Click for more products.
No produts were found.
کاربری مقایسه
Click for more products.
No produts were found.

تلویزیون هنری سامسونگ مدل 55QLS03T

مرجع:

55LS03T

دسته بندی: تلویزیون
نام تجاری: سامسونگ
  • مجهز به صفحه نمایش هنری با کیفیت 4K 
  • دارای پردازنده پر قدرت Quantum Processor 4K
  • دارای فناوری های Studio Stand و Frame Collection
  • مجهز به فناوری Quantum Dot
  • پشتیبانی از صفحه نمایش QLED با برخورداری از فناوری HDR 
  • دارای طراحی هنری و بسیار زیبا
  • مجهز به 4 پورت HDMI و 2 پورت USB 
ادامه مطلب
اضافه به مقایسه0
28,000,000 تومان
توضیحات

مشخصات کلی تلویزیون هنری سامسونگ مدل 55LS03T

یکی از ویژگی های تلویزیون های سامسونگ این است که برای تمامی اقشار جامعه می تواند تلویزیون بسازد به گونه ای که تمامی افراد با توجه به سلیقه ای که دارند می توانند از محصولات متنوع این شرکت استفاده نمایند. امروز می خواهیم تلویزیون هنری و بسیار زیبای سامسونگ مدل را 55LS03T بهتون معرفی کنیم. این محصول دارای طراحی خارق العاده است و از دور مانند تابلویی زیبا به نظر می رسد. این محصول در اندازه های 43، 50، 55، 65 و 75 اینچ به بازار عرضه شده است. این محصول 55 اینچی دارای پردازنده پر قدرت Quantum Processor 4K است که قادر است تصاویر را ویرایش نموده و با کیفیت 4K ارائه دهد. این تلویزیون دارای فریم های مختلفی است که کاربران بنا به ذوق و سلیقه خود می توانند از فریمهای متعدد این محصل استفاده کنند. همچنین شما می تواند با استفاده از فناوری Frame Collection تعدادی عکس و تصاویر پس زمینه را ذخیره کرده و در صورت لازم آنها را بر روی صفحه نمایش بارگزاری نمایید. . با استفاده از Studio Stand کاربر می تواند تلویزیون را بر روی استند مخصوص قرار داده و به صورت بسیار زیبایی تلویزیون را مانند یک تابلو تزئین کند. با برخورداری از فناوری Auto Curation تلویزیون می تواند سلیقه شما را تشخیص داده و بر اساس سلیقه شما تصاویر را در فریم ها جایگزین نموده و شما را خوشحال کند. این محصول دارای فناوری Quantum Dot است و می تواند تصاویری با عمق رنگ 100 درصدی تولید نماید و بر روی صفحه QLED خود نمایش دهد. همچنین با برخورداری از فناوری HDR می تواند تصاویری با کنتراست بالا تولید نماید. این تلویزیون به راحتی و بدون هیچ گونه فاصله ای به دیوار متصل می شود. با بهره مندی از فناوری Art Fashion به راحتی می توان بعد از خاموش کردن تلویزیون از نقاشی و یا تابلوهای بسیار زیبا بر روی صفحه نمایش استفاده کرد. در این محصول شیارهایی تعبیه شده است که کابلهای تلویزیون در آن جا میگیرند و دیده نمی شوندکاربر می تواند از 6 فیلتر زیبا که برای صفحه نمایش طراحی شده است استفاده نموده و عکسهای خود را با فیلتر نمایش دهد. این محصول می تواند میزان روشنایی را به خوبی و با توجه به نور اطراف تنظیم نموده تا همواره کاربر بتواند تصاویری شفاف و زیبا را مشاهده نماید. این محصول دارای Motion Server  است و هنگامی که حضور شما را احساس کند روشن شده و برای صرفه جویی در مصرف اگر شما در کنار تلویزیون نباشید خود به خود خاموش می شود. این محصول دارای سیستم عامل تایزن است و کارایی بسیار بالایی دارد. این محصول از تیونر و شبکه دیجیتال پشتیبانی می کند و دارای 4 پورت HDMI و 2 پورت USB است. 

تلویزیون هنری سامسونگ مدل 55LS03T

فناوری HDR در تلویزیون سامسونگ مدل 55LS03T

در سالهای اخیر فناوری HDR به یکی از بهترین فناوری های برای نشان دادن کنتراست تصاویر تبدیل شده است که بسیار مورد توجه کاربران واقع گردیده است. از این رو این کاربر می تواند در صحنه های بسیار تاریک جزئیات بالاتری را ببیند زیرا با استفاده از این فناوری کنتراست تصاویر و صحنه بالا خواهد رفت. این فناوری می تواند با افزایش عمق رنگها مخصوصاً رنگ مشکی، کنتراست تصاویر را بالا برده و جزئیات بالاتری را به نمایش بگذارد. کاربر در مواقع لزوم می تواند از فیلتر های تعبیه شده برای نشان دادن جذاب عکسها و تصاویر استفاده نماید و به همین منظور این محصول دارای 6 فیلتر جذاب می باشد. این محصول دارای عکسهای زیبا و جذابی است و کاربر می تواند در قسمت Favorite از آنها استفاده نموده و بسیاری از آنها را برای مواقع لزوم ذخیره نماید و بعداً تماشا کند. و یا در قسمت My collection می تواند آنها را بایگانی نموده و در مواقع لزوم از طریق تلویزیون اراائه دهد. 

تلویزیون هنری سامسونگ مدل 55LS03T

فناوری Quantum Dot  در تلویزیون سامسونگ مدل 55LS03T

این تلویزیون دارای ویژگی های مختلف و بسیار با اهمیتی در زمینه نشان دادن تصاویر و صحنه های با کیفیت و با رنگ غنی است. این تلویزیون دارای فناوری Quantum Dot است که قادر است عمق 100 درصدی رنگ را در تصاویر ایجاد نماید و می توانند بیننده را متحیر سازد. با استفاده از این فناوری، کاربر می تواند تصاویری بسیار غنی را مشاهده نماید که از کیفیت بالایی برخوردارند. این فناوری می تواند از رنگهای قابل درک برای انسان استفاده نموده و کیفیت آنها را افزایش دهد. همچنین، این محصول دارای فناوری Brightness Sensor است که قادر است روشنایی تصاویر با در مقایسه با روشنایی محیط تنظیم نماید. همچنین این محصول دارای Motion Sensor است که می تواند حضور افراد را تشخثی داده و تلویزوین را روشن نگه دارد و همچنین می تواند در صورتی کاربر در محل حضور ندارد، تلویزیون را برای صرفه جویی در مصرف برق خاموش نماید. 

تلویزیون هنری سامسونگ مدل 55LS03T

پردازنده پر قدرت کوانتومی در تلویزیون سامسونگ مدل 55LS03T

داشتن پردازنده قوی یکی از ویژگی های این تلویزیون است به طوری که با داشتن پردازنده چهار هسته ای کوانتومی نقش بالایی در افزایش کیفیت تصاویر دارد. از این رو این فناوری می تواند بسیار مورد توجه کاربران واقع شود. این محصول دارای پردازشگر کوانتومی 4K است که می تواند تصاویری با کیفیت پایین را بر طبق الگوریتم طراحی شده برای آن، شناسایی نموده و با تقویت آنها می تواند تصاویری بسیار با کیفیت را ارائه دهد. با استفاده از فناوری Auto Curation قادر است تصاویر مورد توجه شما را به خوبی ذخیره نموده و آنها را برای شما نمایش دهد همچنین می تواند آنها را به روز نگه داشته و حس خوبی به شما بدهد. با استفاده از فناوری Art Fashion کاربر قادر است تصاویری بسیار زیبا را مشاهده نماید که توسط پردازنده ویرایش شده است. همچنین به صورت پیش فرض تعداد زیادی عکس و نقاشی پس زمینه برای این محصول قرار داده شده است که کاربر می تواند در قسمت Art Store از آنها استفاده نماید. 

تلویزیون هنری سامسونگ مدل 55LS03T

فناوری تولید صدا در تلویزیون سامسونگ مدل 55LS03T

تولید صدا همواره یکی از بهترین پارامترها جهت ارزیابی عملکرد یک تلویزیون است و نثش بالایی در انتخاب تلویزیون توسط کاربر ایفا می کند. این محصول دارای سیستم صوتی 2.2 کاناله است و می تواند صدایی با توان خروجی 40 وات تولید نماید و همچنین دارای فناوری Dolby Digital Plus است که می تواند صدایی بسیار گوش نواز و کم نظیر را برای کاربر ارائه دهد. از این رو این محصول از نظر صدا می تواند نیاز کاربران را به خوبی برطرف نماید. علاوه برا این، این محصول دارای Dolby 5.1 Decoder است. این محصول دارای Active Voice Amplifier (AVA) است و به وسیله آن کاربر می تواند تمامی صدا ها و حتی مکالمات را به صورت مجزا و به خوبی بشنود. این محصول دارای فناوری های صدا با کیفیت بالاست و همچنین دارای Q-Symphony است و می تواند صدای تولیدی را به خوبی و بدون هیچ گونه نویز ارائه دهد. 

تلویزیون هنری سامسونگ مدل 55LS03T

سیستم عامل تایزن در تلویزیون سامسونگ مدل 55LS03T

سامسونگ در این محصول از سیستم عامل انحصاری و با کیفیت خود یعنی سیستم عامل تایزن استفاده نموده است. سیستم عامل می تواند ارتباط بین دیگر قسمتهای تلویزیون را برقرار نموده و آنها را با یکدیگر هماهنگ سازد. این سیستم عامل دارای سرعت بالایی در اجرای برنامه های مورد استفاده است. این محصول همچنین دارای Multi Voice assistant و Web Browser است و همچنین از نرم افزار خوب و کاربردی Smart Things نیز برخوردار است. با استفاده از این نرم افزار کاربر می تواند از راه دور به تلویزیون دسترسی کامل داشته باشد. این محصول دارای ریموت کنترل جادویی است و می تواند کارها و دستورات ورودی را با سرعت بسیار بالا و باورنکردنی انجام دهد. 

تلویزیون هنری سامسونگ مدل 55LS03T

طراحی زیبا در تلویزیون سامسونگ مدل 55LS03T

این محصول از نظر طراحی بسیار منحصر به فرد است و جزء بهترین تلویزیون های هنری سامسونگ تاکنون محسوب می شود. طراحی این محصول بسیار زیبا و منحصر به فرد است به طوری دارای فریم های بسیار متعدد است که کاربر می تواند از آنها استفاده نماید. این محصول دارای تیونر و شبکه دیجیتال است و از 4 پورت HDMI و 2 پورت USB برخوردار است. کاربر می تواند با استفاده از فناوری Multi View صفحه نمایش را به چند قسمت تقسیم نموده و کارهای مخصوص به خود را با استفاده از آنها انجام دهد. این تلویزیون مانند یک تابلو به نظر می رسد و زیبایی خارق العاده ای به اطراف می بخشد. این محصول دارای فریمهای متنوعی است که برای این محصول طراحی شده اند. این فریم ها به گونه ای طراحی شده اند که به راحتی و بدون هیچ فاصله ای به دیوار متصل می شوند. کاربر می تواند با استفاده از Studio Stand این تلویزیون را بر روی استند سه پایه قرار داده و مانند یک تابلوی واقعی شود. همچنین در این محصول شیارهایی طراحی شده است که کابلهای مورد استفاده در آنها قرار می گیرند و دیده نمی شوند. 

تلویزیون هنری سامسونگ مدل 55LS03T

ادامه مطلب
جزئیات محصول
55LS03T

مشخصات

مدل
55LS03T
رنگ
سیاه
شرکت تولید کننده
سامسونگ
سایز صفحه
55 اینچ
تکنولوژی صفحه
QLED
نوع صفحه
تخت
موتور پردازنده تصویر
Quantum Processor 4K
کیفیت تصویر
4K Ultra HD
رزولوشن
2160 × 3840 پیکسل
نسبت تصویر
16:9 ,Original, 4:3, Vertical Zoom, All Direction Zoom, Just scan
قابلیت ارتقاء کیفیت تصویر
دارد
حالت تصویر
Vivid, Standard, Custom, Photo-Vivid, Photo-Standard, Photo-Custom, Cinema, Game, Graphics, Sports
سیستم صوتی
2.2 کاناله
تعداد بلندگو
۲ بلندگو
توان خروجی صدا
40 وات
سیستم کاهنده نویز
Clear Voice
حالت های صدا
Standard, Clear Voice III, Music, Cinema, Sport, Game
مرورگر اینترنت
دارد
قفل کودک
دارد
گیرنده دیجیتال
دارد
تیونر
آنالوگ -دیجیتال
ورودی USB
دارد
تعداد ورودی USB
2
ورودی HDMI
دارد
تعداد ورودی HDMI
4
کامپوننت (Component)
دارد
شبکه بی سیم (WiFi)
دارد
پورت شبکه (LAN)
1
ورودی آنتن
دارد
قابلیت اتصال به دیوار
دارد
منبع تغذیه
100~240Vac 50-60Hz
اقلام همراه
ریموت کنترل_دفترچه راهنما_کابل برق_باتری برای کنترل
نظرات
بدون نظر

نظر دهید

  • ارزش خرید:
  • کیفیت کالا:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
محصولات مرتبط
0 تومان
دارای نمایشگر LED با کیفیت 4K رزولوشن 2160×3840 پیکسل فناوری ارتقا دهنده ی کیفیت تصویر uhd Upscaling دارای سیستم صوتی 2 کاناله به قدرت 20 وات دارای قابلیت DLNA و MIRORING فناوری Auto Depth Enhancer دارای 3 عدد پورت...
0 تومان
صفحه‌نمایش LED منحنی Ultra HD 4k با رزولوشن تصویر  ۲۱۶۰*۳۸۴۰ سیستم‌عامل سریع و روان تایزن (tizen) فناوری ارتقاء تصویر UHD upscaling تکنولوژی صوتی dolby dijital plus مجهز به گیرنده دیجیتال DVB-T رزولوشن 2 برابر FULL...
0 تومان
کیفیت تصویر Ultra HD با رزولوشن 3840x2160 پیکسل مجهز به سیستم عامل Tizen سه پورت HDMI و 2 کابل USB وجود پردازنده 4 هسته ای توان خروجی صدا 20 وات کیفیت تصویر فوق العاده اسکن تصویر 120 هرتز مجهز به فناوری DTS
0 تومان
سیستم صوتی 2 کاناله با توان خروجی 20 وات مجهز به قابلیت Google Play Store نمایشگر LED با کیفیت تصویر 4K مجهز به سیستم عامل اندروید نمایشگر 43 اینچ با پنل IPS
0 تومان
پشتیبانی از اینترنت اشیاء و هوش مصنوعی ThinQ سیستم صوتی 2.2 کاناله با توان خروجی 40 وات نمایشگر 65 اینچ با کیفیت تصویر 8K مجهز به سیستم عامل WebOS برخورداری از فناوری نانوسل
28,700,000 تومان
نمایشگر 65 اینچ با کیفیت تصویر 4K برخورداری از فناوری Full Array مجهز به سیستم عامل VIDAA توان خروجی صدا 20 وات موتور پردازشگر Hi-View
15,300,000 تومان
دارای کیفیت تصویر فورکی توان خروجی صدای 20 وات مجهز به سیستم عامل VIDDA دارای تکنولوژی Dolby Digital پردازشگر قدرتمند Quad Core Precessor
15,500,000 تومان
نمایشگر 58 اینچ با کیفیت تصویر 4K مجهز به فناوری UHD Al upscaler  دارای سیستم عال VIDAA U4.0 توان خروجی صدا 16 وات حالت GAME MODE

مشخصات کلی

مدل 55LS03T
رنگ سیاه
شرکت تولید کننده سامسونگ

صفحه نمایش

سایز صفحه 55 اینچ
تکنولوژی صفحه QLED
نوع صفحه تخت

تصویر

موتور پردازنده تصویر Quantum Processor 4K
کیفیت تصویر 4K Ultra HD
رزولوشن 2160 × 3840 پیکسل
نسبت تصویر 16:9 ,Original, 4:3, Vertical Zoom, All Direction Zoom, Just scan
قابلیت ارتقاء کیفیت تصویر
حالت تصویر Vivid, Standard, Custom, Photo-Vivid, Photo-Standard, Photo-Custom, Cinema, Game, Graphics, Sports

صدا

سیستم صوتی 2.2 کاناله
تعداد بلندگو ۲ بلندگو
توان خروجی صدا 40 وات
سیستم کاهنده نویز Clear Voice
حالت های صدا Standard, Clear Voice III, Music, Cinema, Sport, Game

امکانات

مرورگر اینترنت
قفل کودک
گیرنده دیجیتال
تیونر آنالوگ -دیجیتال

درگاه های ارتباطی

ورودی USB
تعداد ورودی USB 2
ورودی HDMI
تعداد ورودی HDMI 4
کامپوننت (Component)
شبکه بی سیم (WiFi)
پورت شبکه (LAN) 1
ورودی آنتن

سایر توضیحات

قابلیت اتصال به دیوار
منبع تغذیه 100~240Vac 50-60Hz
اقلام همراه ریموت کنترل_دفترچه راهنما_کابل برق_باتری برای کنترل

فهرست

جستجو

Click for more products.
No produts were found.

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام