Click for more products.
No produts were found.
کاربری مقایسه
Click for more products.
No produts were found.

تلویزیون اسمارت سونی مدل 50X90J

مرجع:

50X9000J

دسته بندی: تلویزیون
نام تجاری: سونی
  • تلویزیون 50 اینچی و 4K سونی محصول سال 2021

  • دارای پورتهای USB و HDMI و فناوری Living Decor

  • سیستم صوتی پرقدرت با فناوری Dolby Atmos 

  • مجهز به سیستم عامل آندروید نسخه 10 با کارایی بالا

  • بهره مندی از فناوری XR TRiluminos Pro برای تولید رنگهای واقعی

  • بهره مندی از پردازنده XR Cognitive Processor 4K با کیفیت بالا

  • برخورداری از فناوری XR 4K Upscaling برای تولید تصاویر شفاف

  • مجهز به طراحی زیبا با ضخامت کم صفحه نمایش

ادامه مطلب
اضافه به مقایسه0
0 تومان
موجودی به اتمام رسیده است
در صورت در دسترس بودن به من اطلاع بده
توضیحات

مشخصات کلی تلویزیون اسمارت سونی مدل 50X9000J

تلویزیون اسمارت سونی مدل 50X9000J در اندازه های 50، 55، 65 و 75 اینچی در سال 2021 تولید شده است. این محصول به عنوان نسخه پیشرفته تر تلویزیون 55X9000H محسوب می شود. این محصول دارای صفحه نمایش 50 اینجی با کیفیت 4K است و دارای رزولوشن 3840*2160 می باشد و قادر است تصاویر را با کیفیت بالا نمایش دهد. با برخورداری از فناوری های تولید تصویر مانند XR 4K Upscaling می تواند تصاویر کم کیفیت را تقویت نموده و آنها را با کیفیت 4K نمایش دهد و از این رو می تواند تصاویری با کیفیت را تولید کند. همچنین با برخورداری از فناوری XR Triluminos Pro می تواند تصاویری با حجم رنگ زیبا و نور کافی تولید نماید. از این رو، تصاویر تولید شده دارای کنتراست رنگ و عمق رنگ بالایی خواهند بود. با داشتن فناوری XR Motion Clarity تصاویر به صورت سریع و زیبا ارائه می شوند و از به وجود آمدن نقاط کدر و بی کیفیت جلوگیری می گردد. پردازنده در این محصول که همانند تلویزیون سونی مدل 65X9500J از نوع XR Cognitive Processor 4K است که یکی از بهترین پردازنده های شرکت سونی می باشد که با برخورداری از فناوری های بالا در تولید تصویر، این محصول به یکی از تلویزیون های عالی در این زمینه تبدیل شده است. تولید صدا نیز همانند تولید تصویر دارای کیفیت بالایی است. این محصول دارای صدایی سه بعدی و گوش نواز است که با بهره مندی از فناوری های تولید صدا مانند Dolby Atmos و Dolby Vision می تواند صدایی همه گیر را طنین انداز کند. با برخورداری از فناوری Voice Zoom 2 کاربر صدای دیالوگ را به خوبی و آسانی خواهد شنید. سیستم عامل یه کار رفته در تلویزوین سونی مدل 50X9000J از نوع سیستم عامل آندروید 10 است که کار با این سیستم عامل بسیار راحت است و با اتصال به اینترنت می توان بسیار از کارها را با آن انجام داد. همچنین این محصول مجهز به ریموت کنترل همه کاره است که از دستورات صوتی پشتیبانی می کند. با برخورداری از فناوری Living Decor می توان از این محصول به عنوان یک قاب عکس استفاده کرد که یکی از فناوری های در ساخت و طراحی این محصول محسوب می شود. با داشتن فناوری Light Sensor قادر است نور پس زمینه را با توجه به نور محیط تنظیم نماید و از نقاط کم نور جلوگیری کند.

 

ویژگی های پردازنده در تلویزیون اسمارت سونی مدل 50X9000J

پردازنده از فناوری های کلیدی در تلویزیون های اسمارت است و قادر به انجام بسیاری از کارهاست. تلویزیون اسمارت سونی مدل 50X9000J مانند تلویزیون های 55A90J و 65X9500J دارای پردازنده پر قدرت از نوع XR Cognitive Processor 4K می باشند که قادر است تصاویری بسیار با کیفیت تولید نمایند. این پردازنده توانایی تشخیص بافت، رنگ و کنتراست تصاویر را داراست و می تواند آنها را شناسایی کرده و با کیفیت 4K پخش می کند. این پردازنده با استفاده از فناوری های پردازش XR Contrast بر روی کنتراست تصاویر تاثیر گذار است و به کمک تکنولوژی Full Array LED و XR Contrast Booster 5 این کار را انجام می دهد تلویزیون اسمارت سونی مدل 50X9000J توانایی خاصی در شناسایی تصاویر با کیفیت کم دارد و می تواند آنها را تقویت نموده و با کیفیت 4K نمایش دهد.

 

کیفیت صفحه نمایش 4K در تلویزیون اسمارت سونی مدل 50X9000J


تلویزیون اسمارت سونی مدل 50X9000J دارای صفحه نمایش 50 اینچی است که با بهره مندی از تکنولوژی 4K تواند تصاویری با کیفیت و وضوح بالا تولید دارد. با استفاده از فناوری کنترل نور و رنگ می تواند تصاویری با وضوح بالا و قابل رویت برای انسان تولید نماید. همچنین با برخورداری از فناوری های تولید تصویر مانند Full Array LED می تواند تصاویری با کیفیت تولید نماید. داشتن کیفیت بالا در تصاویر از ویژگی های این محصول است و آن را به یکی از بهترین تلویزیون سونی در سال 2021 تبدیل نموده است به طوری که در تصاویر خروجی این محصول، جزئیات به خوبی مشهود بوده و کاربر توانایی مشاهده طیف وسیعی از رنگها را داراست.

 

 

فناوری HDR در تلویزیون اسمارت سونی مدل 50X9000J

با برخورداری تلویزیون اسمارت سونی مدل 50X9000J از فناوری Object-based HDR remaster ، این محصول قادر است تصاویری با کیفیت بسیار بالا تولید نموده و محتوای HDR را به خوبی و با جزئیات بالا ارائه دهد. فناوری XR HDR Remaster برای تشخیص عناصر و اشیاء موجود در تصویر و بهبود رنگ، کنتراست و عمق آنها و تکنولوژی XR Super Resolution برای بهبود بافت عناصر موجود در تصویر و کاهش نویز آنها می باشد. با کنترل رنگ و نور پس زمینه به همراه پردازنده هوشمند قادر است تصاویری با عمق رنگ و نور بالا تولید نماید. این در حالی است که با استفاده از این فناوری ها تلویزیون می تواند در نشان دادن صحنه های با کیفیت و وضوح بالا، به صورت عالی عمل کرده و صحنه های را عمق رنگ بالا و با کنتراست خیلی خوب به نمایش بگذارد.

 

فناوری های تولید تصویر در تلویزیون اسمارت سونی مدل 50X9000J

تلویزیون اسمارت سونی مدل 50X9000J دارای فناوری های بسیار زیادی است که در زیر به معرفی مهمترین های آنها خواهیم پرداخت. پردازش XR Clarity شامل تکنولوژی XR 4K Upscaling، XR HDR Remaster و XR Super Resolution است و وظیفه ارتقاء تصاویر به 4K را دارند و نویز تصاویر را نیز از بین می برند و بافت آنها را بهبود می بخشند. با استفاده از این فناوری های تلویزیون می تواند تصاویر دارای کیفیت پپایین را شناسایی و تقویت نموده و به صورت با کیفیت نشان دهد. این فناوری ها قادرند با افزایش عمق رنگ تصاویری غنی تولید نماید و در نشان دادن نقاط تاریک به خوبی عمل می کنند و می توانند تصاویر را در هنگام پخش صحنه های سریع به خوبی کنترل نموده و محتوا را بسیار زیبا و با حئاکثر کیفیت نمایش دهند. یکی دیگر از وظایف این پردازشگر، پردازش XR Color می باشد که شامل تکنولوژی XR Triluminos Pro و XR Smoothing است و وظیفه تولید طیف گسترده ای از رنگ ها و بهبود رنگ ها را به عهده دارند. به طوری که در تصاویر خروجی این محصول، جزئیات به خوبی مشهود بوده و کاربر توانایی مشاهده طیف وسیعی از رنگها را داراست. این فناوری های بیشتر نور و عمق تصاویر را تخت تاثیر قرار می دهند و آنها را تولید می کنند.

 

ویژگی های صدا در تلویزیون اسمارت سونی مدل 50X9000J

یکی از ویژگی های این تلویزیون داشتن صدایی سه بعدی و بسیار با کیفیت است. تلویزیون اسمارت سونی مدل 50X9000J مجهز به سیستم صوتی آکوستیک Acoustic Multi-Audio می باشد و توانایی تولید صدای فراگیر را دارد. به کمک فناوری Clear Phase فرکانس صداها را بهبود بخشیده تا کاربر صدای با کیفیت تری را از بلندگوهای این تلویزیون بشنود. به کمک فناوری Dolby Atmos صداها از همه جهات پخش شده که بر گیرایی محتوای ارائه شده بسیار اهمیت دارد. این محصول دارای بلندگوهای قوی است که در پشت مانیتور تعبیه شده اند و توانایی تولید صدایی سه بعدی را دارند و در هر قسمت از صفحه نمایش تولید شود می توانند در همان قسمت آن را ارائه دهند. این بلندگوها از نوع Bass Relax است. این محصول دارای فناوری Dolby Vision و Dolby Atmos است. با این فناوری های توانایی زیادی در خلق صدایی همه گیر و جذاب دارند. با بهره مندی از فناوری Voice Zoom 2 می تواند در پخش روان دیالوگ ها نقش بالایی داشته باشد.

 

سیستم عامل آندروید در تلویزیون اسمارت سونی مدل 50X9000J

تلویزیون های تولید شده در سال 2021 همگی دارای سیستم عامل آندروید 10 هستند. تلویزیون اسمارت سونی مدل 50X9000J هم همانند تلویزیون مدل 65X9500J دارای سیستم عامل آندروید 10 است. این سیستم عامل دارای کارایی بالایی است و با محیطی ساده که دارد توان یادگیری آن بسیار راحت است. همچنین با بهره مندی از فناوری Chrome Cast می توانید گوشی همراه خود را به تلویزیون متصل نموده و از کارایی های آن استفاده نمایید. این محصول به ریموت کنترل هوشمند مجهز است و توانایی پردازش دستورات صوتی را دارست و کاربر می تواند با استفاده از دستورات صوتی تلویزیون را کنترل نماید. تلویزیون اسمارت سونی مدل 50X9000J به دستیار صوتی گوگل مجهز است. علاوه بر اینها از دستیار صوتی از دستیار صوتی الکسا وGoogle Home نیز پشتیبانی می کند. همچنین این محصول دارای حالت های بازی در پخش سریع لحظات حساس و اکشن است و همچنین از سرویس های HomeKit و AirPlay پشتیبانی می کند.

 

 

طراحی در تلویزیون اسمارت سونی مدل 50X9000J

تلویزیون اسمارت سونی مدل 50X9000J مجهز به طراحی زیبا و منحصر به فرد و نازک است. از نظر طراحی، این تلویزیون دارای پایه های مستطیلی شکل باریک در دو طرف تلویزیون است. با اینکه این پایه ها از طراحی باریکی برخوردار هستند قابل تنظیم بودن این پایه ها کاربر را قادر می سازد تا بتواند فضای کافی برای استفاده ساندبار یا سیستم صوتی داشته باشد. این محصول دارای طراحی نازک با بهره مندی از حاشیه های باریک است که این حاشیه های باریک به کاربر کمک می کند در هنگام تماشای تلویزیون تمرکز خود را حفظ کند. این دستگاه از تیونر DVB-T/T2 بهره مند است و قابلیت پشتیبانی از از شبکه دیجیتال را داراست. از طریق پورتهای USB و HDMI کاربر می تواند به سایر دستگاه های موجود در خانه متصل شده و از آنها استفاده کند. این محصول دارای حالت هاییست که می توان از آن به عنوان قاب عکس استفاده نمود. این تلویزیون دارای سنسور نور یا Light Sensor است و روشنایی صفحه نمایش را با توجه به شرایط نوری و به صورت خودکار تنظیم می کند. و از این رو بسیار مورد توجه کاربران واقع شده است. همچنین می تواند با کنترل نور از انعکاس نور به صفحه نمایش جلوگیری کند.

 

ادامه مطلب
جزئیات محصول
50X9000J

مشخصات

مدل
50X9000J
رنگ
سیاه
شرکت تولید کننده
سونی
سایز صفحه
50 اینچ
درپوش محافظ
دارد
تکنولوژی صفحه
OLED
نوع صفحه
تخت
موتور پردازنده تصویر
XR Cognitive Processor 4K
کیفیت تصویر
4K Ultra HD
رزولوشن
2160 × 3840 پیکسل
نسبت تصویر
16:9 ,Original, 4:3, Vertical Zoom, All Direction Zoom, Just scan
قابلیت ارتقاء کیفیت تصویر
دارد
حالت تصویر
Vivid, Standard, Custom, Photo-Vivid, Photo-Standard, Photo-Custom, Cinema, Game, Graphics, Sports
فرمت های تصویری قابل پشتیبانی
۲۱۶۰/۲۴p, ۲۱۶۰/۲۵p, ۲۱۶۰/۳۰p, ۲۱۶۰/۵۰p, ۲۱۶۰/۶۰p
سیستم صوتی
2channel
تعداد بلندگو
۲ بلندگو
سیستم کاهنده نویز
Clear Voice
حالت های صدا
Standard, Clear Voice III, Music, Cinema, Sport, Game
مرورگر اینترنت
دارد
حسگر نور محیطی
دارد
قفل کودک
دارد
گیرنده دیجیتال
دارد
تیونر
آنالوگ -دیجیتال
ورودی USB
دارد
ورودی HDMI
دارد
کامپوننت (Component)
دارد
شبکه بی سیم (WiFi)
دارد
پورت شبکه (LAN)
1
ورودی آنتن
دارد
خروجی هدفون
دارد
بلوتوث
دارد
نوع پایه
هشتی شکل
قابلیت اتصال به دیوار
دارد
منبع تغذیه
100~240Vac 50-60Hz
اقلام همراه
ریموت کنترل_دفترچه راهنما_کابل برق_باتری برای کنترل
نظرات
بدون نظر

نظر دهید

  • ارزش خرید:
  • کیفیت کالا:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
محصولات مرتبط
27,900,000 تومان
دارای کیفیت تصویر 4K و رزولوشن 2160×3840 پیکسل مجهز به فناوری دالبی دیجیتال DOLBY DIGITAL درخشندگی صفحه‌نمایش با TRILUMINOS داری 2 عدد بلندگو با توان خروجی 20 وات قابلیت اسمارت با سیستم عامل اندروید دارای پردازشگر...
0 تومان
کیفیت تصویر 4K با رزولوشن 2160×3840 پیکسل مجهز به موتور پردازشگر 4K HDR Processor X1 کیفیت صدای فوق العاده با توان 20 وات مجهز به فناوری X-tended Dynamic پشتیبانی از فناوری TRILUMINOS دارای پورت های ارتباطی متنوع...
0 تومان
پشتیبانی از اینترنت اشیاء و هوش مصنوعی ThinQ سیستم صوتی 2.2 کاناله با توان خروجی 40 وات نمایشگر 65 اینچ با کیفیت تصویر 8K مجهز به سیستم عامل WebOS برخورداری از فناوری نانوسل
28,700,000 تومان
نمایشگر 65 اینچ با کیفیت تصویر 4K برخورداری از فناوری Full Array مجهز به سیستم عامل VIDAA توان خروجی صدا 20 وات موتور پردازشگر Hi-View
15,300,000 تومان
دارای کیفیت تصویر فورکی توان خروجی صدای 20 وات مجهز به سیستم عامل VIDDA دارای تکنولوژی Dolby Digital پردازشگر قدرتمند Quad Core Precessor
15,500,000 تومان
نمایشگر 58 اینچ با کیفیت تصویر 4K مجهز به فناوری UHD Al upscaler  دارای سیستم عال VIDAA U4.0 توان خروجی صدا 16 وات حالت GAME MODE
28,400,000 تومان
مجهز به سیستم عامل  VIDAA U5.0 نمایشگر 55 اینچ با فناوری ULED برخورداری از کیفیت تصویر 4K مجهز به پردازشگر Hi-View توان خروجی صدا 60 وات

مشخصات کلی

مدل 50X9000J
رنگ سیاه
شرکت تولید کننده سونی

صفحه نمایش

سایز صفحه 50 اینچ
تکنولوژی صفحه OLED
نوع صفحه تخت

تصویر

موتور پردازنده تصویر XR Cognitive Processor 4K
کیفیت تصویر 4K Ultra HD
رزولوشن 2160 × 3840 پیکسل
نسبت تصویر 16:9 ,Original, 4:3, Vertical Zoom, All Direction Zoom, Just scan
قابلیت ارتقاء کیفیت تصویر
حالت تصویر Vivid, Standard, Custom, Photo-Vivid, Photo-Standard, Photo-Custom, Cinema, Game, Graphics, Sports
فرمت های تصویری قابل پشتیبانی ۲۱۶۰/۲۴p, ۲۱۶۰/۲۵p, ۲۱۶۰/۳۰p, ۲۱۶۰/۵۰p, ۲۱۶۰/۶۰p

صدا

سیستم صوتی 2channel
تعداد بلندگو ۲ بلندگو
سیستم کاهنده نویز Clear Voice
حالت های صدا Standard, Clear Voice III, Music, Cinema, Sport, Game

امکانات

مرورگر اینترنت
حسگر نور محیطی
قفل کودک
گیرنده دیجیتال
تیونر آنالوگ -دیجیتال

درگاه های ارتباطی

ورودی USB
ورودی HDMI
کامپوننت (Component)
شبکه بی سیم (WiFi)
پورت شبکه (LAN) 1
ورودی آنتن
خروجی هدفون
بلوتوث

سایر توضیحات

نوع پایه هشتی شکل
قابلیت اتصال به دیوار
منبع تغذیه 100~240Vac 50-60Hz
اقلام همراه ریموت کنترل_دفترچه راهنما_کابل برق_باتری برای کنترل

سایر ویژگی‌ها

درپوش محافظ

فهرست

جستجو

Click for more products.
No produts were found.

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام