Click for more products.
No produts were found.
کاربری مقایسه
Click for more products.
No produts were found.

تلویزیون پاناسونیک 43F336M سری F336M

مرجع:

43F336M

دسته بندی: تلویزیون
نام تجاری: پاناسونیک
  • صفحه نمایش 43 اینچ با کیفیت تصویر Full HD 
  • برخورداری از کنتراست تصویر بالا
  • وضوح تصویر 1920x1080 پیکسل
  • توان خروجی صدا 16 وات
ادامه مطلب
اضافه به مقایسه0
0 تومان
به اتمام رسیده است
در صورت در دسترس بودن به من اطلاع بده
توضیحات

بررسی و معرفی تلویزیون پاناسونیک 43F336M سری F336M

طراحی تلویزیون پاناسونیک 43F336M

طراحی مینیمالیستی براق این صفحه 43 اینچی با ظاهری زیبا و مدرن هر بیننده ای را شگفت زده می کند. آرم پاناسونیک در پایین ترین قسمت تلویزیون به رنگ سفید وجود دارد که در قسمت جلوی تلویزیون است. پاها به صورت خطوط شکسته هستند که نسبت به صفحه نمایش تلویزیون زاویه تقریبا 45 درجه دارند و نسبت به خط پایین تلویزیون تقریبا زاویه 135 دارند. هنگام خاموش بودن صفحه، ظاهری شبیه به آینه سیاه تیره با نوار 2 میلی متر از جنس فلز اطراف پنل دارد.خرید تلویزیون پاناسونیک 43F336M بسیار مقرون به صرفه است. نوار باریکی در اطراف تلویزیون به رنگ مشکی وجود دارد که اندازه ی آن بسیار کم است و به خوب می تواند تمام حواس بیننده را بر صفحه اصلی تلویزیون جمع نماید. جذابیت، زیبایی و درخشندگی بی نظیر می توانند نگاه شما را برای ساعت های طولانی جذب خود کنند. این حاشیه باریک به خوبی از آسیب و ضرب دیدگی تلویزیون محافظت می کند. دو پایه بسیار محکم در پایین تلویزیون وجود دارد که هم ر نگ حاشیه تلویزیون هستند. دو پایه در فاصله ای زیاد از یکدیگر قرار دارند که موجب می شود میزان وزن تلویزیون در کل پایه ها پخش شود و در نتیجه استقامت و استحکام تلویزیون افزایش می یابد. وزن تلویزیون به همراه پایه ها 7.6 کیلوگرم است و بدون پایه ها 7.4 کیلوگرم است.

تلویزیون پاناسونیک 43F336M

کیفیت تلویزیون پاناسونیک 43F336M

وضوح تصویر اولین نقطه کلیدی خرید تلویزیون است که باید به شدت به آن دقت کنید. درست در کنار قیمت و ظاهر تلویزیون خود را نشان می دهد. رزولوشن، از نظر سخت افزار تلویزیون، به تعداد پیکسل هایی که تصویر را در تلویزیون تشکیل می دهند، اشاره دارد. کیفیت تلویزیون پاناسونیک 443F336MFull HD است که در زمان ساخت این تلویزیون بالاترین سطح کیفیت در سینمای خانگی را داشت که در حال حاضر در جایگاه دوم قرار دارد. این میزان از کیفیت هنوز توانسته است مخاطبان خود را جذب کند.این میزان از کیفیت می تواند در بازسازی محتواهای قدیمی نقش بسزایی داشته باشد. رزولوشن تصویر 1080*1920 پیکسل است. با توجه به ابعاد تلویزیون نسبت تصویری در تلویزیون تعریف می شود، که در تلویزیون پاناسونیک 43F336M 16 به 9 است. عدد 16 نسبت در طول را نشان می دهد و عدد 9 نسبت در عرض را نشان می دهد. شرکت پاناسونیک برای احترام به آزادی مخاطبان حالت های دستی را بر روی تلویزیون قرار داده است که شما با در نظر گرفتن محتوا می توانید یکی از این حالت ها را انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که این حالت ها برای افزایش کیفیت در نظر گرفته شده اند. اگر در طول روز محتواهای متفاوتی در تلویزیون پخش می شوند پیشنهاد ما این است که از حالت استاندارد استفاه کنید تا سردرگمی از بین برود اما اگر از این تلویزیون در محیط های خاصی استفاده می کنید که موجب می شود تنها محتواهای خاصی اجرا شوند بهتر است از قسمت تنظیمات حالت محتوا را مشخص نمایید. این حالت ها عبارتند از : Dynamic/Normal/Cinema/True Cinema/Game

 

کیفیت صوت در تلویزیون پاناسونیک 43F336M

دو کانال در تلویزیون پاناسونیک 43F336M قرار داده شده است که وظیفه ی انتقال صوت را برعهده دارند. هر کدام از این کانال ها 8 وات صوت خروجی دارند که در نهایت ما 16 وات صوت خروجی داریم. اگر این میزان از صدا مورد رضایت شما واقع نشد تلویزون پاناسونیک در درون خودش کاربری را برای خریداران قرار داده است که می توانند متناسب با محتوای در حال نمایش کیفیت صدا را نیز تنظیم کنند. در این قسمت چند محتوای متفاوت برای تلویزیون تعریف شده است که شامل فیلم، بازی، موسیقی و استاندارد می باشد. اگر این میزان از صدا باز نیاز شما را بر ظرف نمی کند و یا رضایت شما جلب نمی نماید می توانید از بلندگوهای خارجی صوتی استفاده کنید. علاوه بر دو کانال داخلی تلویزیون در تلویزیون پاناسونیک 43F336M این قابلیت قرار داده شده است که از بیرون تلویزیون به آن کانال صوتی وصل کنیم و میزان صدا را افزایش دهیم که با این کار کیفیت صدا نیز افزایش پیدا می کند. که به ان خروجی اپتیکال می کویند. انواع زیادی از کانال های خروجی دایم که متناسب با نیاز خود می توانید آن ها را خریداری نماید.

چندرسانه ای

هر تلویزیونی با توجه به ساختار نرم افزاری و سخت افزاری خود تنها قادر است تعدادی از فرمت ها را پشتیبانی کند. تلویزیون پاناسونیک 43F336M نیز از این قائده مستثنی نیست. از طریق درگاه USB فرمت های FAT16 / FAT32 / NTFS پشتیبانی می شوند. فرمت های  JPEG / BMP / PNGبرای تصویر پشتیبانی می شوند. فرمت MP3 برای موسیقی و فرمت های Mpeg1/2 / H.264 / HEVC / Mpeg4 برای فیلم قرار داده شده اند.

رنگ های نمایش

هنگامی که یک تلویزیون رنگی نیاز به ایجاد یک نقطه قرمز دارد، پرتوی قرمز را در فسفر قرمز شلیک می کند. به طور مشابه برای نقاط سبز و آبی نیز همین اتفاق می افتد. برای ایجاد یک نقطه سفید، پرتوهای قرمز، سبز و آبی به طور همزمان شلیک می شوند؛ سه رنگ با هم مخلوط می شوند تا رنگ سفید ایجاد شود. تمام رنگهای دیگر روی صفحه تلویزیون ترکیبی از قرمز، سبز و آبی هستند. میزان رنگی در تلویزیون پاناسونیک 43F336M 16.7 است.

تکنیک Noise Reduction (کاهش نویز)

کاهش نویز فرایند حذف نویز از یک سیگنال است. تکنیک های مختلفی برای کاهش نویز برای صدا و تصویر وجود دارد. الگوریتم های کاهش نویز تمایل دارند سیگنال ها را به میزان بیشتر یا کمتر تغییر دهند. همه دستگاه های پردازش سیگنال آنالوگ و دیجیتال دارای صفاتی هستند که آنها را در معرض سر و صدا حساس می کند. با این فناوری به راحتی می توانیداز کیفیت بالای صدا و تصویر استفاده کنید بدون آن که کوچکترین تاری و یا صدای ناهنجاری را بشنوید. حتی می توانید داده های شخصی خود را به تلویزیون اضافه نمایید و آن ها را با سطحی بالاتر از کیفیت خودشان مشاهده نمایید.

تلویزیون پاناسونیک 43F336M

نسبت کنتراست

در ساده ترین شکل توضیح، نسبت کنتراست تفاوت بین درخشان ترین و تاریک ترین تصویری است که یک تلویزیون می تواند ایجاد کند. نسبت کنتراست در تلویزیون پاناسونیک 43F336M 800 است.

ماکزیمم روشنایی

روشنایی اوج به حداکثر درخشندگی یک تلویزیون اشاره دارد. روشنایی اوج به معنای این است که تلویزیون می تواند تصویر را روشن تر جلوه دهد، که می تواند در فضای اتاق با نور زیاد به دید شما کمک کند، یا باعث شود برجسته های کوچک در تصویر خوب به نظر برسد. میزان حداکثر روشنایی در تلویزیون پاناسونیک 43F336M 250 است.

استفاده از رابط RJ45

RJ45 نوعی اتصال دهنده است که معمولاً برای شبکه های اترنت استفاده می شود. RJ45 به سادگی به استاندارد رابط اشاره دارد. هر کانکتور RJ45 دارای هشت پین است، به این معنی که یک کابل RJ45 شامل هشت سیم جداگانه است که برای پخش از تعدادی از این سیم های استفاده می شود.

درگاه SPDIF OUT

SPDIF OUT نوعی اتصال صوتی دیجیتالی است که در تجهیزات صوتی مصرف کننده برای خروجی صوت از مسافت های مناسب استفاده می شود. سیگنال از طریق یک کابل کواکسیال با اتصالات RCA یا یک کابل فیبر نوری با اتصال TOSLINK منتقل می شود. تلویزیون پاناسونیک 43F336M دارای اتصال SPDIF OUT است.

قابلیت OSD Language

لیست زبان هایی است که می توانید به وسیله ی آن تلویزیون را مدیریت کنید. در تلویزیون پاناسونیک 43F336M زبان فارسی نیز قرار داده شده است که کاربری آن را تا حد بالایی افزایش داده است. از این پس برای تنظیمات تلویزیون دیگر نیاز نیست به دیکشنری مراجعه کنید و به راحتی می توانید با تلویزیون مد نظر ارتباط برقرار نمایید.

قابلیت AOMedia Video 1

AOMedia Video 1( (AV1 یک فرمت کدنویسی ویدیویی آزاد و بدون حق امتیاز است که برای انتقال فیلم از طریق اینترنت طراحی شده است. به عنوان جانشین VP9 توسعه داده شد. از این پس به راحتی می توانید هر گونه فیلمی را به راحتی انتقال دهید.

ویژگی CEC

Consumer Electronics Control یک ویژگی HDMI است که برای کنترل دستگاه های متصل به HDMI با استفاده از تنها یک کنترل از راه دور طراحی شده است. بنابراین، دستگاه های فعال شده با CEC می توانند بدون دخالت کاربر، تا 15 دستگاه، یکدیگر را فرمان و کنترل کنند. دیگر با این ویژگی به راحتی می توانید تسلطی عمیق بر وسایل داشته باشید.

تلویزیون پاناسونیک 43F336M

درگاه های ورودی و خروجی تلویزیون پاناسونیک 43F336M

2 درگاه HDMI دارد. 1 درگاه USB دارد. خروجی هدفون دارد.

مزایا تلویزیون پاناسونیک 43F336M

RJ45 دارد. زبان فارسی دارد. کامپوننت دارد. خروجی RF دارد.

معایب تلویزیون پاناسونیک 43F336M

خروجی کامپوزیت ندارد. بلوتوث ندارد. دولبی دیجیتال ندارد. فرمت فایل های فشرده NTFS پشتیبانی نمی شود.

اقلام همراه دستگاه

در کنار تلویزیون وسایلی را نیز به عنوان هدیه در جعبه قرار می دهند که در نهایت وزن جعبه به 10.5 کیلوگرم می رسد. این وسایل شامل باتری کنترل، ریموت کنترل، کابل برق، دفترچه راهنما و پایه رومیزی می باشد.

 

ادامه مطلب
جزئیات محصول
43F336M

مشخصات

مدل
43F336M
سری
F336M
رنگ
مشکی
شرکت تولید کننده
پاناسونیک
فروشگاه عرضه کننده
فروشگاه اینترنتی میهن کالا | www.mihankalaa.com
سایز صفحه
43 اینچ
تکنولوژی صفحه
LED
نوع صفحه
تخت
کیفیت تصویر
Full HD
رزولوشن
1080 × 1920 پیکسل
نسبت تصویر
16:9 ,Original, 4:3, Vertical Zoom, All Direction Zoom, Just scan
قابلیت ارتقاء کیفیت تصویر
ندارد
سه بعدی (3D)
ندارد
تبدیل 2D به 3D
ندارد
حالت تصویر
Dynamic / Normal / Cinema / True Cinema / Custom
فرمت های تصویری قابل پشتیبانی
AVI / HEVC / MKV / WMV / MP4 / M4v/ FLV / 3GPP / VRO / VOB/TS /PS/RMVB, MP3 / AAC / WMA Pro/ FLAC / Apple Lossless / WAV, JPEG
سیستم صوتی
2channel
تعداد بلندگو
۲ بلندگو
توان خروجی صدا
16 وات
سیستم کاهنده نویز
Clear Voice
حالت های صدا
Standard / Music / Ambience / User
دوربین
ندارد
مرورگر اینترنت
ندارد
قفل کودک
دارد
گیرنده دیجیتال
دارد
تیونر
آنالوگ -دیجیتال
ورودی USB
دارد
تعداد ورودی USB
1
ورودی HDMI
دارد
تعداد ورودی HDMI
2
کامپوزیت (composite)
ندارد
کامپوننت (Component)
ندارد
شبکه بی سیم (WiFi)
ندارد
پورت شبکه (LAN)
دارد
ورودی آنتن
دارد
خروجی صدای دیجیتال
دارد
خروجی هدفون
ندارد
بلوتوث
ندارد
ابعاد بسته بندی
145*647*1058 میلی متر
وزن بسته بندی
10.5 کیلوگرم
نوع پایه
دو شاخه
قابلیت اتصال به دیوار
دارد
ابعاد تلویزیون بدون پایه
83*560*967 میلی متر
وزن تلویزیون بدون پایه
7.4 کیلوگرم
ابعاد تلویزیون با پایه
220*614*967 میلی متر
وزن تلویزیون با پایه
7.6 کیلوگرم
منبع تغذیه
AC 100V ~ 240V, 50/60Hz
اقلام همراه
کنترل از راه دور، باتری، کتابچه راهنمای کاربر، کابل برق، پایه رومیزی
نظرات
بدون نظر

نظر دهید

  • ارزش خرید:
  • کیفیت کالا:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
محصولات مرتبط
22,000,000 تومان
دارای تکنولوژی Chromecast مجهز به فناوری صوتی Surround برخورداری از سیستم عامل اندروید نمایشگر 60 اینچ ب کیفیت تصویر 4K سیستم صوتی 2 کاناله با توان خروجی 20 وات
10,700,000 تومان
نمایشگر 45 اینچ با کیفیت تصویر FULL HD سیستم صوتی با توان خروجی 20 وات مجهز به سیستم عامل Easy Smart دارای فناوری صوتی Dolby Audio مجهز به سپر محافظتی هفتگانه
54,000,000 تومان
(1)
مجهز به سیستم عامل سافی برخورداری از فناوری Ambilight نمایشگر 75 اینچ با کیفیت تصویر 4K مجهز به پردازشگر P5 Perfect Picture سیستم صوتی 2 کاناله با توان خروجی 20 وات دارای فناوری های Dolby Atmos و Dolby Vision
42,000,000 تومان
(1)
موتور پردازشگر تصویر P5 Perfect Picture نمایشگر 70 اینچ با کیفیت تصویر 4K برخورداری از صفحه نمایش LED  دارای تکنولوژی Dolby Atmos  مجهز به سیستم عامل Saphi توان خروجی صدا 20 وات
48,000,000 تومان
مجهز به سیستم عامل اندروید 9 نمایشگر 70 اینچ با کیفیت تصویر 4K برخورداری از فناوری صوتی Dolby Atmos دارای موتور پردازشگر P5 Perfect Picture سیستم صوتی دو کاناله با توان خروجی 20 وات
55,000,000 تومان
موتور پردازشگر تصویر P5 Perfect Picture نمایشگر 65 اینچ با کیفیت تصویر 4K دارای سیستم عامل اندروید نسخه 9 برخورداری از صفحه نمایش LED  مجهز به تکنولوژی Ambilight توان خروجی صدا 50 وات
26,500,000 تومان
نمایشگر 58 اینچ با کیفیت تصویر 4K سیتو صوتی با توان خروجی 20 وات قابلیت پشتیبانی از محتوای HDR دارای فناوری  Ultra Resolution مجهز به سیستم عامل Saphi
20,500,000 تومان
برخورداری از صفحه نمایش LED با پنل IPS نمایشگر 55 اینچ با کیفیت تصویر 4K دارای سیستم عامل اندروید نسخه 7 قابلیت اتصال به وای فای و بلوتوث مجهز به تکنولوژی Ambilight توان خروجی صدا 20 وات

مشخصات کلی

مدل 43F336M
سری F336M
رنگ مشکی
شرکت تولید کننده پاناسونیک
فروشگاه عرضه کننده فروشگاه اینترنتی میهن کالا | www.mihankalaa.com

صفحه نمایش

سایز صفحه 43 اینچ
تکنولوژی صفحه LED
نوع صفحه تخت

تصویر

کیفیت تصویر Full HD
رزولوشن 1080 × 1920 پیکسل
نسبت تصویر 16:9 ,Original, 4:3, Vertical Zoom, All Direction Zoom, Just scan
قابلیت ارتقاء کیفیت تصویر
سه بعدی (3D)
تبدیل 2D به 3D
حالت تصویر Dynamic / Normal / Cinema / True Cinema / Custom
فرمت های تصویری قابل پشتیبانی AVI / HEVC / MKV / WMV / MP4 / M4v/ FLV / 3GPP / VRO / VOB/TS /PS/RMVB, MP3 / AAC / WMA Pro/ FLAC / Apple Lossless / WAV, JPEG

صدا

سیستم صوتی 2channel
تعداد بلندگو ۲ بلندگو
توان خروجی صدا 16 وات
سیستم کاهنده نویز Clear Voice
حالت های صدا Standard / Music / Ambience / User

امکانات

دوربین
مرورگر اینترنت
قفل کودک
گیرنده دیجیتال
تیونر آنالوگ -دیجیتال

درگاه های ارتباطی

ورودی USB
تعداد ورودی USB 1
ورودی HDMI
تعداد ورودی HDMI 2
کامپوزیت (composite)
کامپوننت (Component)
شبکه بی سیم (WiFi)
پورت شبکه (LAN)
ورودی آنتن
خروجی صدای دیجیتال
خروجی هدفون
بلوتوث

ابعاد و وزن

ابعاد بسته بندی 145*647*1058 میلی متر
وزن بسته بندی 10.5 کیلوگرم
ابعاد تلویزیون بدون پایه 83*560*967 میلی متر
وزن تلویزیون بدون پایه 7.4 کیلوگرم
ابعاد تلویزیون با پایه 220*614*967 میلی متر
وزن تلویزیون با پایه 7.6 کیلوگرم

سایر توضیحات

نوع پایه دو شاخه
قابلیت اتصال به دیوار
منبع تغذیه AC 100V ~ 240V, 50/60Hz
اقلام همراه کنترل از راه دور، باتری، کتابچه راهنمای کاربر، کابل برق، پایه رومیزی

فهرست

جستجو

Click for more products.
No produts were found.

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام