Click for more products.
No produts were found.
کاربری مقایسه
Click for more products.
No produts were found.

یخچال ساید بای ساید ال جی L267

مرجع:

یخچال دو در ال جی L267

دسته بندی: لوازم خانگی
نام تجاری: ال جی
  • دارای قابلیت  Door in Door
  • برخورداری از ظرفیت 601 لیتر
  • فیلتر هوای  Hygiene FRESH
  • دارای سیستم عیب یاب هوشمند
  • دارای فناوری Moist Balance Crisper™
  • مجهزبه موتور Inverter Linear Compressor
ادامه مطلب
اضافه به مقایسه0
39,500,000 تومان
توضیحات

مشخصات کلی یخچال ساید بای ساید ال جی L267

یخچال ساید بای ساید ال جی L267 در سال 2020 توسط شرکت ال جی تولید و به بازار عرضه شد. این محصول شیک به امکاناتی مجهز شده که موادغذایی را به بهترین شکل نگه داری می کند. این یخچال دارای ظرفیت 601 لیتر خالص بوده و مواد غذایی زیادی را در خود جا می کند. شما می توانید از سازماندهی بهتر بهره مند شوید و هر چیزی را که نیاز دارید داخل یخچال ذخیره کنید. یخچال ال جی از قابلیت Door in Door برخوردار بوده و دسترسی به مواد غذایی را برای شما آسان تر می کند. این قابلیت ازهدر رفتن هوای سرد داخل یخچال جلوگیری می کند.

یخچال ساید بای ساید به یک مخزن آب نیز مجهز شده که قابلیت نگهداری 4 لیتر آب را دارد. قفسه های این یخچال به گونه ای طراحی شده که طول عمر مواد غذایی را افزایش داده و از خراب شدن آن ها جلوگیری می کند. فناوری Moist Balance Crisper™ در این محصول رطوبت کافی را برای مواد غذایی ایجاد می کند و از گندیده شدن مواد غذایی جلوگیری می کند. با این فناوری مواد غذایی خوش بو و خوش رنگ باقی می مانند. فناوری FRESH Balancer™ نیز میوه ها و سبزیجات را مانند روز اول در اختیار شما قرار می دهند. این محصول مجهز به سیستم ضد برفک No Frost می باشد.

یخچال ساید بای ساید ال جی L267 یه فناوری عالی Hygiene FRESH مجهز شده است. این فناوری 99.999 درصد از باکتری های داخل یخچال را از بین برده و محیطی کاملا سالم را برای مواد غذایی فراهم می کند. همچنین از ایجاد بوی بد داخل یخچال جلوگیری می کند و مواد غذایی را تازه نگه می دارد. یخچال سای بای ساید ال جی به موتور Inverter Linear Compressor مجهز شده است. این موتور از یک درایو پیستونی خطی استفاده کرده و صدای کم تری را تولید می کند. همچنین باعث کاهش مصرف انرژی می شود. این دستگاه از گاز R600a استفاده می کند. 

یخچال ساید بای ساید قابلیت اتصال به وای فای و پشتیبانی از اینترنت اشیاء را دارد. یخچال ال جی به سیستم عیب یاب Smart Diagnosis مجهز می باشد. این سیستم عیب یاب، یخچال را بررسی می کند و اگر مشکلی داشته باشد به شما اطلاع می دهد. فناوری هوشمند LG ThinQ امکان مدیریت یخچال از راه دور را برای شما فراهم کرده است. یخچال ساید بای ساید ال جی L267 می تواند یک گزینه مناسب برای نگهداری مواد غذایی شما باشد. 

یخچال ساید بای ساید ال جی L267

طراحی داخلی یخچال

مسلما طراحی بیرونی یک محصول بسیار مهم می باشد. اما هنگام خرید یخچال کاربران دقت بیشتری به طراحی داخلی می کنند و توجه زیادی به آن دارند. یخچال ساید بای ساید ال جی L267  در کل دارای ظرفیت 601 لیتر می باشد. این محصول قفسه ها و طبقه های زیادی را برای نگهداری مواد غذایی در اختیار شما قرار می دهد. سمت راست این محصول یخچال و سمت چپ آن فریزر می باشد. 

قسمت یخچال این محصول ظرفیت 405 لیتر را دارا می باشد. این محصول 4 طبقه و 2 کشو را برای نگهداری مواد غذایی در اختیار شما قرار می دهد. همچنین بر روی درب آن 4 طبقه برای مواد غذایی کوچک نصب شده است. این یخچال به کشو Utility Box مجهز شده است. این کشو کوچک بوده و مواد غذایی کوچک را در خود جای می دهد. علاوه بر این، یک قفسه برای نگهداری بطری ها داخل یخچال نصب شده است. این قفسه قابلیت نگهداری 4 بطری را دارد. 

قسمت فریزر 196 لیتر می باشد. فریزر نیز دارای 4 طبقه و 2 کشو بوده و از مواد غذایی را به خوبی محافظت می کند. بر روی درب نیز 2 طبقه برای مواد غذایی با اندازه کوچک نصب شده است. همچنین بروی درب فریزر یک مخز آب وصل شده تا دسترسی به آب آشامیدنی را برای شما راحت تر کند. این مخز 4 لیتر آب را در خود جای می دهد. این مخزن مجهز به یخ ساز خود کار می باشد و تکه هایی شفاف از یخ را در اختیار شما قرار می دهد. این مخزن یخ هایی از نوع حبه و خورد را برای شما تولید می کند.  این مخزن از باز کردن درب یخچال با هر بار تشنگی جلوگیری می کند. 

قابلیت Door in Door

یکی از جذاب ترین قابلیت های یخچال ساید بای ساید ال جی، Door in Door می باشد. این قابلیت علاوه بر این که در طراحی یخچال ساید بای ساید ال جی L267 تاثیر داشته و جذابیتش را دوچندان کرده است. در حفظ و نگهداری مواد غذایی نیز کمک بزرگی می کند. با هر بار باز کردن درب اصلی یخچال هوای سرد داخل یخچال بیرون آمده و محیط گرم می شود. همین سبب می شود مواد غذایی سریع تر خراب شوند. شما می توانید مواد غذایی و بطری هایی روزانه بیشتر به آن ها احتیاج دارین در قسمت Door in Door قرار دهید. در این صورت لازم نیست که هر بار درب اصلی یخچال را باز و بسته کنید. همین سبب می شود یخچال ساید بای ساید ال جی L267 هوای سرد خود را حفظ کند و مواد غذایی سالم تر بمانند.

همچنین قابلیت Door in Door دسترسی به مواد غذایی که بیشتر نیاز داریم را راحت تر کرده است. این قابلیت فضا و قفسه های بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد و نظم داخل یخچال را حفظ می کند. یک دستگیره کوچک در قسمت پایین این درب نصب شده که باز و بسته کردن آن را امکان پذیر کرده است. کار با این دستگیره بسیار راحت بوده درب را به آسانی باز می کند. 

خرید یخچال ساید بای ساید ال جی L267

سایر امکانات یخچال ساید بای ساید ال جی L267

شرکت ال جی با امکاناتی که در اختیار این محصول قرار داده مواد غذایی شما را به بهترین شکل نگهداری می کند. مواد غذایی برای سالم ماندن، به رطوبت نیاز دارند. البته رطوبت زیاد یا کم آن ها را گندیده می کند. رطوبت باید متناسب به نوع ماده غذایی باشد تا بتواند آن را حفظ کند. این محصول به فناوری Moist Balance Crisper™ مجهز شده تا رطوبت مواد غذایی کنترل کند. در واقع این فناوری رطوبت اضافی داخل قفسه ها را تبخیر می کند و از چروک شدن مواد غذایی جلوگیری می کند. به صورت کلی می توان گفت فناوری Moist Balance Crisper™ تعادل مناسب رطوبت در قفسه را حفظ می کند.این فناوری به صورت لانه زنبوری طراحی شده و فضایی سالم را در اختیار مواد غذایی قرار می دهد. 

همچنین می توانید FRESH Balancer™ را در یخچال فعال کنید تا میوه و سبزیجات تازه تر باقی بمانند. این محصول به فیلتر هوای Hygiene FRESH مجهز شده است. این فیلتر هوای آلوده را خارج کرده و هوایی سالم را به یخچال وارد می کند. این فیلتر تا 99.999 درصد باکتری ها و میکروب های داخل یخچال را از بین می برد. با از بیت بردن باکتری ها و تولید هوایی خنک و سالم مواد غذایی تازگی و طراوت خود را حفظ می کنند. این فیلتر طول عمر مواد غذایی را افزایش می دهد. همچنین Hygiene FRESH بوی بد یخچال را از بین می برد. 

از موتور Inverter Linear Compressor در این محصول استفاده شده است. این موتور با کم کردن قطعات اصطکاک را نیز کاهش داده است. همین سبب شده مصرف انرژی تا 32 درصد کاهش پیدا کند. در یخچال های دیگر از درایو رفت و برگشتی معمولی استفاده شده است. اما این محصول از درایو پیستونی خطی بهره گرفته است. این درایو پیستونی نیز در کاهش مصرف انرژی بی تاثیر نمی باشد. یخچال ساید بای ساید ال جی L267 مجهز به فناوری No Frost می باشد. این فناوری از ایجاد برفک داخل یخچال جلوگیری می کند. 

قیمت یخچال ساید بای ساید ال جی L267

طراحی و دیزاین

یخچال ساید بای ساید ال جی L267 هم گنجایش بالایی دارد و هم از نظر ظاهری بسیار شیک می باشد. پیدا کردن چنین محصولی کار دشواری است. شرکت ال جی با طراحی این محصول به طرفدارانش فهماند که توانایی تولید محصولات بی نظیری را دارد. این محصول دارای دو درب، برای فریزر و یخچال، می باشد. همچنین از قابلیت Door in Door برخوردار می باشد. این محصول جذاب با رنگ سفید مانند یک الماس می درخشد. دستگیره های یخچال L267 به صورت مخفی طراحی شده و ظاهر شیک یخچال را حفظ کرده است. بر روی درب این دستگاه یک آبریز نصب شده که زیبایی محصول را دو چندان کرده است. همچنین نمایشگر نصب شده روی درب امکان کنترل کردن یخچال را برای شما فراهم کرده است. شما می توانید برای خرید یخچال ساید بای ساید ال جی L267 با قیمیتی مناسب، از طریق فروشگاه اینترنتی میهن کالا اقدام نمایید. 

یخچال ال جی L267

ادامه مطلب
جزئیات محصول
یخچال دو در ال جی L267

مشخصات

نوع یخچال
ساید بای ساید
مصرف انرژی
A
گنجایش یخچال
405 لیتر
گنجایش فریزر
196 لیتر
گنجایش کل یخچال
601 لیتر
ارتفاع
1790 میلی متر
عمق
738 میلی متر
پهنا
912 میلی متر
بدون برفک
دارد
دارد
تعداد طبقات
4 طبقه
4 طبقه
تعداد طبقات درب
2 طبقه
4 طبقه
تعداد کشو
2 کشو
2 کشو
لامپ یخچال
دارد
جهت باز شدن درب
به سمت راست
کشو با تنظیم دما و رطوبت
دارد
سایر ویژگی های یخچال
مجهز به سیستم عیب یاب، قفسه مخصوص بطری، قفسه مخصوص مواد غذایی کوچک، قفسه مخصوص میوه و سبزی
یخساز خودکار
دارد
قفل کودک
دارد
اخطار باز بودن درب یخچال
دارد
آبریز بیرونی
دارد
رنگ
سفید
شرکت تولید کننده
ال جی
نظرات(1)
رتبه‌بندی کلی
5
1 نظرات
کیفیت کالا
(5)
ارزش خرید
(5)
یخچال جاداریه و مواد غذایی رو خوب نگه میداره

نظر دهید

  • ارزش خرید:
  • کیفیت کالا:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
محصولات مرتبط
61,500,000 تومان
(1)
مجهز به کمپرسور اینورتر دیجیتال سیستم جریان هوای چندگانه دارای آب سرد کن و یخساز مجهز به عیب یاب هوشمند دارای فناوری NO FROST قابلیت door-in-door ظرفیت 34 فوت
0 تومان
دارای سیستم خنک کننده All Around Cooling برخورداری از تکنولوژی SpaceMax™ مجهز به موتور اینورتر دیجیتال مجهز به آب سرد کن و یخساز دارای ظرفیت 30 فوت
90,000,000 تومان
قابلیت متعادل کننده هوا Fresh Balancer دارای تکنولوژی InstaView Door-in-Door ظرفیت 750 لیتر برابر 30 فوت مجهز به موتور اینورتر خطی دارای سیستم عامل ThinQ جریان هوای چندگانه
55,000,000 تومان
مجهز به موتور اینورتر خطی دارای ظرفیت خالص 668 لیتر دارای طراحی خاص door in door مجهز به فیلتر بهداشتی ™+Hygiene FRESH قابلیت کنترل از طریق وای فای و Smart ThinQ قابلیت اتصال به آب شهری و دارای یخ ریز و آب ریز اتوماتیک
41,000,000 تومان
یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی سری 2021 قابلیت اتصال هوشمند LG ThinQ سنسور های دیجیتال چندگانه مجهز به کمپرسور اینورتر خطی دارای یخساز و آبریز اتوماتیک خنک کننده سریع و یکنواخت سیستم عیب یابی هوشمند قابلیت تنظیم...
0 تومان
یخچال فریزر بوش با ظرفیت 598 لیتر دارای سیستم چندگانه گردش هوا Multi Air Flow مجهز به فناوری No Frost برای نگه داری مواد غذایی مجهز به فناوری های Super Cooling  و Super Freezing  دارای طراحی زیبا با بدنه ای از جنس...
0 تومان
بهره مندی از فناوری Twin Cooling برای تازه نگه داشتن مواد غذایی بدون برفک و دارای چراغ های LED و پرنور مجهز به موتور قدرتمند اینورتر دار خطی و مصرف بهینه انرژی دارای فیلتر و پخش هوای چندگانه در یخچال با حفظ دمای...
75,000,000 تومان
مجهز به سیستم عیب‌یاب هوشمند Smart DiagnosisTM مجهز به جریان یکنواخت Multi-Air Flow دارای موتور اینورتر دار خطی بدون صدا پشتیبانی از فناوری +Hygiene Fresh بسیار جادار با ظرفیت کل 821 لیتر مجهز به فناوری Smart ThinQ...

سایر ویژگی‌ها

نوع یخچال ساید بای ساید
مصرف انرژی A
گنجایش یخچال 405 لیتر
گنجایش فریزر 196 لیتر
گنجایش کل یخچال 601 لیتر
ارتفاع 1790 میلی متر
عمق 738 میلی متر
پهنا 912 میلی متر
بدون برفک
تعداد طبقات 4 طبقه
تعداد طبقات درب 4 طبقه
تعداد کشو 2 کشو
لامپ یخچال
جهت باز شدن درب به سمت راست
کشو با تنظیم دما و رطوبت
سایر ویژگی های یخچال مجهز به سیستم عیب یاب، قفسه مخصوص بطری، قفسه مخصوص مواد غذایی کوچک، قفسه مخصوص میوه و سبزی
بدون برفک
یخساز خودکار
تعداد طبقات 4 طبقه
تعداد طبقات درب 2 طبقه
تعداد کشو 2 کشو
قفل کودک
اخطار باز بودن درب یخچال
آبریز بیرونی
رنگ سفید
شرکت تولید کننده ال جی

فهرست

جستجو

Click for more products.
No produts were found.

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام