Click for more products.
No produts were found.
کاربری مقایسه
Click for more products.
No produts were found.

تلویزیون اسمارت و 8K سامسونگ مدل 55QN700A

مرجع:

55QN700A

دسته بندی: تلویزیون
نام تجاری: سامسونگ
 • تلویزیون 8K سامسونگ محصول سال 2021
 • مجهز به فناوری Quantum Matrix 
 • مجهز به برنامه Smart Thing
 • مجهز به فناوری HDR 
 • بهره مندی از فناوری Wide Viewing Angle 
 • دارای فناوری Dual LED
 • مجهز به پردازنده Quantum Processor 8K
 • پشتیبانی از فناوری Dynamic Crystal Color 
 •  برخورداری از سیستم عامل تایزن 6
 • بهره مندی از فناوری Quantum Dot
 • دارای صدایی سه بعدی و آکوستیک
ادامه مطلب
اضافه به مقایسه0
0 تومان
موجودی به اتمام رسیده است
در صورت در دسترس بودن به من اطلاع بده
توضیحات

معرفی تلویزیون اسمارت و 8K سامسونگ مدل 55QN700A

یکی از جدیدترین محصولات شرکت سامسونگ که در سال 2021 تولید شده و به بازار عرضه شده است بدون شک تلویزیون سامسونگ مدل 55QN700A است. سامسونگ تلویزوین QN700A را در اندازه های 55، 65 و 75 به بازار عرضه کرده است. این محصول دارای صفحه نمایش 55 اینچی با برخورداری از فناوری 8K است و از رزولوشن 7680*4320 برخوردار است. این تلویزیون قادر است تصاویر را با کیفیت 8K نمایش دهد و از این رو می توان تصاویری بسیار با کیفیت از دیگر محصولات ارائه دهد. این محصول دارای پردازنده کوانتومی 8K است که می تواند تصاویری خارق العاده را تولید نماید. توانایی ویرایش تصاویر در این پردازنده وجود دارد. با بهره مندی از فناوری Quantum Matrix می تواند با استفاده از تقسیم صفحه نمایش به LED های کوچکتر، تصاویری با نهایت دقت در رنگ رو روشنایی تولید نموده و کاربر بتواند جزدیات بیشتری را مشاهده نماید. با برخورداری از فناوری 8K Al Ubscaling تلویزیون می تواند تصاویری با رزولوشن بسیار بالا تولید نماید. این تصاویر پیکسل به پیکسل توسط پردازنده ویرایش می شود تا تصاویری با نهایت کیفیت تولید شود. گوشه های باریک این محصول قادر است در هنگام تماشای تلویزیون، تمرکز کاربر را حفظ کند. این محصول می تواند تصاویری با عمق رنگ صد درصدی ایجاد نماید و این کار را با فناوری Quantum Dot انجام می دهد. همچنین با برخورداری از فناوری HDR می تواند تصاویری با رنگ بالا و درخشان و همچنین عمق رنگ بسیار بالا تولید نماید. این محصول از فناوری HLG پشتیبانی می کند و دارای فناوری Wide Viewing Angle است که زاویه دید بالایی دارد و کاربر به راحتی به تلویزیون تسلط دارد. تلویزیون سامسونگ مدل 55QN700A دارای صدایی آکوستیک و بسیار بهینه است. این محصول دارای فناوری های جالبی برای ارائه صداست که آن را از دیگر محصولات متمایز می نماید. این محصول دارای هشت عدد بلندگوی کوچک است که در سراسر صفحه نمایش تعبیه شده اند و می توانند صدا را درست در همان قسمتی که تولید می شود منتشر کنند. از این رو صدایی سه بعدی را تجربه خواهید نمود. با برخورداری از فناوری Al Sound هر مکالمه یا دیالوگی را خواهید شنید. با برخورداری از فناوری Q-Symphony کاربر می تواند صدایی یکنواخت و بسیرا زیبا را بشنود و اگر از ساندبار و یا سیستم صوتی استفاده نماید می تواند لذت آن چندین برابر شود. این محصول با بهره مندی از فناوری Motion Xcelerator Turbo می تواند برای بازی بسیار با کیفیت باشد. و کاربر صحنه ها را به خوبی خواهد دید. با برنامه Tap View می توان گوشی تلفن خود را با صفحه تلویزیون مزتبط نمود و از آن استفاده کرد. این محصول دارای سیستم عامل تایزن 6 است و دارای کیفیت بالایی در پردازش اطلاعات می باشد. طراحی این محصول بسیار خارق العاده است و با برخورداری از حالت Abmient می توانید از آن به عنوان قاب عکس زیبایی استفاده نمایید.

 

پردازنده پر قدرت در تلویزیون QLED و اسمارت سامسونگ مدل 55QN700A

تلویزیون QLED سامسونگ مدل 55QN700A دارای پردازنده پرقدرت Neo Quantum Processor 8K که توانایی بالایی در تولید و ویرایش تصاویر دارد و قادر است تصاویری بسیار با کیفیت با کمک فناوری های Quantum Dot و HDR تولید نماید. این پردازنده مانند دیگر پردازنده های تولید شده توسط شرکت سامسونگ می تواند تصاویر را ویرایش نموده و نویز تصاویر را گفته و آنها را با کیفیت بالای 8K نمایش دهد. از این رو این پردازنده یکی از مهمترین قطعات به کار رفته در این محصول است که کارایی آن را چندین برابر نمونه های مشابه کرده است.  از این رو این پردازنده بسیار مورد توجه کاربران واقع شده است.

 

تصاویر با کیفیت بالا در تلویزیون QLED و اسمارت سامسونگ مدل 55QN700A

تلویزیون QLED و اسمارت سامسونگ مدل 55QN700A را از دیگر محصولات متمایز کرده است کرده است برخورداری از کیفیت تصاویر 8K با فناوری Quantum Matrix Technology Pro است.  در این فناوری صفحه نمایش تلویزیون به قسمتهای کوچکتری تقسیم شده و هر قسمت می تواند رنگ و تصویر آن قسمت را کنترل نموده و اصلاح نماید. از این رو تصاویر به وجود آمده با این روش، دارای کیفیت و کنتراست فوق العاده بالایی نسبت به دیگر محصولات است. تصاویری تولیدی با برخورداری از رنگ بالا درخشان بوده و از عمق رنگ بالایی نیز برخوردارند. 

 

فناوری HDR در تلویزیون QLED و اسمارت سامسونگ مدل 55QN700A

تلویزیون QLED و اسمارت سامسونگ مدل 55QN700A دارای فناوری Quantum HDR 2000 است که از جمله فناوری های مهم برای نشان دادن تصاویر می باشد. این فناوری می تواند رنگ و میزان نور را تنظیم نموده و آن را متناسب با تصاویر ارائه شده منتشر نماید. نور پس زمینه نقش بالایی در درخشان نمودن تصاویر دارد و همچنین عمق رنگ مشکی ایجاد شده توسط این فناوری می تواند تصاویر را غنی و جذاب نماید. از این رو این فناوری به همراه پردازنده کوانتومی می تواند تصاویری با کیفیت باورنکردنی را تولید نموده و از طریق صفحه نمایش 8K منتشر نماید.

 

تکنولوژی Quantum Dot  در تلویزیون QLED و اسمارت سامسونگ مدل 55QN700A

بهره مندی از عمق رنگ 100 درصد در تلویزیون QLED و اسمارت سامسونگ مدل 55QN700A  تعبیه شده است و از آن به اسم فناوری Quantum Dot تعبیر می شود.  این فناوری قادر میزان رنگها را با توجه به تصاویر ارائه شده تنظیم کند. از رنگهایی با عمق بالا استفاده نموده کهبرای انسان قابل درک می باشند. از این رو عمق رنگ تصاویر بالا رفته و کاربر جزئیات بیشتری را در تلویزیون و تصاویر مشاهده می نماید و از این رو این فناوری بسیار محبوب واقع شده است.

 

فناوری Wide Viewing Angle در تلویزیون QLED و اسمارت سامسونگ مدل 55QN700A

داشتن زاویه دید بسیار خوب همواره یکی از مشکلات تماشای تلویزیون است که شرکت سامسونگ به آن توجه داشته و آن را حل کرده است. تلویزیون QLED و اسمارت سامسونگ مدل 55QN700A دارای تکنولوژی Wide Viewing Angle نیز می باشد و زاویه دید گسترده ای را در اختیار کاربر قرار می دهد تا بتوانید از هر جایی به راحتی به تماشای تلویزیون بپردازید. این فناوری به گونه ای عمل می کند، داشتن کیفیت بالای صفحه نمایش باعث می شود کاربر بتواند از هر زاویه ای به تماشای تلویزیون بپردازد و بتواند تمامی صفحه نمایش را به خوبی مشاهده نماید. با این فناوری، کاربر می تواند تا 60 درجه زاویه دید خود را تغییر دهد بدون آنکه در نمایش تصاویر خللی وارد شود. از این رو کاربر می تواند محتوای در حال نمایش را در هر زاویه ای تماشا نماید. از این رو کاربر به راحتی و با کیفیت بسیار بالا قادر به تماشای تلویزیون خواهد بود.

 

فناوری تولید صدا در تلویزیون QLED و اسمارت سامسونگ مدل 55QN700A

تلویزیون QLED و اسمارت سامسونگ مدل 55QN700A دارای بلندگوهاییست که در اطراف صفحه نمایش تعبیه شده و قادرند که صدا را کاملاً منطبق بر تصاویر پخش شده تنظیم کنند و صدا را درست در همان نقطه ای که تولید شده است منتشر نمایند. از این رو صدا به خوبی و به صورت سه بعدی به گوش می رسد. این محصول دارای فناوری Al Sound برای انتشار صدایی بسیار رسا است. همچنین به فناوری Dolby Digital Plus مجهز است که می تواند صدایی یکنواخت و دلنشین را ارائه دهد.  و آن را به خوبی و با کیفیت بالا برای بیننده به نمایش می گذارد. با برخورداری از فناوری Q-Symphony کاربر می تواند صدایی یکنواخت و بسیرا زیبا را بشنود و اگر از ساندبار و یا سیستم صوتی استفاده نماید می تواند لذت آن چندین برابر شود. همچنین تلویزیون QLED و اسمارت سامسونگ مدل 55QN700A همانند محصولات دیگر این کمپانی مجهز به فناوریAdaptive Sound می باشد که می تواند صدا را همانطور که در تلویزیون پخش می شود هماهنگ کند و آن را با محتوای در حال نمایش پخش نماید.

 

سیستم عامل تایزن در تلویزیون QLED و اسمارت سامسونگ مدل 55QN700A

تلویزیون QLED و اسمارت سامسونگ مدل 55QN700A دارای سیستم عامل تایزن نسخه 6 است که همانند دیگر محصولات تولید شده در سال 2021 از کیفیت بالایی در پردازش اطلاعات برخوردار است و می تواند حجم بالایی از اطلاعات را به خوبی و با سرعت بالا پردازش نماید. با استفاده از اینترنت میتوانید برنامه های کاربردی را دانلود نموده و بر روی سیستم نصب نمایید. با استفاده از کارایی این سیستم عامل، کاربر به راحتی می تواند کارهای روزمره خود را انجام دهد و حتی می تواند با استقاده از اینترنت به شبکه های محبوب You Tube و Netflix دسترسی داشته باشد. این محصول دارای ریموت کنترل همه کاره با برخورداری از پردازش دستورات صوتی است. کاربر به راحتی می تواند از این فناوری استفاده نموده و دستورات صوتی ارائه دهد. این محصول از دستیار صوتی Google Assistant، Bixby  و  Alexa  نیز پشتیبانی می کند. بنابراین کاربر می تواند در مدت زمان کوتاهی بسیاری از کارها را انجام دهد.

 

 

 

فناوری All in One در تلویزیون سامسونگ مدل 55QN700A

با بهره مندی از این فناوری کاربر می تواند صفحه نمایش بزرگ این محصول را به بخشهای مختلف تقسیم کرده و همزمان با تواشای برنامه در حال پخش بسیاری از کارهای دیگر مانند چت کردن، وبگردی و غیره را با خیال راحت انجام دهد. این محصول دارای این فناوری است و کاربر به راحتی می تواند در مدت زمان کمی بسیاری از کارها را همزمان با همدیگر انجام دهد.از این رو شرکت سامسونگ پیش بینی کرده است که این محصول مورد توجه کاربران زیادی در سراسر دنیا قرا خواهد گرفت.

 

طراحی در تلویزیون QLED و اسمارت سامسونگ مدل 55QN700A

تلویزیون QLED و اسمارت سامسونگ مدل 55QN700A دارای طراحی زیبا و منحصر به فرد است. این محصول دارای پایه ای مستطیلی در وسط است که از کیفیت بالایی برخوردار بوده و زیبایی خاصی را به تلویزیون بخشیده است. همچنین با بهرهر مندی از صفحه نمایش بزرگ 55 اینچی می تواند زیبایی بالایی را به منزل بدهد. این محصول مجهز به براکت مخصوص است و شما می تواند جداگانه آن را تهیه نماید و تلویزیون را بر روی دیوار نصب کنید. این محصول دارای فناوری AirSlim است و گوشه های آن دارای انحنی بوده و باریک است که در حفظ تمرکز توسط کاربر نقش بالایی دارد. . این محصول دارای فناوری Stunning edge to edge Viewing است. بر طبق این فناوری، این تلویزیون دارای ضخامت بسیار کم بوده و لبه های آن بسیار باریکتر از قبل طراحی شده است. و تقریباً کل قسمت جلویی تلویزیون را صفحه نمایش تشکیل می دهد. همچژنین با بهره مندی از فناوری Ambient، در مواقعی که تلویزیون خاموش است کاربر می تواند از آن به عنوان قاب عکسی زیبا در منزل استفاده نماید. همچنین این تلویزیون از تیونر بهره مند است و قابلیت پشتیبانی از از شبکه دیجیتال را داراست. از طریق پورتهای USB و HDMI کاربر می تواند به سایر دستگاه های موجود در خانه متصل شده و از آنها استفاده کند.

 

ادامه مطلب
جزئیات محصول
55QN700A

مشخصات

مدل
55QN700A
رنگ
سیاه
شرکت تولید کننده
سامسونگ
سایز صفحه
55 اینچ
تکنولوژی صفحه
QLED
نوع صفحه
تخت
موتور پردازنده تصویر
Quantum Processor 8K
کیفیت تصویر
8K
رزولوشن
7680*4320
نسبت تصویر
16:9 ,Original, 4:3, Vertical Zoom, All Direction Zoom, Just scan
حالت تصویر
Vivid, Standard, Custom, Photo-Vivid, Photo-Standard, Photo-Custom, Cinema, Game, Graphics, Sports
فرمت های تصویری قابل پشتیبانی
۲۱۶۰/۲۴p, ۲۱۶۰/۲۵p, ۲۱۶۰/۳۰p, ۲۱۶۰/۵۰p, ۲۱۶۰/۶۰p
سیستم صوتی
2channel
سیستم کاهنده نویز
Clear Voice
مرورگر اینترنت
دارد
قفل کودک
دارد
گیرنده دیجیتال
دارد
تیونر
آنالوگ -دیجیتال
ورودی USB
دارد
ورودی HDMI
دارد
کامپوننت (Component)
دارد
شبکه بی سیم (WiFi)
دارد
پورت شبکه (LAN)
1
ورودی آنتن
دارد
خروجی هدفون
دارد
بلوتوث
دارد
ابعاد بسته بندی
1427 x 843 x 179 mm
وزن بسته بندی
35.8 kg
نوع پایه
مستطیلی در وسط
قابلیت اتصال به دیوار
دارد
ابعاد تلویزیون بدون پایه
1224.8 x 705.3 x 17.8 mm
وزن تلویزیون بدون پایه
16.7 kg
ابعاد تلویزیون با پایه
1224.8 x 774.5 x 300.6 mm
وزن تلویزیون با پایه
24.8 kg
منبع تغذیه
100~240Vac 50-60Hz
اقلام همراه
ریموت کنترل_دفترچه راهنما_کابل برق_باتری برای کنترل
نظرات
بدون نظر

نظر دهید

 • ارزش خرید:
 • کیفیت کالا:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
محصولات مرتبط
0 تومان
تلویزیون 4K سامسونگ محصول سال 2021 مجهز به برنامه Smart Thing مجهز به فناوری HDR  دارای فناوری Dual LED مجهز به پردازنده Quantum Processor 4K  برخورداری از سیستم عامل تایزن 6 بهره مندی از فناوری Quantum Dot مجهز به...
0 تومان
مجهز به فناوری Quantum Matrix  مجهز به پردازنده Quantum Processor 4K پشتیبانی از فناوری Dynamic Crystal Color  مجهز به فناوری HDR  مجهز به برنامه Smart Thing   برخورداری از سیستم عامل تایزن 6  بهره مندی از فناوری...
14,200,000 تومان
تکنولوژی صفحه LED مجهز به سیستم عامل اندروید دارای صفحه نمایش  Ultra HD – 4K سیستم صوتی با توان خروجی 20 وات دارای تکنولوژی HDR و پشتیبانی از فرمت Dolby Vision
13,000,000 تومان
(1)
مجهز به سیستم عامل اندروید برخورداری از Google Play Store نمایشگر 50 اینچ با کیفیت تصویر 4K فناوری های صوتی Dolby Digital و DTS Virtual:X سیستم صوتی 2 کاناله با توان خروجی صدا 24 وات
21,900,000 تومان
(1)
مجهز به سیستم عامل اندروید موتور پردازشگر 4K Color Engine دارای فناوری Hexa Chroma Drive نمایشگر 65 اینچ با کیفیت تصویر 4K سیستم صوتی 2 کاناله با توان خروجی 24 وات
30,200,000 تومان
(1)
دارای فناوری Q-Symphony مجهز به سیستم عامل تایزن برخورداری از برنامه SmartThings نمایشگر 70 اینچ با کیفیت تصویر 4K موتور پردازشگر Crystal Processor 4K سیستم صوتی 2 کاناله با توان خروجی 20 وات دارای فناوری های Mega...
34,100,000 تومان
(1)
قابلیت اتصال به اینترنت مجهز به سیستم عامل سافی نمایشگر 70 اینچ با کیفیت تصویر 4K مجهز به دستیار صوتی و فروشگاه گوگل موتور پردازشگر Pixel Precise Ultra HD سیستم صوتی 2 کاناله با توان خروجی 16 وات
6,900,000 تومان
(1)
نمایشگر 32 اینچ با کیفیت تصویر HD مجهز به سیستم عامل webOS دارای فناوری Dynamic Color فناوری صوتی Dolby Audio توان خروجی صدا 10 وات پردازنده 4 هسته ای

مشخصات کلی

مدل 55QN700A
رنگ سیاه
شرکت تولید کننده سامسونگ

صفحه نمایش

سایز صفحه 55 اینچ
تکنولوژی صفحه QLED
نوع صفحه تخت

تصویر

موتور پردازنده تصویر Quantum Processor 8K
کیفیت تصویر 8K
رزولوشن 7680*4320
نسبت تصویر 16:9 ,Original, 4:3, Vertical Zoom, All Direction Zoom, Just scan
حالت تصویر Vivid, Standard, Custom, Photo-Vivid, Photo-Standard, Photo-Custom, Cinema, Game, Graphics, Sports
فرمت های تصویری قابل پشتیبانی ۲۱۶۰/۲۴p, ۲۱۶۰/۲۵p, ۲۱۶۰/۳۰p, ۲۱۶۰/۵۰p, ۲۱۶۰/۶۰p

صدا

سیستم صوتی 2channel
سیستم کاهنده نویز Clear Voice

امکانات

مرورگر اینترنت
قفل کودک
گیرنده دیجیتال
تیونر آنالوگ -دیجیتال

درگاه های ارتباطی

ورودی USB
ورودی HDMI
کامپوننت (Component)
شبکه بی سیم (WiFi)
پورت شبکه (LAN) 1
ورودی آنتن
خروجی هدفون
بلوتوث

ابعاد و وزن

ابعاد بسته بندی 1427 x 843 x 179 mm
وزن بسته بندی 35.8 kg
ابعاد تلویزیون بدون پایه 1224.8 x 705.3 x 17.8 mm
وزن تلویزیون بدون پایه 16.7 kg
ابعاد تلویزیون با پایه 1224.8 x 774.5 x 300.6 mm
وزن تلویزیون با پایه 24.8 kg

سایر توضیحات

نوع پایه مستطیلی در وسط
قابلیت اتصال به دیوار
منبع تغذیه 100~240Vac 50-60Hz
اقلام همراه ریموت کنترل_دفترچه راهنما_کابل برق_باتری برای کنترل

فهرست

جستجو

Click for more products.
No produts were found.

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام