Click for more products.
No produts were found.
کاربری مقایسه
Click for more products.
No produts were found.

تلویزیون OLED سونی 55A80J سری A80J

مرجع:

تلویزیون 55 اینچ سونی A80J سری 2021

دسته بندی: تلویزیون
نام تجاری: سونی
 • تلویزیون اسمارت سونی با کیفیت 4K محصول سال 2021

 • مجهز به سیستم عامل آندروید نسخه 10
 • مجهز به پورتهای USB و HDMI برای تبادل اطلاعات

 • دارای طراحی با ضخامت کم و فناوری Living Decor 
 • مجهز به فناوری های Dolby Atmos و Dolby Vision 

 • مجهز به فناوری های XR Triluminos Pro برای نشان دادن رنگها

 • دارای فناوری HDR برای تولید تصاویر با کیفیت بالا

 • دارای سیستم صوتی قدرتمند در تولید صدا

 • بهره مندی از پردازنده قوی XR Cognitive Processor 4K 

ادامه مطلب
اضافه به مقایسه0
46,800,000 تومان
توضیحات

مشخصات کلی تلویزیون OLED سونی 55A80J

یکی دیگر از محصولات سال 2021 شرکت سونی  تلویزیون OLED سونی 55A80J می باشد که همانند تلویزیون OLED سونی مدل 55A90J دارای کیفیت بالایی در نشان دادن تصاویر و ارائه صدایی یکتواخت می باشد. این محصول دارای صفحه نمایش 55 اینچی است که می تواند با کیفیت 4K و رزولوشن 3840*2160 تصاویر را نشان داده و زیبایی و شفافیت تصاویر را به کاربر عرضه کند. این محصول مانند تلویزیون 65X95J دارای پردازنده پر قدرت XR Cognitive Processor 4K می باشد که با سرعت بالا می تواند تصاویر ورودی را ویرایش نموده و نویز تصاویر را بگیرد و با کیفیت 4K نشان دهد.

 تلویزیون OLED سونی 55A80J دارای فناوری XR برای نشان دادن تصاویر است و با استفاده از فناوری های XR Triluminos Pro، XR OLED Contrast، XR 4K Upscaling و XR Motion Clarity قادر است تصاویر را با کیفیت بالا نشان داده و می تواند از رنگهایی غنی و قابل رویت برای انسان استفاده نماید. همچنین با گرفتن نویز تصاویر نقش بالایی در نشان دادن تصاویر با کیفیت دارد.  تلویزیون 55A80J علاوه تولید تصاویر با کیفیت و زیبا می تواند صدایی یکنواخت و خوب را عرضه نماید. این محصول دارای سیستم صوتی دوکاناله بوده و از توان خروجی 30 وات برخوردار است. همچنین با بهره مندی از فناوری های صوتی مانند Voice Zoom 2 و XR Sound Position می تواند دیالوگ ها را با تصاویر هماهنگ کرده و همچنین صدا را دقیقاً در همان قسمتی که تولید می شود ارائه دهد.

این محصول دارای فناوری Dolby Atmos برای ارائه صدایی همه گیر و واضح است. این محصول دارای سیستم عامل آندروید 10 می باشد که می تواند با سرعت بالایی اطلاعات را پردازش نماید. این محصول دارای حالت بازی و ریموت کنترل همه کاره با پشتیبانی از پردازش صداست. طراحی  تلویزیون OLED سونی 55A80J بسیار جذاب است و با برخورداری از 4 پورت HDMI و 3 پورت USB می توان به تبادل اطلاعات با تلویزیون پرداخت. همچنین با برخورداری از فناوری های Light and Color Sensor می تواند نور بازتابیده شده به تلویزیون را کنترل نموده و از انعکاس نور بیرون جلوگیری نماید. با برخورداری از فناوری Ambient Mode کاربر می تواند به عنوان یک تابلوی نقاشی از تلویزیون استفاده نماید.

 تلویزیون OLED سونی 55A80J

ویژگی های پردازنده در تلویزیون OLED سونی 55A80J

 تلویزیون OLED سونی 55A80J توسط پردازنده قوی این سیستم که Cognitive Processor XR کنترل می شود. این پردازنده توانایی تشخیص بافت، رنگ و کنتراست تصاویر را داراست و می تواند آنها را شناسایی کرده و در نهایت با بهبود این تصاویر آنها را با کیفیت 4K پخش می کند. با برخورداری از فناوری های پردازش XR Contrast می تواند بر روی شفافیت تصاویر تاثیر گذار باشد. این پردازنده می تواند نویز تصاویر را بگیرد و می تواند با استفاده از الگوریتم خاصی، تصاویر با کیفیت پایین را شناسایی کرده و با تقویت این تصاویر، قادر است آنها را با کیفیت بالا نمایش دهد. تلویزیون 55A80J با همکاری فناوری HDR می تواند تصاویر با به صورت بسیار طبیعی و زیبا نمایش دهد و نقش بالایی در تولید تصاویری با جزئیات بالا دارد.

 

بهره مندی از فناوری XR Picture 

 تلویزیون OLED سونی 55A80J دارای تصاویر بسیار درخشان و زنده است و با بهره مندی از فناوری های بسیاری قادر است تصاویری زیبا و در عین حال بسیار غنی تولید نماید. با استفاده از این فناوری، تلویزیون می تواند با افزایش رنگها و به کار بردن مخلوطی از آنها تصاویری بسیار با کیفیت تولید کند. این محصول دارای کنتراست رنگ بسیار بالایی در تولید تصاویر است و همانطور که می دانید تلویزیون های شرکت سونی همیشه از لحاظ نشان دادن تصاویر با کیفیت همیشه پرچمدار بوده اند. تلویزیون 55A80J با برخورداری از رزولوشن بالا قادر است تصاویر را با کیفیت 4K نمایش دهد.

 

 

فناوری HDR

یکی از فناوری های بسیار با اهمیت که در  تلویزیون OLED سونی 55A80J وجود دارد بدون شک فناوری Object-based HDR remaster است. این فناوری می تواند با کنترل نور پس زمینه در تولید تصاویری درخشان و بسیار روشن و طبیعی نقش بالایی داشته باشد. همچنین با تنظیم رنگ استفاده شده می تواند عمق رنگهای قرمز و سیاه را افزایش داده و همچنین با تاباندن نور کافی به صحنه های بسیار تاریک قادر است وضوح آنها را افزایش داده و نقش بالایی در تولید تصاویری بسیار با کیفیت دارد. از این رو ایت فناوری به عنوان معیاری برای تولید تصاویر زیبا در سالهای اخیر مورد توجه بسیاری از شرکتهای تولید تلویزیون بوده است.

 

ویژگی های تصویر 

 تلویزیون OLED سونی 55A80J دارای فناوری های بسیار متنوع برای تولید تصاویر است در زیر به بررسی تعدادی از مهمترین این ویژگی ها می پردازیم. تلویزیون سونی مدل 55A80J با برخورداری از فناوری XR Triluminos Pro قادر است با افزایش عمق رنگهای نزدیک به هم کنتراست بالایی تولید نماید و از این رو تصاویر تولیدی این محصول دارای عمق رنگ بالایی است و می تواند از رنگهایی که برای انسان قابل رویت هستند استفاده نماید. با برخورداری از فناوری XR 4K Upscaling می تواند به همراه پردازنده XR Cognitive Processor 4K تصاویر با نویز بالا را شناسایی نماید و با تقویت این تصاویر قادر است آنها را کیفیت بسیار عالی و 4K نمایش دهد. از این رو این فناوری بسیار مورد توجه کاربران واقع شده است.

با پشتیبانی از فناوری XR OLED Contrast می تواند تصاویری با کیفیت و کنتراست بالا تولید نماید. از این رو با افزایش نور در صحنه های تاریک به صورت خودکار می تواند تصاویری با کیفیت و کنتراست بالا تولید نماید. با داشتن فناوری XR Motion Clarity توانایی پخش صحنه های اکشن و سریع را دارد و می تواند بدون تاری و تاریک شدن آنها را با همان سرعت نشان دهد. از این رو این فناوری می تواند برای کسانی که به بازی های کامپیوتری علاقه دارند بسیار مناسب باشد. داشتن این فناوری های توانسته است این محصول را از دیگر محصولات موجود در بازار متمایز کند.

 

فناوری های تولید صدا 

 تلویزیون OLED سونی 55A80J دارای صدایی سه بعدی و بسیار زیبا و یکنواخت است که از کیفیت بالایی برخوردار می باشد. با بهره مندی از اسپیکرهای با کیفیت دارای سیستم صوتی دوکاناله بوده و از توان خروجی 30 وات بهره مند است. این محصول با بهره مندی از فناوری های Dolby Atmos و Dolby Vision می تواند در نشان دادن تصاویر و صدا با یکدیگر نقش بالایی داشته باشد و می تواند صدایی همه گیر و یکنواخت طنین انداز نماید. با برخورداری از فناوری Voice Zoom 2 می تواند قدرت شنیدن دیالوگ ها را در فیلمها افزایش دهد. از این رو با نهایت کیفیت می توان صدای دیالوگ را تشخیص داده و شنید. همچنین با برخورداری از فناوری XR Sound Position می تواند صدا را دقیقاً در همان قسمت از مانیتور که تولید شده تشخیص داده و از همان قسمت پخش نماید.

 

سیستم عامل آندروید 

 تلویزیون OLED سونی 55A80J دارای سیستم عامل آندروید نسخه 10 است که نسبت به تلویزیون های سال 2020 مانند 55X8500H از پیشرفت بالایی برخوردار بوده است. این سیستم عامل یکی از بهترین سیستم عامل های مورد استفاده توسط شرکت سونی است که کاربر را قادر می سازد تا بسیاری از کارها را با تلویزیون انجام داده و از آن لذت ببرد. از این رو این سیستم عامل بسیار مورد تایید کاربران است. این محصول دارای ریموت کنترل همه کاره است و قادر است از دستورات صوتی پشتیبانی کند. ریموت کنترل دارای دکمه های اختصاصی برای اجرا برنامه های Netflix و You Tube می باشد.

همانطور که گفته شد این محصول توانایی پردازش دستورات صوتی را با بهترین نحو ممکن داراست. این محصول مجهز به میکروفن داخلی ست و کاربر می تواند بدون استفاده از ریموت کنترل آن را مدیریت و کنترل کند. بنابراین، شما می تواند با استفاده از دستورات صوتی تلویزیون را مدیریت نمایید. این محصول به دستیار صوتی گوگل و الکسا مجهز شده است و می توانید بسیاری از کارها را با تلویزیون انجام دهید. این سیستم عامل Input Lag بسیار پایینی دارد و برای گیمرها و کسانی که به بازی های کامپیوتری علاقه دارند می تواند گزینه ی بسیار خوبی باشد.

 

طراحی خارق العاده در تلویزیون OLED سونی مدل 55A80J

 تلویزیون OLED سونی 55A80J از طراحی زیبایی برخوردار است و دارای امکانات وبیژه ای برای کاربر است. این محصول دارای دو پایه زیبا در طرفین است که به راحتی قابل تنظیم می باشند و قادرند وزن تلویزیون را تحمل کنند. طراحی پایه ها به گونه ای است که فضای کافی برای ساندبار و یا سیستم صوتی وجود دارد. این محصول دارای صفحه نمایش 55 اینچی است و بیشتر قسمتهای جلویی تلویزیون را مانیتور تشکیل می دهد. این محصول دارای طراحی نازک با بهره مندی از لبه های باریک است که به کاربر در حفظ تمرکز کمک می کند. این محصول همچنین دارای سنسور نور یا Light Sensor است و روشنایی صفحه نمایش را با توجه به شرایط نوری و به صورت خودکار تنظیم می کند.

 تلویزیون 55A80J از تیونر DVB-T/T2 بهره مند است و قابلیت پشتیبانی از از شبکه دیجیتال را داراست. از طریق پورتهای USB و HDMI کاربر می تواند به سایر دستگاه های موجود در خانه متصل شده و از آنها استفاده کند. این محصول دارای 4 پورت HDMI و 3 پورت USB برای تبادل اطلاعات است. از ویژگی های بسیار پرطرفدار این تلویزیون این است که این محصول را می توان روی دیوار نیز نصب کرد و با طراحی شیک آن به خوبی با دکوراسیون منزل ست می شود. این محصول دارای حالت های مختلفی مانند Ambient Mode است و می توان از آن به عنوان تابلو استفاده نمود. این محصول دارای رنگ مشکی بوده و به راحتی با دیگر محصولات موجود در منزل و یا دکوراسیون داخلی ست می شود.

 

ادامه مطلب
جزئیات محصول
تلویزیون 55 اینچ سونی A80J سری 2021

مشخصات

مدل
55A80J
رنگ
سیاه
شرکت تولید کننده
سونی
سایز صفحه
55 اینچ
تکنولوژی صفحه
LED
نوع صفحه
تخت
موتور پردازنده تصویر
XR Cognitive Processor 4K
کیفیت تصویر
4K Ultra HD
رزولوشن
2160 × 3840 پیکسل
نسبت تصویر
16:9 ,Original, 4:3, Vertical Zoom, All Direction Zoom, Just scan
قابلیت ارتقاء کیفیت تصویر
دارد
حالت تصویر
Vivid, Standard, Custom, Photo-Vivid, Photo-Standard, Photo-Custom, Cinema, Game, Graphics, Sports
سیستم صوتی
2channel
تعداد بلندگو
۲ بلندگو
توان خروجی صدا
30 وات
حالت های صدا
Standard, Clear Voice III, Music, Cinema, Sport, Game
مرورگر اینترنت
دارد
حسگر حرکتی
دارد
حسگر نور محیطی
دارد
قفل کودک
دارد
گیرنده دیجیتال
دارد
تیونر
آنالوگ -دیجیتال
ورودی USB
دارد
تعداد ورودی USB
3
ورودی HDMI
دارد
تعداد ورودی HDMI
4
کامپوننت (Component)
دارد
شبکه بی سیم (WiFi)
دارد
پورت شبکه (LAN)
1
ورودی آنتن
دارد
خروجی هدفون
دارد
بلوتوث
دارد
نوع پایه
ساده و دوطرفه
منبع تغذیه
100~240Vac 50-60Hz
اقلام همراه
ریموت کنترل_دفترچه راهنما_کابل برق_باتری برای کنترل
نظرات
بدون نظر

نظر دهید

 • ارزش خرید:
 • کیفیت کالا:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
محصولات مرتبط
0 تومان
تلویزیون اسمارت سونی با کیفیت 4K محصول سال 2021 مجهز به پورتهای USB و HDMI برای تبادل اطلاعات بهره مندی از پردازنده قوی XR Cognitive Processor 4K  مجهز به فناوری های XR Triluminos Pro برای نشان دادن رنگها...
0 تومان
صفحه نمایش OLED با رزولوشن 2160×3840 پیکسل مجهز به موتور پردازشگر تصویر X1™ Ultimate درخشندگی صفحه نمایش با TRILUMINOS تجربه حرکات صاف با Motionflow ™ XR مجهز به قابلیت 4K X-Reality™ PRO دارای قابلیت Super Bit Mapping
0 تومان
دارای موتور پردازشگر تصویر X1™ Ultimate درخشندگی صفحه نمایش با TRILUMINOS تجربه حرکات صاف با Motionflow ™ XR صفحه نمایش مجهز به تکنولوژی OLED مجهز به قابلیت 4K X-Reality™ PRO دارای قابلیت Super Bit Mapping
14,200,000 تومان
تکنولوژی صفحه LED مجهز به سیستم عامل اندروید دارای صفحه نمایش  Ultra HD – 4K سیستم صوتی با توان خروجی 20 وات دارای تکنولوژی HDR و پشتیبانی از فرمت Dolby Vision
13,000,000 تومان
(1)
مجهز به سیستم عامل اندروید برخورداری از Google Play Store نمایشگر 50 اینچ با کیفیت تصویر 4K فناوری های صوتی Dolby Digital و DTS Virtual:X سیستم صوتی 2 کاناله با توان خروجی صدا 24 وات
21,900,000 تومان
(1)
مجهز به سیستم عامل اندروید موتور پردازشگر 4K Color Engine دارای فناوری Hexa Chroma Drive نمایشگر 65 اینچ با کیفیت تصویر 4K سیستم صوتی 2 کاناله با توان خروجی 24 وات
30,200,000 تومان
(1)
دارای فناوری Q-Symphony مجهز به سیستم عامل تایزن برخورداری از برنامه SmartThings نمایشگر 70 اینچ با کیفیت تصویر 4K موتور پردازشگر Crystal Processor 4K سیستم صوتی 2 کاناله با توان خروجی 20 وات دارای فناوری های Mega...
34,100,000 تومان
(1)
قابلیت اتصال به اینترنت مجهز به سیستم عامل سافی نمایشگر 70 اینچ با کیفیت تصویر 4K مجهز به دستیار صوتی و فروشگاه گوگل موتور پردازشگر Pixel Precise Ultra HD سیستم صوتی 2 کاناله با توان خروجی 16 وات

مشخصات کلی

مدل 55A80J
رنگ سیاه
شرکت تولید کننده سونی

صفحه نمایش

سایز صفحه 55 اینچ
تکنولوژی صفحه LED
نوع صفحه تخت

تصویر

موتور پردازنده تصویر XR Cognitive Processor 4K
کیفیت تصویر 4K Ultra HD
رزولوشن 2160 × 3840 پیکسل
نسبت تصویر 16:9 ,Original, 4:3, Vertical Zoom, All Direction Zoom, Just scan
قابلیت ارتقاء کیفیت تصویر
حالت تصویر Vivid, Standard, Custom, Photo-Vivid, Photo-Standard, Photo-Custom, Cinema, Game, Graphics, Sports

صدا

سیستم صوتی 2channel
تعداد بلندگو ۲ بلندگو
توان خروجی صدا 30 وات
حالت های صدا Standard, Clear Voice III, Music, Cinema, Sport, Game

امکانات

مرورگر اینترنت
حسگر حرکتی
حسگر نور محیطی
قفل کودک
گیرنده دیجیتال
تیونر آنالوگ -دیجیتال

درگاه های ارتباطی

ورودی USB
تعداد ورودی USB 3
ورودی HDMI
تعداد ورودی HDMI 4
کامپوننت (Component)
شبکه بی سیم (WiFi)
پورت شبکه (LAN) 1
ورودی آنتن
خروجی هدفون
بلوتوث

سایر توضیحات

نوع پایه ساده و دوطرفه
منبع تغذیه 100~240Vac 50-60Hz
اقلام همراه ریموت کنترل_دفترچه راهنما_کابل برق_باتری برای کنترل

فهرست

جستجو

Click for more products.
No produts were found.

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام