Click for more products.
No produts were found.
کاربری مقایسه
Click for more products.
No produts were found.

تلویزیون OLED سونی مدل 65A80J

مرجع:

65A80J

دسته بندی: تلویزیون
نام تجاری: سونی
 • تلویزیون اسمارت سونی با کیفیت 4K محصول سال 2021

 • دارای فناوری HDR برای تولید تصاویر با کیفیت بالا

 • مجهز به فناوری های XR Triluminos Pro برای نشان دادن رنگها
 • مجهز به پورتهای USB و HDMI برای تبادل اطلاعات

 • بهره مندی از پردازنده قوی XR Cognitive Processor 4K 
 • مجهز به فناوری های Dolby Atmos و Dolby Vision 

 • دارای طراحی با ضخامت کم و فناوری Living Decor 
 • مجهز به سیستم عامل آندروید نسخه 10

 • دارای سیستم صوتی قدرتمند در تولید صدا

ادامه مطلب
اضافه به مقایسه0
0 تومان
به اتمام رسیده است
در صورت در دسترس بودن به من اطلاع بده
توضیحات

مشخصات کلی تلویزیون OLED سونی مدل 65A80J

تلویزیون OLED سونی مدل 65A80J از تولیدات جدید سونی و مدل سال 2021 این شرکت می باشد که همانند نسخه های دیگر تولید شده در سال 2021 مانند تلویزیون OLED سونی مدل 55A90J دارای کیفیت بالایی در نشان دادن تصاویر و ارائه صدایی یکنواخت است. این محصول دارای کیفیت 4K است و با برخورداری از صفحه نمایش 65 اینچی می تواند تصاویر را با کیفیت بالا و رزولوشن 3840*2160 نشان دهد. این دستگاه دارای پردازنده پر قدرت XR Cognitive Processor 4K می باشد که این شرکت در تلویزیون های دیگر مانند تلویزیون 65X9500J نیز از این پردازنده استفاده نموده است. تلویزیون OLED سونی مدل 65A80J از فناوری های زیادی بهره مند است که یکی از بهترین آنها برای نشان دادن تصاویر، فناوری XR است و با استفاده از فناوری های XR Triluminos Pro، XR OLED Contrast، XR 4K Upscaling و XR Motion Clarity قادر است تصاویر را با کیفیت بالا نشان داده و می تواند از رنگهایی غنی و قابل رویت برای انسان استفاده نماید. با استفاده از این فناوری ها، این محصول قادر است از رنگهایی بسیار با کیفیت و زیبا برای تولید تصاویر استفاده کند و با کنترل نور پس زمینه نقش بالایی در نشان دادن کنتراست تصاویر دارد. همچنین با استفاده از این فناوری های می تواند نویز تصاویر را گرفته و از تاری تصاویر جلوگیری نماید. تلویزیون OLED سونی مدل 65A80J دارای سیستم صوتی دوکاناله بوده و از توان خروجی 30 وات برخوردار است. این محصول دارای فناوری Dolby Atmos برای ارائه صدایی همه گیر و واضح است. همچنین با بهره مندی از فناوری های صوتی مانند Voice Zoom 2 و XR Sound Position می تواند دیالوگ ها را با تصاویر هماهنگ کرده و همچنین صدا را دقیقاً در همان قسمتی که تولید می شود ارائه دهد. سیستم عامل مورد استفاده در این محصول سیستم عامل آندروید است که نسخه 10 می باشد. این محصول دارای حالت بازی و ریموت کنترل همه کاره با پشتیبانی از پردازش صداست. این سیستم عامل دارای کارایی بالا با برخورداری از محیطی ساده است. این محصول دارای طراحی زیبا و منحصر به فردی است. همچنین با برخورداری از فناوری های Light and Color Sensor می تواند نور بازتابیده شده به تلویزیون را کنترل نموده و از انعکاس نور بیرون جلوگیری نماید. با برخورداری از فناوری Ambient Mode کاربر می تواند به عنوان یک تابلوی نقاشی از تلویزیون استفاده نماید. طراحی این محصول بسیار جذاب است و با برخورداری از 4 پورت HDMI و 3 پورت USB می توان به تبادل اطلاعات با تلویزیون پرداخت.

 

ویژگی های پردازنده در تلویزیون سونی مدل 65A80J

پردازنده قوی این سیستم که Cognitive Processor XR در عملکرد تلویزیون سونی مدل 65A80J نقش بالایی دارد به طوری که می تواند تصاویری با کیفیت را ارائه دهد. این پردازنده توانایی تشخیص بافت، رنگ و کنتراست تصاویر را داراست که قادر است تصاویر با کیفیت پایین را شناسایی نموده و با کیفیت 4K نشان دهد. با برخورداری از فناوری های پردازش XR Contrast می تواند بر روی شفافیت تصاویر تاثیر گذار باشد. این محصول با همکاری فناوری HDR می تواند تصاویر با به صورت بسیار طبیعی و زیبا نمایش دهد و نقش بالایی در تولید تصاویری با جزئیات بالا دارد. با برخورداری از برنامه های مختلف، این پردازنده می تواند کنتراست تصاویر را بالا برده و آنها را با کیفیت 4K ارائه دهد.

 

بهره مندی از فناوری XR Picture در تلویزیون سونی مدل 65A80J

همانطور که در ابتدای مقاله گفته شد، تلویزیون سونی مدل 65A80J مجهز به فناوری های زیادی در تولید تصاویر با کیفیت است که با استفاده از این فناوری های می تواند تصاویری با کیفیت و کنتراست بالا تولید کند. با استفاده از این فناوری ها، تلویزیون می تواند با افزایش رنگها و به کار بردن مخلوطی از آنها تصاویری بسیار با کیفیت تولید کند. از این رو کاربر می تواند شاهد ارائه تصاویری با کیفیت و غنی باشد. این محصول دارای کنتراست رنگ بسیار بالایی در تولید تصاویر است و می تواند با کنترل نور پی زمینه تصاویری زنده، زیبا و با کیفیت تولید نماید. این محصول با برخورداری از رزولوشن بالا قادر است تصاویر را با کیفیت 4K نمایش دهد.

 

فناوری HDR در تلویزیون سونی مدل 65A80J

یکی از فناوری های بسیار با اهمیت که در تلویزیون OLED سونی مدل 65A80J وجود دارد فناوری Object-based HDR remaster است. این فناوری در سالهای اخیر به عنوان معیاری برای نشان دادن تصاویر با کیفیت بالا در تلویزیون های اسمارت مطرح شده است. به طوری که تلویزیون هایی که دارای این فناوری هستند توانایی نشان دادن تصاویری بسیار با کیفیت را نسبت به دیگر محصولات دارند. این فناوری می تواند با کنترل نور پس زمینه در تولید تصاویری درخشان و بسیار روشن و طبیعی نقش بالایی داشته باشد. با استفاده از کنترل نور مورد استفاده و همچنین رنگهای تولیدی قادر است کنتراست تصاویر را بالا برده عمق رنگ مشکی را افزایش دهد از این رو کاربر شاهد جزئیات بسیار بیشتری نسبت به دیگر محصولات خواهد بود.

 

ویژگی های تصویر در تلویزیون سونی مدل 65A80J

داشتن فناوری های بسیار پیشرفته برای تولید تصویر یکی از قابلیت های تلویزیون های سونی است. تلویزیون سونی مدل 65A80J با داشتن فناوری XR Triluminos Pro می تواند تصاویری با عمق رنگ بالا ایجاد کند و از این رو تصاویر تولیدی این محصول دارای عمق رنگ بالایی است و می تواند از رنگهایی که برای انسان قابل رویت هستند استفاده نماید. با برخورداری از فناوری XR 4K Upscaling می تواند به همراه پردازنده XR Cognitive Processor 4K می تواند تصاویر با کیفیت پایین را شناسایی نماید و با تقویت این تصاویر قادر است آنها را کیفیت بسیار عالی و 4K نمایش دهد. با پشتیبانی از فناوری XR OLED Contrast می تواند تصاویری با کیفیت و کنتراست بالا تولید نماید. از این رو با افزایش نور در صحنه های تاریک به صورت خودکار می تواند تصاویری با کیفیت و کنتراست بالا تولید نماید. با داشتن فناوری XR Motion Clarity تلویزیون را قادر می سازد تا بتواند تصاویر را بدون تاری و تاریک شدن با همان سرعت نشان دهد.

 

فناوری های تولید صدا در تلویزیون سونی مدل 65A80J

فناوری های صدا یکی از ویژگی هایی است که خریداران به آن توجه خاصی دارند. تلویزیون سونی مدل 65A80J دارای صدایی سه بعدی و بسیار زیبا و یکنواخت است که از کیفیت بالایی برخوردار می باشد. با بهره مندی از اسپیکرهای با کیفیت دارای سیستم صوتی دوکاناله بوده و از توان خروجی 30 وات بهره مند است. این محصول با بهره مندی از فناوری های Dolby Atmos و Dolby Vision می تواند در نشان دادن تصاویر و صدا با یکدیگر نقش بالایی داشته باشد و می تواند صدایی همه گیر و یکنواخت طنین انداز نماید. با برخورداری از فناوری Voice Zoom 2 می تواند قدرت شنیدن دیالوگ ها را در فیلمها افزایش دهد. از این رو با نهایت کیفیت می توان صدای دیالوگ را تشخیص داده و شنید. همچنین با برخورداری از فناوری XR Sound Position می تواند صدا را دقیقاً در همان قسمت از مانیتور که تولید شده تشخیص داده و از همان قسمت پخش نماید.

 

سیستم عامل آندروید در تلویزیون OLED سونی مدل 65A80J

تلویزیون سونی مدل 65A80J همچون تلویزیون های سال 2020 مانند 65X8500H از سیستم عامل آندروید پشتیبانی می کند اما نسخه مورد استفاده در این محصول آندروید نسخه 10 می باشد که نسبت به دیگر محصولات از پیشرفت بالایی برخوردار بوده است. این سیستم عامل بسیار ساده بوده و با استفاده از محیطی ساده می تواند برای عموم مورد استفاده باشد.همچنین با پردازش حجم بالایی از اطلاعات از سرعت بالایی در اجرای امور بهره مند است. این محصول دارای ریموت کنترل همه کاره است و قادر است از دستورات صوتی پشتیبانی کند. ریموت کنترل دارای دکمه های اختصاصی برای اجرا برنامه های Netflix و You Tube می باشد. این محصول مجهز به میکروفن داخلی ست و کاربر می تواند بدون استفاده از ریموت کنترل آن را مدیریت و کنترل کند. بنابراین، شما می تواند با استفاده از دستورات صوتی تلویزیون را مدیریت نمایید. این محصول به دستیار صوتی گوگل و الکسا مجهز شده است و می توانید بسیاری از کارها را با تلویزیون انجام دهید. این سیستم عامل Input Lag بسیار پایینی دارد و برای گیمرها و کسانی که به بازی های کامپیوتری علاقه دارند می تواند گزینه ی بسیار خوبی باشد.

 

طراحی خارق العاده در تلویزیون OLED سونی مدل 65A80J

تلویزیون OLED سونی مدل 65A80J یکی از زیبا ترین تلویزیون های ساخته شده در سال 2021 توسط شرکت سونی است. این دستگاه دارای طراحی نازک با بهره مندی از لبه های باریک است که به کاربر در حفظ تمرکز کمک می کند، همچنین دارای سنسور نور یا Light Sensor است و روشنایی صفحه نمایش را با توجه به شرایط نوری و به صورت خودکار تنظیم می کند. این محصول دارای دو پایه زیبا در طرفین است که به راحتی قابل تنظیم می باشند و قادرند وزن تلویزیون را تحمل کنند. از ویژگی های بسیار پرطرفدار این تلویزیون این است که این محصول را می توان روی دیوار نیز نصب کرد و با طراحی شیک آن به خوبی با دکوراسیون منزل ست می شود. این محصول دارای حالت های مختلفی مانند Ambient Mode است و می توان از آن به عنوان تابلو استفاده نمود. این محصول دارای رنگ مشکی بوده و به راحتی با دیگر محصولات موجود در منزل و یا دکوراسیون داخلی ست می شود. طراحی پایه ها به گونه ای است که فضای کافی برای ساندبار و یا سیستم صوتی وجود دارد. این محصول دارای صفحه نمایش 65 اینچی است و بیشتر قسمتهای جلویی تلویزیون را مانیتور تشکیل می دهد. این دستگاه از تیونر DVB-T/T2 بهره مند است و قابلیت پشتیبانی از از شبکه دیجیتال را داراست. از طریق پورتهای USB و HDMI کاربر می تواند به سایر دستگاه های موجود در خانه متصل شده و از آنها استفاده کند. این محصول دارای 4 پورت HDMI و 3 پورت USB برای تبادل اطلاعات است.

 

ادامه مطلب
جزئیات محصول
65A80J

مشخصات

مدل
65A80J
رنگ
سیاه
شرکت تولید کننده
سونی
سایز صفحه
65 اینچ
تکنولوژی صفحه
OLED
نوع صفحه
تخت
موتور پردازنده تصویر
XR Cognitive Processor 4K
کیفیت تصویر
4K Ultra HD
رزولوشن
2160 × 3840 پیکسل
نسبت تصویر
16:9 ,Original, 4:3, Vertical Zoom, All Direction Zoom, Just scan
سیستم صوتی
2channel
تعداد بلندگو
۲ بلندگو
توان خروجی صدا
30 وات
حالت های صدا
Standard, Clear Voice III, Music, Cinema, Sport, Game
مرورگر اینترنت
دارد
حسگر حرکتی
دارد
قفل کودک
دارد
گیرنده دیجیتال
دارد
تیونر
آنالوگ -دیجیتال
ورودی USB
دارد
تعداد ورودی USB
3
ورودی HDMI
دارد
تعداد ورودی HDMI
4
کامپوننت (Component)
دارد
شبکه بی سیم (WiFi)
دارد
پورت شبکه (LAN)
1
ورودی آنتن
دارد
بلوتوث
دارد
ابعاد بسته بندی
1354x839x186 میلیمتر
وزن بسته بندی
25 کیلوگرم
نوع پایه
دوطرفه و ساده
قابلیت اتصال به دیوار
دارد
ابعاد تلویزیون بدون پایه
1227x712x53 میلیمتر
وزن تلویزیون بدون پایه
17.8 کیلوگرم
ابعاد تلویزیون با پایه
1227x735x330 میلیمتر
منبع تغذیه
100~240Vac 50-60Hz
اقلام همراه
ریموت کنترل_دفترچه راهنما_کابل برق_باتری برای کنترل
نظرات
بدون نظر

نظر دهید

 • ارزش خرید:
 • کیفیت کالا:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
محصولات مرتبط
0 تومان
تلویزیون اسمارت سونی با کیفیت 4K محصول سال 2021 دارای طراحی با ضخامت کم و فناوری Living Decor  مجهز به سیستم عامل آندروید نسخه 10 مجهز به فناوری های XR Triluminos Pro برای نشان دادن رنگها مجهز به پورتهای USB و...
0 تومان
تلویزیون اسمارت سونی با کیفیت 4K محصول سال 2021 مجهز به سیستم عامل آندروید نسخه 10 مجهز به پورتهای USB و HDMI برای تبادل اطلاعات دارای طراحی با ضخامت کم و فناوری Living Decor  مجهز به فناوری های Dolby Atmos و...
22,000,000 تومان
صفحه نمایش LED با فناوری کریستال مجهز به نسخه 5.5 سیستم عامل Tizen  پردازنده‌ی تصویر Crystal Processor 4K پشتیبانی از برنامه هوشمند SmartThings دارای تکنولوژی صوتی Dolby Digital Plus
23,000,000 تومان
مجهز به سیستم عامل تایزن پشتیبانی از قابلیت Tap View دارای فناوری Dolby Digital Plus نمایشگر 65 اینچ با کیفیت تصویر 4K برخورداری از Crystal Processor 4K سیستم صوتی 2 کاناله با توان خروجی 20 وات
14,800,000 تومان
پشتیبانی از برنامه های SmartThings و اینترنت اشیاء سیستم صوتی دو کاناله با توان خروجی صدا 20 وات نمایشگر 50 اینچ با کیفیت تصویر 4K برخورداری از سیستم عامل تایزن پشتیبانی از محتوای HDR
8,000,000 تومان
دارای کیفیت تصویر Full HD  برخورداری از  فناوری PurColor موتور پردازنده‌ی تصویر Hyper Real مجهز به فرمت صوتی Dolby Digital Plus پشتیبانی از برنامه هوشمند SmartThings
6,300,000 تومان
محصول 2021 سامسونگ و مناسب برای هتل  نمایشگر 32 اینچ با کیفیت تصویر HD مجهز به صفحه نمایش LED توان خروجی صوتی  10 وات موتور تصویر Hyper Real سیستم صوتی 2 کاناله
6,300,000 تومان
محصول 2021 سامسونگ و مناسب برای هتل دارای نمایشگر 32 اینچ با کیفیت تصویر HD برخورداری از صفحه نمایش LED مجهز به سیستم صوتی 2 کاناله توان خروجی صوتی  10 وات موتور تصویر Hyper Real

مشخصات کلی

مدل 65A80J
رنگ سیاه
شرکت تولید کننده سونی

صفحه نمایش

سایز صفحه 65 اینچ
تکنولوژی صفحه OLED
نوع صفحه تخت

تصویر

موتور پردازنده تصویر XR Cognitive Processor 4K
کیفیت تصویر 4K Ultra HD
رزولوشن 2160 × 3840 پیکسل
نسبت تصویر 16:9 ,Original, 4:3, Vertical Zoom, All Direction Zoom, Just scan

صدا

سیستم صوتی 2channel
تعداد بلندگو ۲ بلندگو
توان خروجی صدا 30 وات
حالت های صدا Standard, Clear Voice III, Music, Cinema, Sport, Game

امکانات

مرورگر اینترنت
حسگر حرکتی
قفل کودک
گیرنده دیجیتال
تیونر آنالوگ -دیجیتال

درگاه های ارتباطی

ورودی USB
تعداد ورودی USB 3
ورودی HDMI
تعداد ورودی HDMI 4
کامپوننت (Component)
شبکه بی سیم (WiFi)
پورت شبکه (LAN) 1
ورودی آنتن
بلوتوث

ابعاد و وزن

ابعاد بسته بندی 1354x839x186 میلیمتر
وزن بسته بندی 25 کیلوگرم
ابعاد تلویزیون بدون پایه 1227x712x53 میلیمتر
وزن تلویزیون بدون پایه 17.8 کیلوگرم
ابعاد تلویزیون با پایه 1227x735x330 میلیمتر

سایر توضیحات

نوع پایه دوطرفه و ساده
قابلیت اتصال به دیوار
منبع تغذیه 100~240Vac 50-60Hz
اقلام همراه ریموت کنترل_دفترچه راهنما_کابل برق_باتری برای کنترل

فهرست

جستجو

Click for more products.
No produts were found.

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام