مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد
×

تلویزیون پاناسونیک 32C400S سری C400S

مرجع:

32C400S

دسته بندی: تلویزیون
نام تجاری:
  • صفحه نمایش تخت با کیفیت تصویر HD
  • دارای دو بلند گو با توان خروجی صدا 20 وات
  • نرخ حرکتی پس زمینه 100 هرتز 

ادامه مطلب
امتیاز کابران: ثبت نظر/پرسش
شرایط گارانتی و خدمات:
مورد نیاز هر تلویزیون ...
اتصالات:
0 تومان (بدون مالیات)
در صورت در دسترس بودن به من اطلاع بده
ناموجود
توضیحات

بررسی تخصصی تلویزیون پاناسونیک 32C400S سری C400S

تلویزیون پاناسونیک 32C400S یکی از بهترین تلویزیون های سال 2015 بوده است. طراحی فوق العاده به همراه استقامت بی نظیر تاکنون توانسته است خریداران زیادی را به دور خود جمع کند. با توجه به این که شرکت پاناسونیک سطح رفاه جامعه را به خوبی در نظر گرفته است توانسته است قیمتی بسیار منصفانه ارائه دهد.

طراحی و دیزاین تلویزیون پاناسونیک 32C400S

تلویزیون پاناسونیک با اندازه ی 32 اینچ از سری تلویزیون های C400S می باشد. اندازه ی صفحه ی کوچک آن می تواند به خوبی خود را با انواع مکان های کوچ تطبیق دهد از جمله خانه های کوچک و مغازه ها. نوار باریکی در اطراف صفحه نمایش وجود دارد که به رنگ مشکی است، این نوار باریک دارای عرض بسیار کمی است. به هنگام روشن بودن تلویزیون این نوار باریک می تواند هارمونی جذابی را ایجاد کند و همچنین تمرکز بر صفحه نمایش را افزایش می دهد. دو پایه در پایین قسمت تلویزیون جود دارد که هم رنگ نوار باریک اطراف تلویزیون است. فاصله ی دو پایه از یکدیگر کم است و تقریبا در سمت چپ و راست تلویزیون قرار دارند. شکل ظاهری دو پایه به حالت خطی شکسته است که می تواند استقامت تلویزیون را افزایش دهد. اتصال موقت از مهم ترین ویژگی های این دو پایه است که م تواند کاربری تلویزیون را افزایش دهد. در فضاهای کوچک می تواند با اتصال به دیوار میزان حجم اشغالی فضا را کاهش داد. رنگ مشکی تلویزیون قطعا می توند تناسب زیبایی را با دیوار ایجاد کند که چشم هر بیننده ای را مجذوب خود کند. تلویزیون پاناسونیک 32C400S ، 5.5 کیلوگرم وزن دارد و 80 سانتی متر قطر صفحه نمایش آن است که موجب حمل راحت آن توسط یک نفر می شود .

کیفیت تلویزیون پاناسونیک 32C400S

صفحه نمایش تخت تلویزیون پاناسونیک 32C400S با کیفیت HD اقدام به پخش برنامه های تلویزیونی می کند. در سال 2015 کیفیت HD بهترین کیفیت در سینمای خانگی محسوب میشد که می توانست عمقی از هیجان و زیبایی را به بیننده ی خود ببخشد.در حال حاضر نیز کیفیت HD در جایگاه دوم سینمای خانگی قرار دارد که هنوز هم مخاطبان زیادی دارد. این میزان از کیفیت می تواند در بازسازی محتواهای قدیمی نقش بسزایی داشته باشد. از جمله زمانی که شما فیلمی که مربوط به گذشته است اگر به روش هایی که بعدا توضیح خواهیم داد به تلویزیون منتقل کنید خواهید دید که با افزایش کیفیت نمایش مواجه خواهید شد. در واقع تلویزیون پاناسونیک 32C400S قابلیت ارتقای کیفیت را نیز برای محتواهای شما قائل است. با توجه به ابعاد تلویزیون نسبت تصویری در تلویزیون تعریف می شود، که در تلویزیون پاناسونیک 32C400S 16 به 9 است. عدد 16 نسبت در طول را نشان می دهد و عدد 9 نسبت در عرض را نشان می دهد. حالت هایی به صورت دستی برای تغییر تصاویر قرار داده شده است که امکان افزایش کیفیت را برای شما دو چندان می کند. این حالت ها عبارتند از : Dynamic/Normal/Cinema/True Cinema/Game

نرخ به روزرسانی تصویر (Refresh Rate)

تعداد فریم های مجزایی است که در هر ثانیه توسط تلویزیون نمایش داده می شود. در مشخصات تلویزیون ها این عدد را با هرتز بیان می کنند. مثلا در تلویزیون پاناسونیک 32C400S 100 هرتز گفته شده است. در واقع در هر 1 ثانیه 100 فریم جابه جا می شود. هر چه این میزان افزایش یابد در واقع با کیفیت بالاتری در پخش تصاویر تلویزیونی مواجه هستیم. البته این نرخ در کشورهای مختلف، تغیییر خواهد کرد چرا که میزان برق شهری بر روی آن اثرگذار خواهد بود. زمانی که به تماشای برنامه های اکشن و یا ورزشی همچون مسابقات رالی نشسته اید به خوبی می توانید این موضوع را درک نمایید.

کیفیت صدا تلویزیون پاناسونیک 32C400S

در طرف راست و چپ تلویزیون 2 کانال صوتی قرار دارد که وطیفه ی صوت خروجی را بر عهده دارند. 20 وات میزان توان خروجی تلویزیون پاناسونیک 32C400S است که از هر کانال 10 وات خروجی صوت داریم. حضور دو کانال در اطراف تلویزیون موجب می شود تا گسترده گی صوت را داشته باشیم. گسترده گی صوت افزایش زاویه صوتی را به ما می دهد. مثلا به هنگام پخش موسیقی می تواند در هر گوشه که نشسته اید به خوبی موسیقی خود را گوش نمایید و حضور در جلوی تلویزیون نیاز نیست. حالت هایی برای افزایش صدا متناسب با محتوا قرار داده شده است که به وسیله ی آن می توانید کیفیت صوتی را افزاش دهید. انتخاب یان حالت ها به صورت دستی است و توسط کاربر انتخاب می شود. این حالت ها عبارتند از : Music/Speech/User

اسپیکر و بلندگو Full Range x2

هنگام خرید تلویزیون، اغلب با اصطلاحات متفاوتی در حوزه ی اسپیکر ها بلندگو ها مواجه می شوید. این اصطلاحات در نظر گرفته شده است تا خریدار آگاه شود که بلندگو قادر به تولید مثل فرکانس های صوتی که انسان قادر به شنیدن آن است، بدون نیاز به تجهیزات اضافی هست یا نه ؟

تلویزیون پاناسونیک 32C400S دارای یک مانیتور با برد کامل معمولاً بلندگو دو طرفه با ووفر و توییت است. اسپیکر Full Range x2 دارای پاسخ فرکانس کامل برای تولید مثل فرکانس های پایین، میانه و زیاد است. بنابراین صدایی کامل و منطقی به شما می دهد. خصوصا که دو کانال صوتی در اطراف تلویزیون قرار دارند.

بلندگوی دیجیتال

در تلویزیون پاناسونیک 32C400S بلندگی دیجیتال قرار دارد. بلندگوهای دیجیتال تجهیزاتی است که برای دریافت و ارسال سیگنال های صوتی استفاده می شود. بلندگوی های دیجیتال نیاز به تقویت دوره ای ندارند وخود به صورت خدکار هر چند وقت یکبار سیگنال های دریافتی و ارسالی را بازآفرینی می کنند. درنتیجه ی این بازآفرینی موجب می شود که نویز زمینه ی صدا به شدت کاهش یابد و کیفیت صوتی بهتری را در اختیار مخاطبان خود قرار دهد. بلندگوی های دیجتال امکانات خاصی را در اختیار مخاطبان خود قرار می دهد که بلندگوهای آنالوگ قادر به این خصوصیت نیستند.

سیستم کاهنده ی نویز صدا

تلویزیون پاناسونیک 32C400S دارای کیفیت صوتی خیلی خوبی است. متخصصان برای افزایش کیفیت صوتی سیستم های متفاتی را در کنار هم قرار داده اند تا صت به هنگام عبور از هر یک از این سیستم ها در سطح بالاتری از کیفیت قرار بگیرد و در نتیجه صوت خروجی با عمق بالایی از کیفیت مخاطب را به هیجان آورد. در پس زمینه ی هر برنامه ی تلویزیونی صداهایی وجود دارد که کاربرد خاصی ندارند و تنها به دلیل جذب صتی در طول فیلم قرار دارند که حتی بیشتر اوقات مخاطب را نیز آزار می دهند. مثلا حرکت یک مگس در طول یک برنامه ی هیجان انگیز می تواند ارامش شما رادتحت تاثیر قرار دهد. سیستم کاهنده ی نویز با حذف صداهای اضافی تلاش دارد تا تمرکز شما را بر روی موضوع اصلی نمایش افزایش دهد.

زاویه ی دید

زاویه ی دید در دو محور عمودی و افقی تعریف می شود. زاویه ی دید در تلویزیون پاناسونیک 32C400S در هر دو محور 178 درجه است. پهنای حضور مخاطب را افزایش می دهد. از این پیس می توانید در هر گوشه که قرار دارید تلویزیون تماشا کنید بدون این که ذره ای از کیفیت آن کاسته شود البته در نظر داشته باشید که این زاویه دید فعلا 178 درجه است و تا 180 درجه 3 درجه اختلاف دارد که می تواند در تعداد بسیار اندکی از مکان ها دید شما را کاهش دهد که البته این مقدار بسیار ناچیز است. به هنگام قرار دادن تلویزیون در هر قسمتی می توانید فضایی باز را برای تماشا قرار دهید.

پنل IPS

پنل IPS از تعداد رنگ های بیشتری برای نمایش تصاویر استفاده می کند، همچنین میزان روشنایی بیشتری را در اختیار مخاطبان خود قرار می دهد، این ویژگی خصوصا در طول روز کارایی زیادی دارد چرا که میتواندبر نور اتاق احاه یابد و انعکاس تصویر مخاطب در صفحه را کاهش دهد. به دلیل ارائه کیفیت در سطح بالایی موجب افزایش زاویه دید می شود. سرعت پاسخ گویی در اجرای فرمان های کابر افزایش می یابد.

قابلیت OSD Language

صفحه نمایش روی صفحه (OSD ) یک صفحه کنترل مانیتور رایانه یا صفحه تلویزیون است که به شما امکان می دهد گزینه های مشاهده و تنظیم اجزای صفحه نمایش مانند روشنایی ، کنتراست و موقعیت افقی و عمودی را انتخاب کنید. در قسمت تنظیمات تلویزیون پاناسونیک 32C400S بخشی برای انتخاب زبان موردنظر نیز وجود دارد. زبان فارسی ازجمله بهترین امکاناتی است که در اختیار تلویزیون پاناسونیک 32C400S   قرار گرفته است و کاربری آن را برای کاربران ایرانی افزایش داده است. به وسیله ی منوی فارسی می توانید بدون نیاز به دفترچه راهنما تنظیمات را تغییر دهید.

فرمت های پشتیبانی شده

به هنگام انتقال اطلاعات از فلش مموری به تلویزیون، شرط اجرای محتواها, پشتیبانی تلویزیون از فرمت محتواهاست که تلویزیون پاناسونیک 32C400S فرمت های زیادی را پشتیبانی می کند تا میزان کاربری خود را افزایش دهد. فرمت های پشتیبانی تلویزیون پاناسونیک 32C400S عبارتند از : AVI/MKV/WMV/MP4/M4v/FLV/3GPP/VRO/VOB/TS/PS/RMVB, MP3/AAC/WMA/FLAC/WAV, JPEG. این فرمت ها برای محتواهای صوتی، عکس و فیلم ها تعریف می شوند.

 

درگاه های ورودی و خروجی

2 پورت برای HDMI در تلویزیون پاناسونیک 32C400S قرار داده شده است و همچنین 1 پورت USB نیز وجود دارد. ورودی کامپوننت و کامپوزیت دارد. خروجی VIDEO دارد. خروجی هدفون دارد. خروجی AUDIO دارد.

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
32C400S

مشخصات

مدل
32CS400S
سری
سری 4
رنگ
مشکی
شرکت تولید کننده
پاناسونیک
فروشگاه عرضه کننده
فروشگاه اینترنتی میهن کالا | www.mihankalaa.com
سایز صفحه
32 اینچ
تکنولوژی صفحه
LED
نوع صفحه
تخت
کیفیت تصویر
HD
رزولوشن
768 × 1366 پیکسل
نسبت تصویر
16:9 ,Original, 4:3, Vertical Zoom, All Direction Zoom, Just scan
سه بعدی (3D)
ندارد
تبدیل 2D به 3D
ندارد
سرعت رفرش تصویر
200 هرتز
حالت تصویر
Dynamic / Normal / Cinema / True Cinema / Custom
فرمت های تصویری قابل پشتیبانی
AVI - MKV - MP4 - M4v - FLV - 3GPP - VRO - VOB - TS – PS- JPEG - MP3 - AAC - FLAC - WAV
سیستم صوتی
2channel
تعداد بلندگو
۲ بلندگو
توان خروجی صدا
20W
سیستم کاهنده نویز
Clear Voice
حالت های صدا
Standard / Music / Ambience / User
مرورگر اینترنت
دارد
قفل کودک
دارد
گیرنده دیجیتال
دارد
تیونر
آنالوگ -دیجیتال
ورودی USB
دارد
تعداد ورودی USB
1
ورودی HDMI
دارد
تعداد ورودی HDMI
2
کامپوزیت (composite)
دارد
کامپوننت (Component)
دارد
شبکه بی سیم (WiFi)
دارد
خروجی صدای دیجیتال
دارد
ابعاد بسته بندی
129*536*970 میلی متر
وزن بسته بندی
8 کیلوگرم
نوع پایه
مربعی تخت
قابلیت اتصال به دیوار
دارد
ابعاد تلویزیون بدون پایه
69*437*734 میلی متر
وزن تلویزیون بدون پایه
5.5 کیلوگرم
ابعاد تلویزیون با پایه
69*437*734 میلی متر
وزن تلویزیون با پایه
6 کیلوگرم
منبع تغذیه
AC 220 - 240 V, 50/60Hz
اقلام همراه
پایه رومیزی، دفترچه راهنما، کابل برق، باتری
نظر/پرسش(0)
نظرات
بدون نظر

مشخصات کلی

مدل
32CS400S
سری
سری 4
رنگ
مشکی
شرکت تولید کننده
پاناسونیک
فروشگاه عرضه کننده
فروشگاه اینترنتی میهن کالا | www.mihankalaa.com

صفحه نمایش

سایز صفحه
32 اینچ
تکنولوژی صفحه
LED
نوع صفحه
تخت

تصویر

کیفیت تصویر
HD
رزولوشن
768 × 1366 پیکسل
نسبت تصویر
16:9 ,Original, 4:3, Vertical Zoom, All Direction Zoom, Just scan
سه بعدی (3D)
تبدیل 2D به 3D
سرعت رفرش تصویر
200 هرتز
حالت تصویر
Dynamic / Normal / Cinema / True Cinema / Custom
فرمت های تصویری قابل پشتیبانی
AVI - MKV - MP4 - M4v - FLV - 3GPP - VRO - VOB - TS – PS- JPEG - MP3 - AAC - FLAC - WAV

صدا

سیستم صوتی
2channel
تعداد بلندگو
۲ بلندگو
توان خروجی صدا
20W
سیستم کاهنده نویز
Clear Voice
حالت های صدا
Standard / Music / Ambience / User

امکانات

مرورگر اینترنت
قفل کودک
گیرنده دیجیتال
تیونر
آنالوگ -دیجیتال

درگاه های ارتباطی

ورودی USB
تعداد ورودی USB
1
ورودی HDMI
تعداد ورودی HDMI
2
کامپوزیت (composite)
کامپوننت (Component)
شبکه بی سیم (WiFi)
خروجی صدای دیجیتال

ابعاد و وزن

ابعاد بسته بندی
129*536*970 میلی متر
وزن بسته بندی
8 کیلوگرم
ابعاد تلویزیون بدون پایه
69*437*734 میلی متر
وزن تلویزیون بدون پایه
5.5 کیلوگرم
ابعاد تلویزیون با پایه
69*437*734 میلی متر
وزن تلویزیون با پایه
6 کیلوگرم

سایر توضیحات

نوع پایه
مربعی تخت
قابلیت اتصال به دیوار
منبع تغذیه
AC 220 - 240 V, 50/60Hz
اقلام همراه
پایه رومیزی، دفترچه راهنما، کابل برق، باتری

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

فهرست