Click for more products.
No produts were found.
کاربری مقایسه
Click for more products.
No produts were found.

تلویزیون سامسونگ 85Q950TS سری Q950TS

مرجع:

85Q950TS

دسته بندی: تلویزیون
نام تجاری: سامسونگ
  • بهره مندی از فناوری QLED
  • دارای رزولوشن 4320×7380
  • برخورداری از پردازنده 4 هسته ای
  • نمایشگر 85 اینچ با کیفیت تصویر 8K
  • مجهز به سیستم صوتی Dolby Digital

ادامه مطلب
اضافه به مقایسه0
0 تومان
موجودی به اتمام رسیده است
در صورت در دسترس بودن به من اطلاع بده
توضیحات

بررسی مشخصات و قیمت تلویزیون سامسونگ 85Q950TS

تلویزیون سامسونگ 85Q950TS تلویزینی 85 اینچی از شرکت معتبر سامسونگ است که از فناوری پیشرفته ی کیولد QLED بهره می برد. کیفیت تصویر 8k از برجسته ترین مشخصات تلویزیون نامبرده است، کیفیت تصویری که در سال 2020 در تلویزیون های بالارده عرضه شده است، می تواند انقلابی در صنعت نمایشگر بوجود آورد که تا به حال به خود ندیده است. کیفیت تصویر 8k واقعی لذت تماشای تصاویر با رزولوشن 4320×7680 پیکسل را به کاربر می بخشد. نوع صفحه ی تعبیه شده برای تلویزیون نامبرده Direct Full Array 32X می باشد، که به قرارگیری مستقیم نور ال ای دی در 32نقطه اشاره دارد.این تکنولوژی پیشرفته سبب ایجاد کنتراست عمیق و نمایش دادن جزئیات پیشرفته می شود، که این 32 نقطه به منظور نقاط کنترل کردن سیاهی و کنتراست تصویر بوده و با کنترل نور پس زمینه در 32 نقطه ی پنل، نسبت کنتراست عالی د کل نمایشگر بوجود می آید، که قادر به نمایش دادن جزئیات زیادی از تصویر خواهد بود. فناوری دیگری که دست کمی از فناوری کیولد ندارد، فرمت تصویری پیشرفته ی Quantum HDR 32X می باشد. این تکنولوژی پیشرفته استانداردی جدید برای نمایش دادن جزئیات تصویر است، با این فناوری تصاویر از نظر دقت رنگ، غنی بودن رنگ ها، کنتراست عمیق و نمایش جزئیات ریز بهبود می یابند. این قابلیت ها تصاویری واقع گرایانه را به معرض نمایش می گذارند، که در آن تصاویر می توان زندگی کرد. حضور تکنولوژی کوانتوم دات Quantum Dot را فراموش نکرده ایم؛ اما تکنولوژی های جدید هوش از سر آدم می برد. فناوری کوانتوم دات نیز باعث نمایش حجم کامل و 100% رنگ ها می گردد و بیش از یک میلیارد رنگ را بصورت زنده در تصاویر زنده می کند، با این فناوری ها می شود با تصویر حرف زد و در شن رنگ ها و سایه ها و روشنایی ها شرکت کرد. 

اگر شما هم از طرفدارن بازی و گیم های هیجانی هستید، باید بگویم که خبر خوشحال کننده ای برایتان داریم. تلویزیون سامسونگ 85q950ts از قابلیت جذابی به نام Real Game Enhancer+ پشتیبانی می کند. این قبالیت به معنای تقویت کننده ی بازی بوده و مژده ی همیشه برنده شدن را به کاربران داده است. این فناوی شما را تنظیمات دستی برای بازی ها بی نیاز خواهد ساخت، همچنین تاری تصاویر از بین رفته و دیگر خبری از لرزش و ماتی بر اثر حرکت صحنه های سریع بر روی تلویزیون نخواهد بود، حرکت دادن سریع صحنه های بازی، هیجان را به اوج خود می رساند، چرا که تاخیر در ورودی و در اجرای حرکت ها به ناچیزترین حد ممکن رسیده است، که نتیجه ای جز برنده شما ندارد. جالب است بدانید که همیشه سر و صدای محیط با پرت کردن حواستان همراه خواهد بود، وجود سر و صدای زیاد در خانه، می تواند تجربه ی مشاهده ی شما را مختل کند، به این دلیل سامسونگ از فناوری جالبی به نام تقوت کننده ی صدا Active Voice Amplifier بهره گرفته است. این تکنولوژی می تواند صدای محیط را حذف کرده و قدرت صوتی مکالمه های پخش شده از تلویزیون را افزایش دهد و کاری کند که به وضوح صدای مکالمات را بشنوید. 

تلویزیون هوشمند سامسونگ q950ts از سیستم عامل تایزن قدرت گرفته است، این سیستم عامل امکانات و ویژگی هایی دارد، که باعث شده در بین انواع سیستم عامل های تلویزیون رتبه ی اول را کسب کند. ارائه ی ریموت کنترل همگانی از ویژگی های خاص این تلویزیون است. این ریموت کنترل به شیوه ای عمومی عمل می کند و به غیر از تلویزیون ، تمامی دستگاه های متصل به تلویزیون را نیز کنترل می نماید و این یعنی راحتی در کار کنترل نمودن تلویزیون سامسونگ. Universal Guide راهنمای جهانی که بصورت صفحه ای بر روی تلویزیون نمایش داده می شود، این راهنمای جهانی با شعار وقت خود را صرف جستجو نکنید و به تماشا مشغول شوید، معروف است. به این منظور که راهنمای جهانی ارائه شده تمامی برنامه ها و شبکه های بارگذاری فیلم و ... را در خود  دارد و به صورت آنی به شما نشان می دهد، تا مجبور نباشید، ساعتها وقت بگذارید برای جستجو کردن و پیدا کردن فیلم محبوب  یا برنامه ی مورد علاقه ی خودتان. قابلیت دیگری که در تلویزیون هوشمند سامسونگ پشتیبانی می شود، قابلیت Multi View نام دارد، که به معنای چند نمایی یا چند تصویری است. این قابلیت امکان مشاهده ی دو تصویر را بر روی تلویزیون می دهد، یعنی صفحه ای کوچک تر بر روی صفحه نمایش بزرگ قرار می گیرد، از دو منبع مختلف می توانید برنامه دریافت کنید و هر دو را به تماشا بنشینید. دستیار صوتی چندگانه امکان کنترل کردن تلویزیون و سایر دستگاه های موجود در منزل را از طریق این دستیارهای صوتی فراهم می آورد.

نمایشگر با فناوری کیولد QLED

با فناوری کیولد شروع می کنیم، تا ادامه ی خوبی در نقد و بررسی داشته باشیم. فناوری کیولد QLED چیست و چه تاثیری بر روی کیفیت تصویر دارد. می دانید که فناوری کیولد در واقع به لایه ای از ذرات کوانتومی اشاره دارد که در بین لایه های ال ای دی تلویزیون قرار گرفته اند. در واقع این ذرات کوانتومی خاصیت رسانایی دارند و می توانند نور را از خود ساطع کنند. رسانا بودن ذرات کوانتومی باعث می شود تا تصاویر از نظر فنی بودن رنگ ها و روشنایی بهبود یابند.در واقع لایه ی کوانتومی نور تابیده شده از سوی لامپ های LED را دریافت کرده و سپس با توجه به اندازه ی ذرات کوانتومی، طول موج های مختلفی را بازتاب می دهند، که هر یک از طول موج ها بسته به اندازه ای که دارند، رنگ متفاوتی تولید می کنند. طبیعی است که لایه ای از ذرات کوانتومی در نهایت میلیاردها میلیارد رنگ را تولید کرده و تصاویری بسیار واقعی و زنده به همراه 100% حجم رنگی را نمایش خواهند داد. گفتنی است کهذرات کوانتومی اندازه های مختلفی دارند که بزرگترین آنها از 9 میکرومتر تجاوز نمی کند، روشنایی بخشیدن به تصاویر و پشایدن رنگ و زندگی کاری است که به دوش فناوری کوانتوم دات گذاشته شده است. در ضمن یادآوری می کنیم که کیولد به معنای فناوری کوانتوم دات + فناوری ال ای دی می باشد، که در ترکیب با هم به کیولد ختم شده اند.

قابلیت دیگری که سامسونگ در تلویزیون 85 اینچ 8K سامسونگ مدل 85Q950TS از آن بهره گرفته است و در واقع نوآوری و خلاقیت جدیدی است که تنها در این سری از تلویزیون ها دیده شده است، قابلیت Direct Full Array 32X نام دارد. این قابلیت به تعداد نقاط کنترل نور پس زمینه اشاره می کند. می دانید که هر چه تعداد نقاط کنترل کننده و تنظیم کننده ی نور پس زمینه بیشتر باشد، تصویر از نظر نسبت کنتراست و روشنایی و ... عملکرد بهتری خواهد داشت. در واقع این تکنولوژی باعث ایجاد کنتراستی عمیق می گردد، که عمق زیادی به تصویر می بخشد و جزئیات خیره کننده ی تصویر را آشکار می سازد.  نقاط نور پس زمینه، صحنه ای با کاملترین نسبت کنتراست ایجاد خواهند کرد که قادر به نمایش دادن جزئیات زیادی خواهد بود.

فناوری کیولد تلویزیون سامسونگ

کیفیت تصویر 8K

برای اولین بار است که سامسونگ از کیفیت تصویر 8K بهره می برد، کیفیت تصویری که تجربه ی بصری فوق العاده بی نظیری را در اختیار کاربرانش قرار می دهد. این کیفیت تصویر از رزولوشن 4320×7680 پیکسل پشتیبانی می کند و برای نمایش دادن هر تصویر به این میزان پیکسل نیاز دارد، که همگی بر روی صفحه نمایش 85 اینچی تلویزیون جمع شوند. این میزان از پیکسل ها حتی در بزرگ نمایی کامل هم اثری از پیکسل ها را به جا نمی گذارد و واقعی ترین و طبیعی ترین تصاویر را خلق خواهد کرد. موتور پردازشگر تصویری که در تلویزیون سامسونگ 85Q950TS حرفه ای ترین پردازشگر تصویر است که تا به حال سامسونگ از آن رونمایی کرده است، این پردازشگر Quantum Processor 8K نام دارد که قادر است محتوای فورکی را پردازش نماید. از دیگر ویژگی های تصویری که به منظور ارتقای کیفیت تصویر تعبیه شده اند، قابلیت HDR را می توان نام برد. این قابلیت در واقع استاندارد تصویری است، که از محدوده ی دینامیکی وسیعی پشتیبانی می کند و می تواند با پشتیبانی از طیف رنگی گسترده ای، تصاویری واقعی با ریزجزئیات بالا را به رخ تصویر بکشد. فناوری اچ دی آر Quantum HDR 32x استاندارد جدیدی برای کیفیت تصویر معرفی می کند که بالاترین سطح روشنایی را به هرماه دارد. این فناوری جزئیات تصویر را بصورت مو به مو آشکار کرده و نسبت کنتراست ایده آل و مطلوبی را به نمایش می گذارد. با این فناوری تصاویری واقعی و زنده خلق خواهند شد. 

نرخ نوسازی یا رفرش ریت به منظور تعداد تصاویر و فریم هایی که در هر ثانیه بر روی نمایشگر تلویزیون تعویض می شوند، می باشد. هر چه تعداد تصاویر تعویض شده در ثانیه بیشتر باشد، به منظور کیفیت بالای تصویر است. در واقع این نرخ تازه سازی از تاری به جای ماندن تصویر قبلی بر روی صفحه نمایش جلوگیری می کند و تصاویری واضح و شفاف را به معرض نمایش خواهند گذاشت. نرخ رفرش ریت و تازه سازی در تلویزیون سامسونگ برابر 240 هرتز است و در هر ثانیه 240 تصویر تعویض خواهند شد و نتیجه ای جز وضوح و شفافیت بالا در پی نخواهند داشت. در این تلویزیون فناوری ها و قابلیت هایی برای افزایش رنگ تصویر تعبیه شده اند، که شامل فناوری های Quantum Dot Color و 100% Color Volume with Quantum Dot می شوند. این فناوری ها توانسته اند حجم کامل و 100% رنگ ها را نمایش دهند و تصاویری واضح و پویا را به همراه ریزجزئیات بالا به بیننده هدیه ببخشند.

کیفیت تصویر تلویزیون سامسونگ 85Q950TS

سیستم صوتی بی نظیر

تلویزیون سامسونگ 85Q950TS علاوه بر ارائه ی بالاترین سطح کیفیت و بهره گیری از فناوری کیولد از سیستم صوتی حرفه ای 4.2.2 کاناله ای بهره گرفته است. این سیستم صوتی با این تعداد اسپیکر و ساب ووفر توانایی تولید صدایی به قدرت 70 وات را دارد. طبیعی است که صدای 70 واتی تلویزیون سامسونگ می تواند رضایت کامل دوستداران و طرفدارن صدا را نیز در پی داشته باشد. سیستم صوتی حرفه ای و مجهزی که در تولید صدای قوی و پر باس عملکرد بی نظیری دارد، آرزوی هر کسی است که تنها با خرید تلویزیون سامسونگ Q950TS برآورده خواهد شد. همانطور که گفتیم در این تلویزیون از 4 اسپیکر و 4 ساب ووفر پشتیبانی می شود و در مجموع قدرت صوتی تلویزیون 70 وات می باشد. این صدا از طریق ساب ووفر بصورت همه جانبه و پرباس پخش می شود. همچنین فناوری های پیشرفته ی صوتی نظیر فرمت صدای دالبی DOLBY از دیگر مشخصات صوتی تلویزیون سامسونگ است، که علاوه بر فشرده سازی صدا، باعث می شود تا صدا بصورت همه جانبه و تفکیک شده پخش گردد و صدا از طریق کانال های صوتی مختلف پخش شده و بصورت همه جانبه و فراگیر در محیط طنین انداز شود. این فرمت صوتی تشخص می دهد و تعیین می کند که هر اسپیکر چه صدایی را دریافت و پخش کند و به این صورت اصوات با فرکانس های مشخص در زمان مشخصی پخش می شوند و به این صورت احساس تاخیر در پخش اصوات با فرکانس ها مختلف احساس می شود و کاربر خود را در میان امواج صوتی شناور می بیند. قابلیت Multiroom Link در این تلویزیون باعث اتصال بی سیم انواع دستگاه های صوتی به تلویزیون می شود، از طریق این قابلیت که بر اساس فناوری بلوتوث پایه گذاری شده است، امکان اتصال انواع دستگاه های صوتی به تلویزیون را فراهم می کند و در این حالت می توانید صدایی یکپارچه و همه جانبه را در تمام محیط داشته باشید.

سیستم صوتی تلویزیون سامسونگ 85Q950TS

سیستم عامل و امکانات هوشمند

طبیعی است که تلویزیون کیولد و 8K سامسونگ 85Q950TS بر مبنای سیستم عامل تایزن پایه گذاری شده باشد. این سیستم عامل مختص تلویزیون های سامسونگ بوده و از امکانات و قابلیتهایی بهره می برد که می تواند هر کاربری را در برنامه های سرگرم کننده اش غرق کند. اینترفیس جذاب تایزن از برنامه های کاربردی نظیر مرورگر اینترنت و راهنمای جهانی و قابلیت وای فای دایرکت و ... پشتیبانی می کند.پشتیبانی از قابلیت سرچ صوتی و فناوری بیکسبی BIXBY از دیگر ویژگی های تلویزیون هوشمند سامسونگ است، از طریق این قابلیت صوتی می توانید تلویزیون را با استفاده از صدای خودتان کنترل نمایید. دستیار صوتی گوگل Google Assistant که بصورت اسپیکری هوشمند در کنار تلویزیون قرار داده می شود، از دیگر ویژگی های تلویزیون سامسونگ است. این قابلیت از سرچ صوتی و کنترل تلویزیون و دیگر دستگاه های هوشمند در منزل حکایت می کند که با استفاده از صدای خودتان می توانید بر روی این موارد کنترل داشته باشید. 

ارتباطات بی سیم تلویزیون شامل رد و بدل کردن اطلاعات بین تلویزیون و موبایل و دیگر دستگاه های هوشمند می شود. شما برای برقراری این ارتباطات می توانید از فناوری هایی نظیر Mirroring برای انتقال اطلاعات از تلویزیون به موبایل و فناوری DLNA از موبایل به تلویزیون استفاده کرد. همچنین درگاه های ارتباطی در نظر گرفته شده برا یاین تلویزیون بالارده و پرچمدار تکمیل و کافی می باشند و شامل 4 عدد درگاه HDMI برای اتصال تلویزیون به دستگاه های پخش کننده و 3 عدد درگاه USB برای اتصال تلویزیون به حافظه های جانبی و درگاه های خروجی صوتی و ورودی آنتن و ... می شود. 

ادامه مطلب
جزئیات محصول
85Q950TS

مشخصات

مدل
85Q950TS
سری
سری 9
رنگ
مشکی
شرکت تولید کننده
سامسونگ
فروشگاه عرضه کننده
فروشگاه اینترنتی میهن کالا | www.mihankalaa.com
سایز صفحه
85 اینچ
تکنولوژی صفحه
QOLED
نوع صفحه
تخت
موتور پردازنده تصویر
Quantum Processor 8K
کیفیت تصویر
8K UHD
رزولوشن
7,680x4,320 پیکسل
قابلیت ارتقاء کیفیت تصویر
دارد
سرعت رفرش تصویر
240 هرتز
سیستم صوتی
4.2.2CH
تعداد بلندگو
4 اسپیکر و 4 ساب ووفر
توان خروجی صدا
70 وات
سیستم کاهنده نویز
دارد
مرورگر اینترنت
دارد
قفل کودک
دارد
تعداد ورودی USB
3
تعداد ورودی HDMI
4
شبکه بی سیم (WiFi)
دارد
پورت شبکه (LAN)
1
خروجی صدای دیجیتال
دارد
منبع تغذیه
AC110-120V 50/60Hz
مصرف برق در حالت آماده به کار
0.5w
اقلام همراه
ریموت کنترل_دفترچه راهنما_کابل برق_باتری برای کنترل
نظرات
بدون نظر

نظر دهید

  • ارزش خرید:
  • کیفیت کالا:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
محصولات مرتبط
14,200,000 تومان
تکنولوژی صفحه LED مجهز به سیستم عامل اندروید دارای صفحه نمایش  Ultra HD – 4K سیستم صوتی با توان خروجی 20 وات دارای تکنولوژی HDR و پشتیبانی از فرمت Dolby Vision
13,000,000 تومان
(1)
مجهز به سیستم عامل اندروید برخورداری از Google Play Store نمایشگر 50 اینچ با کیفیت تصویر 4K فناوری های صوتی Dolby Digital و DTS Virtual:X سیستم صوتی 2 کاناله با توان خروجی صدا 24 وات
21,900,000 تومان
(1)
مجهز به سیستم عامل اندروید موتور پردازشگر 4K Color Engine دارای فناوری Hexa Chroma Drive نمایشگر 65 اینچ با کیفیت تصویر 4K سیستم صوتی 2 کاناله با توان خروجی 24 وات
30,200,000 تومان
(1)
دارای فناوری Q-Symphony مجهز به سیستم عامل تایزن برخورداری از برنامه SmartThings نمایشگر 70 اینچ با کیفیت تصویر 4K موتور پردازشگر Crystal Processor 4K سیستم صوتی 2 کاناله با توان خروجی 20 وات دارای فناوری های Mega...
34,100,000 تومان
(1)
قابلیت اتصال به اینترنت مجهز به سیستم عامل سافی نمایشگر 70 اینچ با کیفیت تصویر 4K مجهز به دستیار صوتی و فروشگاه گوگل موتور پردازشگر Pixel Precise Ultra HD سیستم صوتی 2 کاناله با توان خروجی 16 وات
6,900,000 تومان
(1)
نمایشگر 32 اینچ با کیفیت تصویر HD مجهز به سیستم عامل webOS دارای فناوری Dynamic Color فناوری صوتی Dolby Audio توان خروجی صدا 10 وات پردازنده 4 هسته ای
18,400,000 تومان
(1)
مجهز به سیستم عامل سافی نمایشگر 58 اینچ با کیفیت تصویر 4K قابلیت اتصال از طریق Wi-Fi Miracast موتور پردازشگر Pixel Precise Ultra HD سیستم صوتی دو کاناله با توان خروجی 20 وات
24,800,000 تومان
دارای فناوری های Dolby Atmos و Dolby Vision برخورداری از پردازشگر Pixel Precise Ultra HD سیستم صوتی 2 کاناله با توان خروجی 20 وات نمایشگر 65 اینچ با کیفیت تصویر 4K مجهز به سیستم عامل سافی

مشخصات کلی

مدل 85Q950TS
سری سری 9
رنگ مشکی
شرکت تولید کننده سامسونگ
فروشگاه عرضه کننده فروشگاه اینترنتی میهن کالا | www.mihankalaa.com

صفحه نمایش

سایز صفحه 85 اینچ
تکنولوژی صفحه QOLED
نوع صفحه تخت

تصویر

موتور پردازنده تصویر Quantum Processor 8K
کیفیت تصویر 8K UHD
رزولوشن 7,680x4,320 پیکسل
قابلیت ارتقاء کیفیت تصویر
سرعت رفرش تصویر 240 هرتز

صدا

سیستم صوتی 4.2.2CH
تعداد بلندگو 4 اسپیکر و 4 ساب ووفر
توان خروجی صدا 70 وات
سیستم کاهنده نویز

امکانات

مرورگر اینترنت
قفل کودک

درگاه های ارتباطی

تعداد ورودی USB 3
تعداد ورودی HDMI 4
شبکه بی سیم (WiFi)
پورت شبکه (LAN) 1
خروجی صدای دیجیتال

سایر توضیحات

منبع تغذیه AC110-120V 50/60Hz
مصرف برق در حالت آماده به کار 0.5w
اقلام همراه ریموت کنترل_دفترچه راهنما_کابل برق_باتری برای کنترل

فهرست

جستجو

Click for more products.
No produts were found.

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام