Click for more products.
No produts were found.
کاربری مقایسه
Click for more products.
No produts were found.

تلویزیون اسمارت و 8K سامسونگ مدل 75QN700A

مرجع:

75QN700A

دسته بندی: تلویزیون
نام تجاری: سامسونگ
 • تلویزیون 8K سامسونگ محصول سال 2021
 • بهره مندی از فناوری Quantum Dot
 •  برخورداری از سیستم عامل تایزن 6
 • مجهز به پردازنده Quantum Processor 8K
 • بهره مندی از فناوری Wide Viewing Angle 
 • مجهز به فناوری Quantum Matrix 
 • دارای صدایی سه بعدی و آکوستیک
 • مجهز به فناوری HDR 
 • مجهز به برنامه Smart Thing
ادامه مطلب
اضافه به مقایسه0
0 تومان
موجودی به اتمام رسیده است
در صورت در دسترس بودن به من اطلاع بده
توضیحات

معرفی تلویزیون اسمارت و 8K سامسونگ مدل 75QN700A

تلویزیون سامسونگ مدل 75QN700A از تولیدات بسیار با کیفیت و جدید سال 2021 توسط شرکت سامسونگ است که از کیفیت باورنکردنی برای نمایش تصاویر و ارائه صدا برخوردار است. این شرکت، مدل QN700A را در اندازه های 55، 65 و 75 به بازار عرضه کرده است. این محصول نیز همانند محصولات سری QN800A از صفحه نمایش 75 اینچی برخوردار است همچنین این محصول دارای فناوری 8K است که یکی از قویترین ویژگی های این محصول است و از رزولوشن 7680*4320 برخوردار است. با استفاده از این رزولوشن، این محصول قادر است تصاویر را با کیفیت بسیار بالا و با جزئیات فراوان نمایش دهد. پردازنده مورد استفاده در این محصول از نوع پردازنده کوانتومی 8K است که می تواند تصاویری خارق العاده را تولید نماید. این محصول با فناوری Quantum Dot می تواند تصاویری غنی با برخورداری از کیفیت بالا را ارائه دهد. همچنین با برخورداری از فناوری HDR می تواند کنتراست تصاویر را بالا برده و تصاویری با  عمق رنگ بسیار بالا تولید نماید. این محصول از فناوری HLG پشتیبانی می کند. با برخورداری از فناوری 8K Al Ubscaling تلویزیون می تواند تصاویری با رزولوشن بسیار بالا تولید نماید. این محصول دارای فناوری های بالایی در ارائه تصاویر با کیفیت بالا می باشد. با بهره مندی از فناوری Quantum Matrix تلویزیون می تواند صفحه نمایش را به قسمتهای کوچکتر تقسیم نماید و کیفیت را در هر قسمت مورد ارزیابی قرار دهد و از این رو به تولید تصاویری بسیار غنی می انجامد. تلویزیون سامسونگ مدل 75QN700A دارای صدایی آکوستیک و سه بعدی با بهره مندی از هشت عدد بلندگوی کوچک است. با برخورداری از فناوری Al Sound می توان مکالمات را با نهایت کیفیت شنید. با برخورداری از فناوری Q-Symphony کاربر می تواند صدایی یکنواخت و بسیار زیبا را بشنوید. دارای فناوری Wide Viewing Angle است که زاویه دید بالایی دارد و کاربر به راحتی به تلویزیون تسلط دارد. این محصول با بهره مندی از فناوری Motion Xcelerator Turbo می تواند برای بازی بسیار با کیفیت باشد. و کاربر صحنه ها را به خوبی خواهد دید. این محصول دارای سیستم عامل تایزن 6 است و دارای کیفیت بالایی در پردازش اطلاعات می باشد. طراحی این محصول بسیار خارق العاده است و با برخورداری از حالت Abmient کاربر می تواند به عنوان تابلوی نقاشی زیبا از آن استفاده کند. از این رو استفاده از این محصول می تواند علاوه بر زیبایی بالا، انتخابی بسیار مطمئن باشد.

 

پردازنده پر قدرت در تلویزیون QLED و اسمارت سامسونگ مدل 75QN700A

پردازنده های کوانتومی از بهترین پردازنده های شرکت سامسونگ می باشند که از کیفیت بالایی برخوردارند و این شرکت از این مدل پردازنده های در تولید تلویزیون های بسیار با کیفیت خود استفاده می نماید و از این رو دارای کیفیت بالایی در ارائه تصاویر و برقرار ارتباط با سایر اجزا دارند. تلویزیون QLED سامسونگ مدل 75QN700A همانند دیگر مدل های تولید شده در سال 2021 مانند مدل QN800A دارای پردازنده پرقدرت Neo Quantum Processor 8K است که توانایی بالایی در تولید و ویرایش تصاویر دارد. این پردازنده مانند دیگر پردازنده های تولید شده توسط شرکت سامسونگ می تواند تصاویر را ویرایش نموده و نویز تصاویر را گفته و آنها را با کیفیت بالای 8K نمایش دهد.

 

تصاویر با کیفیت بالا در تلویزیون QLED و اسمارت سامسونگ مدل 75QN700A

داشتن فناوری های بالا در زمینه نشان دادن تصاویر با کیفیت بالا یکی از ویژگی های تلویزیون های اسمارت سامسونگ است که می تواند وجه تمایزی میان دیگر محصولات باشد. تلویزیون QLED و اسمارت سامسونگ مدل 75QN700A دارای فناوری Quantum Matrix Technology Pro می باشد. این فناوری می تواند تصاویری با کیفیت بالا و بسیار دقیق و روان تولید نماید. با استفاده از این فناوری صفحه نمایش تلویزیون به قسمتهای کوچکتری تقسیم می شود و هر قسمت می تواند رنگ و تصویر آن قسمت را کنترل نموده و اصلاح نماید. تصاویری تولیدی با برخورداری از رنگ بالا درخشان بوده و از عمق رنگ بالایی نیز برخوردارند.

فناوری HDR در تلویزیون QLED و اسمارت سامسونگ مدل 75QN700A

فناوری HDR یکی از بهترین فناوری های مطرح شده است که می تواند کنتراست تصاویر بین سیاه و سفید را افزایش داده و بنابراین کاربر می تواند در صحنه های تاریک جزئیات بسیار بالایی را مشاهده نماید. از این رو این فناوری بسیار کارآمد بوده و به عنوان یک فناوری در ارزیابی تصاویر تلویزیون های اسمارت مورد استفاده قرار گرفته است. تلویزیون QLED و اسمارت سامسونگ مدل 75QN700A دارای فناوری Quantum HDR 2000 است. نور پس زمینه نقش بالایی در درخشان نمودن تصاویر دارد و همچنین عمق رنگ مشکی ایجاد شده توسط این فناوری می تواند تصاویر را غنی و جذاب نماید. از این رو این فناوری به همراه پردازنده کوانتومی می تواند تصاویری با کیفیت باورنکردنی را تولید نموده و از طریق صفحه نمایش 8K منتشر نماید.

 

تکنولوژی Quantum Dot  در تلویزیون QLED و اسمارت سامسونگ مدل 75QN700A

یکی از ویژگی های تلویزیون های سامسونگ استفاده از ترکیب رنگ مناسب و رنگهای غنی در تولید تصاویر است که می تواند تصاویری بسیار با کیفیت و غنی تولید نمایند. بهره مندی از عمق رنگ 100 درصد در تلویزیون QLED و اسمارت سامسونگ مدل 75QN700A  تعبیه شده است و از آن به اسم فناوری Quantum Dot تعبیر می شود. این فناوری می تواند با استفاده از رنگهای قابل درک برای انسان و میزان کاربرد آنها، تصاویری بسیار دقیق و پویا تولید کند. شرکت سامسونگ از این فناوری در مدل QN800A نیز استفاده کرده است. این فناوری قادر میزان رنگها را با توجه به تصاویر ارائه شده تنظیم کند. از رنگهایی با عمق بالا استفاده نموده که برای انسان قابل درک می باشند. از این رو عمق رنگ تصاویر بالا رفته و کاربر جزئیات بیشتری را در تلویزیون و تصاویر مشاهده می نماید و از این رو این فناوری بسیار محبوب واقع شده است.

 

فناوری Wide Viewing Angle در تلویزیون QLED و اسمارت سامسونگ مدل 75QN700A

تلویزیون QLED و اسمارت سامسونگ مدل 75QN700A دارای تکنولوژی Wide Viewing Angleنیز می باشد. این فناوری به گونه ای عمل می کند، داشتن کیفیت بالای صفحه نمایش باعث می شود کاربر بتواند از هر زاویه ای به تماشای تلویزیون بپردازد و بتواند تمامی صفحه نمایش را به خوبی مشاهده نماید. با این فناوری، کاربر می تواند تا 60 درجه زاویه دید خود را تغییر دهد بدون آنکه در نمایش تصاویر مشکی ایجاد شود. از این رو کاربر می تواند محتوای در حال نمایش را در هر زاویه ای تماشا نماید.

 

فناوری تولید صدا در تلویزیون QLED و اسمارت سامسونگ مدل 75QN700A

با بهره مندی از بلندگوهای تعبیه شده در سراسر صفحه نمایش، کاربر می تواند صدایی بسیار با کیفیت و روان را تجربه نماید. همچنین با برخورداری از پخش صدایی سه بعدی کاربر می تواند هیجان بالایی را در تماشای تلویزیون تجربه کند. تلویزیون QLED و اسمارت سامسونگ مدل 75QN700A همانند محصولات دیگر این کمپانی مانند مدل های QN800A و QN900A مجهز به فناوریAdaptive Sound می باشد که می تواند صدا را همانطور که در تلویزیون پخش می شود هماهنگ کند و آن را با محتوای در حال نمایش پخش نماید. تلویزیون QLED و اسمارت سامسونگ مدل 75QN700A دارای فناوری Al Sound برای انتشار صدایی بسیار رسا است. با برخورداری از فناوری Q-Symphony کاربر می تواند صدایی یکنواخت و بسیرا زیبا را بشنود و اگر از ساندبار و یا سیستم صوتی استفاده نماید می تواند لذت آن چندین برابر شود. همچنین به فناوری Dolby Digital Plus مجهز است که می تواند صدایی یکنواخت و دلنشین را ارائه دهد.  و آن را به خوبی و با کیفیت بالا برای بیننده به نمایش می گذارد.

 

 

سیستم عامل تایزن در تلویزیون QLED و اسمارت سامسونگ مدل 75QN700A

سیستم عامل یکی از بهترین قطعات یکی تلویزیون است که می تواند ارتباط دیگر اجزا را حفظ و یا تقویت نماید. از این رو داشتن سیستم عامل قدرتمند می تواند عملکرد تلویزیون را به مقدار بالایی بهبود ببخشد. تلویزیون QLED و اسمارت سامسونگ مدل 75QN700A دارای سیستم عامل تایزن نسخه 6 است. این سیستم عامل به صورت انحصاری به شرکت سامسونگ تعلق دارد و دارای کارایی آسان و محیطی ساده است. این محصول دارای ریموت کنترل همه کاره با برخورداری از پردازش دستورات صوتی است. کاربر به راحتی می تواند از این فناوری استفاده نموده و دستورات صوتی ارائه دهد. کاربر می تواند با استفاده از اینترنت میتوانید برنامه های کاربردی را دانلود نموده و بر روی سیستم نصب نمایید. این محصول از دستیار صوتی Google Assistant، Bixby  و  Alexa  نیز پشتیبانی می کند. بنابراین کاربر می تواند در مدت زمان کوتاهی بسیاری از کارها را انجام دهد.

 

 

 

فناوری All in One در تلویزیون سامسونگ مدل 75QN700A

کاربر به راحتی می تواند صفحه نمایش بزرگ این محصول را به بخشهای مختلف تقسیم کند و در هر قسمت می تواند کارهای شخصی خود را انجام دهد و همزمان با تماشای برنامه در حال پخش بسیاری از کارهای دیگر مانند چت کردن، وبگردی و غیره را با خیال راحت انجام دهد. این محصول دارای این فناوری است و کاربر به راحتی می تواند در مدت زمان کمی بسیاری از کارها را همزمان با همدیگر انجام دهد.از این رو شرکت سامسونگ پیش بینی کرده است که این محصول مورد توجه کاربران زیادی در سراسر دنیا قرا خواهد گرفت.

 

طراحی در تلویزیون QLED و اسمارت سامسونگ مدل 75QN700A

تلویزیون QLED و اسمارت سامسونگ مدل 75QN700A از طراحی زیبا و جذابی برخوردار است و چشم کاربران را به خود معطوف نموده است. این محصول با برخورداری از فناوری AirSlim  دارای کیفیت بالایی در ساخت است و با داشتن گوشه های منحنی و باریک، نقش بالایی در حفظ تمرکز در کاربر داردهمچنین با بهرهر مندی از صفحه نمایش بزرگ 75 اینچی می تواند زیبایی بالایی را به منزل بدهد. این محصول مجهز به براکت مخصوص است و شما می تواند جداگانه آن را تهیه نماید و تلویزیون را بر روی دیوار نصب کنید. این محصول دارای فناوری Stunning edge to edge Viewing است. بر طبق این فناوری، این تلویزیون دارای ضخامت بسیار کم بوده و لبه های آن بسیار باریکتر از قبل طراحی شده است. و تقریباً کل قسمت جلویی تلویزیون را صفحه نمایش تشکیل می دهد. همچنین این تلویزیون از تیونر بهره مند است و قابلیت پشتیبانی از از شبکه دیجیتال را داراست. از طریق پورتهای USB و HDMI کاربر می تواند به سایر دستگاه های موجود در خانه متصل شده و از آنها استفاده کند. همچنین با بهره مندی از فناوری Ambient، در مواقعی که تلویزیون خاموش است کاربر می تواند از آن به عنوان قاب عکسی زیبا در منزل استفاده نماید. از نظر طراحی این محصول دارای پایه ای مستطیلی در وسط است که از کیفیت بالایی برخوردار بوده و زیبایی خاصی را به تلویزیون بخشیده است.

 

ادامه مطلب
جزئیات محصول
75QN700A

مشخصات

مدل
75QN700A
رنگ
سیاه
شرکت تولید کننده
سامسونگ
سایز صفحه
75 اینچ
تکنولوژی صفحه
QLED
نوع صفحه
تخت
موتور پردازنده تصویر
Neo Quantum Processor 8K
کیفیت تصویر
8K
رزولوشن
7680*4320
نسبت تصویر
16:9 ,Original, 4:3, Vertical Zoom, All Direction Zoom, Just scan
قابلیت ارتقاء کیفیت تصویر
دارد
سیستم صوتی
2channel
سیستم کاهنده نویز
Clear Voice
مرورگر اینترنت
دارد
قفل کودک
دارد
گیرنده دیجیتال
دارد
تیونر
آنالوگ -دیجیتال
ورودی USB
دارد
ورودی HDMI
دارد
کامپوننت (Component)
دارد
شبکه بی سیم (WiFi)
دارد
پورت شبکه (LAN)
1
ورودی آنتن
دارد
خروجی هدفون
دارد
بلوتوث
دارد
ابعاد بسته بندی
1872 x 1144 x 196 mm
وزن بسته بندی
57.5 kg
نوع پایه
مستطیلی در وسط
قابلیت اتصال به دیوار
دارد
ابعاد تلویزیون بدون پایه
1668.3 x 955.6 x 18.1 mm
وزن تلویزیون بدون پایه
32.1 kg
ابعاد تلویزیون با پایه
1668.3 x 1022.9 x 320.5 mm
وزن تلویزیون با پایه
42.2 kg
منبع تغذیه
100~240Vac 50-60Hz
اقلام همراه
ریموت کنترل_دفترچه راهنما_کابل برق_باتری برای کنترل
نظرات
بدون نظر

نظر دهید

 • ارزش خرید:
 • کیفیت کالا:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
محصولات مرتبط
0 تومان
تلویزیون 8K سامسونگ محصول سال 2021 بهره مندی از فناوری Quantum Dot مجهز به فناوری Quantum Matrix  مجهز به پردازنده Quantum Processor 8K دارای صدایی سه بعدی و آکوستیک مجهز به فناوری HDR  بهره مندی از فناوری Wide...
0 تومان
تلویزیون 8K سامسونگ محصول سال 2021 دارای صدایی سه بعدی و آکوستیک بهره مندی از فناوری Quantum Dot  برخورداری از سیستم عامل تایزن 6  مجهز به پردازنده Quantum Processor 8K مجهز به برنامه Smart Thing مجهز به فناوری HDR...
0 تومان
تلویزیون 8K سامسونگ محصول سال 2021 بهره مندی از فناوری Wide Viewing Angle   برخورداری از سیستم عامل تایزن 6  مجهز به برنامه Smart Thing مجهز به فناوری HDR  مجهز به فناوری Quantum Matrix دارای فناوری Dual LED مجهز به...
14,200,000 تومان
تکنولوژی صفحه LED مجهز به سیستم عامل اندروید دارای صفحه نمایش  Ultra HD – 4K سیستم صوتی با توان خروجی 20 وات دارای تکنولوژی HDR و پشتیبانی از فرمت Dolby Vision
13,000,000 تومان
(1)
مجهز به سیستم عامل اندروید برخورداری از Google Play Store نمایشگر 50 اینچ با کیفیت تصویر 4K فناوری های صوتی Dolby Digital و DTS Virtual:X سیستم صوتی 2 کاناله با توان خروجی صدا 24 وات
21,900,000 تومان
(1)
مجهز به سیستم عامل اندروید موتور پردازشگر 4K Color Engine دارای فناوری Hexa Chroma Drive نمایشگر 65 اینچ با کیفیت تصویر 4K سیستم صوتی 2 کاناله با توان خروجی 24 وات
30,200,000 تومان
(1)
دارای فناوری Q-Symphony مجهز به سیستم عامل تایزن برخورداری از برنامه SmartThings نمایشگر 70 اینچ با کیفیت تصویر 4K موتور پردازشگر Crystal Processor 4K سیستم صوتی 2 کاناله با توان خروجی 20 وات دارای فناوری های Mega...
34,100,000 تومان
(1)
قابلیت اتصال به اینترنت مجهز به سیستم عامل سافی نمایشگر 70 اینچ با کیفیت تصویر 4K مجهز به دستیار صوتی و فروشگاه گوگل موتور پردازشگر Pixel Precise Ultra HD سیستم صوتی 2 کاناله با توان خروجی 16 وات

مشخصات کلی

مدل 75QN700A
رنگ سیاه
شرکت تولید کننده سامسونگ

صفحه نمایش

سایز صفحه 75 اینچ
تکنولوژی صفحه QLED
نوع صفحه تخت

تصویر

موتور پردازنده تصویر Neo Quantum Processor 8K
کیفیت تصویر 8K
رزولوشن 7680*4320
نسبت تصویر 16:9 ,Original, 4:3, Vertical Zoom, All Direction Zoom, Just scan
قابلیت ارتقاء کیفیت تصویر

صدا

سیستم صوتی 2channel
سیستم کاهنده نویز Clear Voice

امکانات

مرورگر اینترنت
قفل کودک
گیرنده دیجیتال
تیونر آنالوگ -دیجیتال

درگاه های ارتباطی

ورودی USB
ورودی HDMI
کامپوننت (Component)
شبکه بی سیم (WiFi)
پورت شبکه (LAN) 1
ورودی آنتن
خروجی هدفون
بلوتوث

ابعاد و وزن

ابعاد بسته بندی 1872 x 1144 x 196 mm
وزن بسته بندی 57.5 kg
ابعاد تلویزیون بدون پایه 1668.3 x 955.6 x 18.1 mm
وزن تلویزیون بدون پایه 32.1 kg
ابعاد تلویزیون با پایه 1668.3 x 1022.9 x 320.5 mm
وزن تلویزیون با پایه 42.2 kg

سایر توضیحات

نوع پایه مستطیلی در وسط
قابلیت اتصال به دیوار
منبع تغذیه 100~240Vac 50-60Hz
اقلام همراه ریموت کنترل_دفترچه راهنما_کابل برق_باتری برای کنترل

فهرست

جستجو

Click for more products.
No produts were found.

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام