تلویزیون 43 اینچ فیلیپس دارای 2 بلندگو و توان خروجی 20 وات می باشد. بلندگوهای این محصول، صدایی کاملا رسا و واضح را به گوش شما می رسانند. در این محصول برای حذف نویز و صداهای مزاحم از فناوری Clear Dialogue استفاده شده است. فناوری A.I. Sound صدا را با توجه به محتوای پخش شده تنظیم می کند. تلویزیون فیلیپس با فناوری Dolby Atmos صدایی بی نظیر را برای شما تولید می کند. این فناوری صدا را به صورت فراگیر و همه جانبه پخش می کند. تکنولوژی Auto Volume Leveler ازز تولید صداهای بلند و ناگهانی جلوگیری می کند.فناوری Bass Enhancement باعث تقویت بیس صدا شده و صدایی قدرتمند را تولید می کند. این محصول به فناوری Night mode مجهز بوده و شما می توانید هر ساعت از شبانه روز از تلویزیون استفاده کنید. 

تلویزیون 43PUT6504 مجهز به سیستم عامل سافی بوده و امکانات متنوعی را در اختیار شما قرار می دهد. این تلویزیون امکان اتصال به اینترنت و وبگردی را برای شما فراهم کرده است. شما می توانید محتوای مورد نظر خود را جستجو و دانلود کنید. این محصول Online video stores بوده و می تواند شما را به بهترین شکل سرگرم کند. تلویزیون فیلیپس امکان دسترسی به برنامه های YouTube و Netflix را برای شما فراهم کرده است. با کمک فناوری USB recording می توانید هر چیزی را که در نمایشگر پخش می شود، ضبط کنید. سیستم عامل این تلویزیون از طریق USB و به صورت آنلاین قابل ارتقاء می باشد.

تلویزیون فیلیپس 43PUT6504

کیفیت تصویر

تلویزیون فیلیپس 43PUT6504 تصاویر را با رزولوشن 3840x2160 پیکسل به نمایش می گذارد. این محصول از کیفیت 4K برخوردار بوده و صحنه هایی واقعی را برای شما به ارمغان می آورد. تلویزیون های 4K چهار برابر تلویزیون های FULL HD پیکسل دارند. هرچه پیکسل های یک تلویزیون بیشتر باشد تصاویر واقعی تر به نظر می رسند. تلویزیون فیلیپس قابلیت پشتیبانی از محتوای HDR و فرمت های HDR10، HLG، HDR10+، Dolby Vision را دارد.

HDR10+ یک فرمت ویدیویی بوده و عمق بسیار بالایی را ارائه می دهد. این فرمت رنگ و روشنایی محتوا را صحنه به صحنه بررسی و تنظیم می کند. Dolby Vision نیز با افزایش کنتراست تصاویر، حس سینمایی بودن را در شما به وجود می آورد. در تلویزیون های معمولی صحنه های تیره و روشن به صورت ناواضح دیده می شوند و به چشم شما آسیب می رسانند. تلویزیون فیلیپس 43PUT6504 با فناوری Micro Dimming این مشکل را حل کرده است. این فناوری روشنایی نمایشگر را بررسی و کنترل می کند. این فناوری هر صحنه را با نور متناسب پخش کرده به گونه ای که شما می کنید واقعا در آن صحنه قرار گرفته اید.

تلویزیون 43 اینچ فیلیپس به فناوری Ultra Resolution مجهز شده است. این فناوری باعث افزایش رزولوشن تصاویر شده و تصاویری زنده و درخشان را ارائه می دهد. کیفیت یک تصویر به رزولوشن های آن بستگی دارد. تلویزیون فیلیپس 43 اینچ از موتور Pixel Precise UHD برای پردازش تصاویر استفاده می کند. این پردازشگر تصاویری با عمق بالا را به نمایش می گذارد. این پردازشگر محتوا را به خوبی تجزیه و تحلیل می کند تا کیفیت بی نظیری را برای شما تولید کند. 

خرید تلویزیون فیلیپس 43PUT6504

کیفیت صدا

شرکت فیلیپس فناوری های متنوعی را در اختیار این تلویزیون قرار داده تا صدا را با کیفیت بالایی پخش کند. تلویزیون فیلیپس 43PUT6504 دارای 2 بلندگو با توان 10 وات می باشد. این بلندگو ها سرجمع صدایی با توان 20 وات را تولید می کنند. نویز و صداهای مزاحم در این محصول، توسط فناوری Clear Dialogue حذف می شوند. این فناوری دیالوگ ها را با کیفیت واقعی و زنده پخش می کند. به گونه ای که شما حس می کنید در آن صحنه قرار گرفته اید. در تلویزیون های معمولی آگهی های بازرگانی در وسط فیل با صدای بلندی پخش می شد . حس بدی را در شما به وجود می آورد. فناوری Auto Volume Leveler از تولید این صدای بلند و ناگهانی جلوگیری می کند. در واقع می توان گفت این فناوری صدا های بلند و کم را برای شما مدیریت می کند.

فناوری A.I. Sound نیز به صورت خودکار صدا را کنترل می کند. این فناوری ژانر محتوا را بررسی می کند و با توجه به آن صدا را مدیریت می کند. این فناوری فیلم های جنایی را هیجان انگیز تر می کند و شما را در آن صحنه قرار می دهد. فناوری Dolby Atmos صدایی فراگیر و چند بعدی را تولید می کند. این فناوری تجربه ای سینمایی را برای شما فراهم می کند. فناوری Bass Enhancement بیس صدا را تقویت می کند. از دیگر فناوری های صوتی تلویزیون 43 اینچ فیلیپس می توان 5 Band Equalizer و Dolby Volume Leveler را نام برد. فناوری Night mode امکان دیدن محتوا در هر ساعت از شبانه روز بدون ایجاد مزاحمت برای اطرافیانتان، برای شما فراهم می کند. 

قیمت تلویزیون فیلیپس 43PUT6504

اسمارت بودن تلویزیون فیلیپس 43PUT6504

تلویزیون فیلیپس 43PUT6504 به سیستم عامل سافی مجهز شده است. این سیستم عامل امکانات متنوعی را در اختیار شما قرار می دهد. سیستم عامل سافی در تلویزیون فیلیپس از دو طریق USB و آنلاین قابل ارتقاء می باشد.تلویزیون 43PUT6504 را می توان از دو طریق، وای فای و کابل LAN، به اینترنت متصل کرد. این محصول با اتصال به اینترنت امکان وبگردی را برای شما فراهم می کند. شما می توانید به آسانی محتوای موردعلاقه خود را دانلود کنید. همچین از طریق Online video stores به جدیدترین ویدیو ها دسترسی پیدا خواهید کرد. با متصل شدن به اینترنت می توانید با برنامه های YouTube و Netflix خود را سرگرم کنید. 

تلویزیون فیلیپس 43 اینچ با فناوری USB recording امکان ضبط محتوا را برای شما فراهم می کند. کافی است یک حافظه جانبی را به پورت USB متصل کنید. محتوای ضبط شده، داخل حافظه جانبی ذخیره شده و هر زمان که می خواهید می توانید از آن استفاده کنید. تلویزیون 43PUT6504 مجهز به Auto detect Philips devices بوده و به صورت خودکار دستگاه های فیلیپس را تشخیص می دهد.  

PHILIPS 43PUT6504

طراحی و دیزاین

تلویزیون فیلیپس 43PUT6504 از طراحی شیک و مدرنی برخوردار می باشد. این تلویزیون در سال 2020 با طراحی باریک و ظریف به بازار عرضه شد. حاشیه های تلویزیون 43PUT6504 نیز باریک بوده و تمرکز شما را حفظ می کند. حاشیه های باریک سبب می شوند نمایشگر بزرگتر به نظر برسد. پایه های هشتی شکل تلویزیون 43 اینچ در دو طرف تلویزیون نصب شده اند. این تلویزیون را می توان بر روی میز تلویزیون قرار داده و یا بر روی دیوار نصب کنید. در هر صورت زیبایی خود را به رخ شما می کشاند. برای خرید تلویزیون فیلیپس 43PUT6504 با بهترین قیمت می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی میهن کالا اقدام نمایید.

ادامه مطلب
جزئیات محصول
تلویزیون 43 اینچ فیلیپس PUT6504 سری 2020

مشخصات

مدل
43PUT6504
رنگ
سیاه
شرکت تولید کننده
فیلیپس
فروشگاه عرضه کننده
فروشگاه اینترنتی میهن کالا | www.mihankalaa.com
سایز صفحه
43 اینچ
تکنولوژی صفحه
LED
نوع صفحه
تخت
موتور پردازنده تصویر
Pixel Precise UHD
کیفیت تصویر
4K Ultra HD
رزولوشن
2160 × 3840 پیکسل
نسبت تصویر
16:9 ,Original, 4:3, Vertical Zoom, All Direction Zoom, Just scan
قابلیت ارتقاء کیفیت تصویر
دارد
سرعت رفرش تصویر
60 هرتز
فرمت های تصویری قابل پشتیبانی
JPEG، BMP، GIF، PNG، 360 photo، HEIF
سیستم صوتی
2channel
تعداد بلندگو
۲ بلندگو
توان خروجی صدا
20W
پردازنده
Quad-Core
مرورگر اینترنت
دارد
گیرنده دیجیتال
دارد
ورودی USB
دارد
تعداد ورودی USB
2
ورودی HDMI
دارد
تعداد ورودی HDMI
3
شبکه بی سیم (WiFi)
دارد
پورت شبکه (LAN)
دارد
ورودی آنتن
دارد
خروجی صدای دیجیتال
دارد
خروجی هدفون
دارد
بلوتوث
دارد
ابعاد بسته بندی
1070x650x140 میلی‌متر
وزن بسته بندی
10.6 کیلوگرم
نوع پایه
هشتی شکل
قابلیت اتصال به دیوار
دارد
ابعاد تلویزیون بدون پایه
973x568x84 میلی‌متر
وزن تلویزیون بدون پایه
7.8 کیلوگرم
ابعاد تلویزیون با پایه
973x585x222 میلی‌متر
وزن تلویزیون با پایه
8 کیلوگرم
منبع تغذیه
AC 110 - 240 V 50/60Hz
نظرات
بدون نظر

نظر دهید

  • ارزش خرید:
  • کیفیت کالا:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
محصولات مرتبط
68,200,000 تومان
دارای صفحه نمایش تخت و کیفیت تصویر فورکی رزولوشن تصاویر 2160×3840 پیکسل تکنولوژی صوتی  Dolby Vision مجهز به سیستم عامل اندروید فناوری Dobly Digital Plus  قابلیت Ambilight
0 تومان
دارای نمایشگر LED و کیفیت تصویر فورکی مجهز به سیستم عامل اندروید دارای تکنولوژی Ambilight فناوری Dolby Vision توان صوتی 20 وات
40,300,000 تومان
مجهز به سیستم عامل اندروید برخورداری از فناوری Ambilight نمایشگر 65 اینچ با کیفیت تصویر 4K سیستم صوتی 2 کاناله با توان خروجی 20 وات دارای فناوری های Dolby Vision و Dolby Atmos
35,100,000 تومان
کیفیت تصویر 4K Ultra HD و رزولوشن 3840×2160 قابلیت اتصال به وای فای و بلوتوث مجهز به سیستم عامل اندروید دارای پردازنده ی 4 هسته ای توان خروجی صدا 20 وات
95,200,000 تومان
دارای فناوری Ambilight مجهز به سیستم عامل Android نمایشگر 65 اینچ با کیفیت تصویر 4K موتور پردازشگر تصویر P5 AI Perfect سیستم صوتی 2.1 کاناله با توان خروجی 50 وات
45,600,000 تومان
کیفیت تصویر 4K دستیار صوتی الکسا قابلیت اتصال به وای فای فناوری Dolby Vision و HDR مجهز به سیستم عامل اندروید تکنولوژی صدا Dolby Atmos و DTS
76,200,000 تومان
برخورداری از Ambilight مجهز به سیستم عامل اندروید نمایشگر 65 اینچ با کیفیت تصویر 4K موتور پردازشگر تصویر P5 AI Perfect دارای فناوری Dolby Atmos و Dolby Vision سیستم صوتی 2.1 کاناله با توان خروجی 50 وات
0 تومان
(1)
قابلیت اتصال به اینترنت مجهز به سیستم عامل سافی نمایشگر 70 اینچ با کیفیت تصویر 4K مجهز به دستیار صوتی و فروشگاه گوگل موتور پردازشگر Pixel Precise Ultra HD سیستم صوتی 2 کاناله با توان خروجی 16 وات

مشخصات کلی

مدل 43PUT6504
رنگ سیاه
شرکت تولید کننده فیلیپس
فروشگاه عرضه کننده فروشگاه اینترنتی میهن کالا | www.mihankalaa.com

صفحه نمایش

سایز صفحه 43 اینچ
تکنولوژی صفحه LED
نوع صفحه تخت

تصویر

موتور پردازنده تصویر Pixel Precise UHD
کیفیت تصویر 4K Ultra HD
رزولوشن 2160 × 3840 پیکسل
نسبت تصویر 16:9 ,Original, 4:3, Vertical Zoom, All Direction Zoom, Just scan
قابلیت ارتقاء کیفیت تصویر
سرعت رفرش تصویر 60 هرتز
فرمت های تصویری قابل پشتیبانی JPEG، BMP، GIF، PNG، 360 photo، HEIF

صدا

سیستم صوتی 2channel
تعداد بلندگو ۲ بلندگو
توان خروجی صدا 20W

امکانات

پردازنده Quad-Core
مرورگر اینترنت
گیرنده دیجیتال

درگاه های ارتباطی

ورودی USB
تعداد ورودی USB 2
ورودی HDMI
تعداد ورودی HDMI 3
شبکه بی سیم (WiFi)
پورت شبکه (LAN)
ورودی آنتن
خروجی صدای دیجیتال
خروجی هدفون
بلوتوث

ابعاد و وزن

ابعاد بسته بندی 1070x650x140 میلی‌متر
وزن بسته بندی 10.6 کیلوگرم
ابعاد تلویزیون بدون پایه 973x568x84 میلی‌متر
وزن تلویزیون بدون پایه 7.8 کیلوگرم
ابعاد تلویزیون با پایه 973x585x222 میلی‌متر
وزن تلویزیون با پایه 8 کیلوگرم

سایر توضیحات

نوع پایه هشتی شکل
قابلیت اتصال به دیوار
منبع تغذیه AC 110 - 240 V 50/60Hz

فهرست

جستجو

Click for more products.
No produts were found.

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام