Click for more products.
No produts were found.
کاربری مقایسه
Click for more products.
No produts were found.

تلویزیون هنری سامسونگ 75QLS03T

مرجع:

تلویزیون 75 اینچ سامسونگ QLS03T سری 2021

دسته بندی: تلویزیون
نام تجاری: سامسونگ
 • تلویزیون 75 اینچ هنری سامسونگ محصول سال 2021
 • دراای فناوری Quantum Dot برای ایجاد رنگ 100 درصدی
 • مجهز به فناوری HDR برای افزایش کنتراست تصاویر
 • مجهز به فناوری های Art Fashion و Frame Collection
 • دارای تکنولوزی Motion Server و  Auto Curation برای نمایش تصاویر هنری
 • دارای سیستم عامل تایزن و ریموت کنترل همه کاره
 • دارای فیلتر های زیبا برای ویرایش تصاویر
 • مجهز به صفحه نمایش QLED و کیفیت 4K برای ارائه تصاویر
 • مجهز به پردازنده پر قدرت Quantum Processor 4K 
ادامه مطلب
اضافه به مقایسه0
52,900,000 تومان
توضیحات

مشخصات کلی تلویزیون هنری سامسونگ QE75LS03T

همانطور که میدانید تلویزیون های سامسونگ از ویژگی ها و خصوصیات بالایی برخوردارند و بسیار مورد توجه و رضایت کاربران واقع شده اند. این شرکت برای هر نوع ذوق و سلیقه ای می تواند تلویزیون تولید نموده و به تولید انبوه برساند. امروز می خواهیم تلویزیون هنری و بسیار زیبای سامسونگ مدل را QE75LS03T بهتون معرفی کنیم. به جرات می توان گفت یکی از بهتریم مدهای سامسونگ از نظر زیبایی است. این محصول دارای طراحی خارق العاده است و از دور مانند تابلویی زیبا به نظر می رسد. این تلویزیون دارای فریم های مختلفی است که کاربران بنا به ذوق و سلیقه خود می توانند از فریمهای متعدد این محصل استفاده کنند. با بهره مندی از فناوری Art Fashion به راحتی می توان بعد از خاموش کردن تلویزیون از نقاشی و یا تابلوهای بسیار زیبا بر روی صفحه نمایش استفاده کرد. این محصول در اندازه های 43، 50، 55، 65 و 75 اینچ به بازار عرضه شده است. این محصول 75 اینچی دارای پردازنده پر قدرت Quantum Processor 4K است که قادر است تصاویر را ویرایش نموده و با کیفیت 4K ارائه دهد. این محصول دارای فناوری Quantum Dot است و می تواند تصاویری با عمق رنگ 100 درصدی تولید نماید و بر روی صفحه QLED خود نمایش دهد. همچنین با برخورداری از فناوری HDR می تواند تصاویری با کنتراست بالا تولید نماید. این تلویزیون به راحتی و بدون هیچ گونه فاصله ای به دیوار متصل می شود. در این محصول شیارهایی تعبیه شده است که کابلهای تلویزیون در آن جا میگیرند و دیده نمی شوند. با استفاده از Studio Stand کاربر می تواند تلویزیون را بر روی استند مخصوص قرار داده و به صورت بسیار زیبایی تلویزیون را مانند یک تابلو تزئین کند. با برخورداری از فناوری Auto Curation تلویزیون می تواند سلیقه شما را تشخیص داده و بر اساس سلیقه شما تصاویر را در فریم ها جایگزین نموده و شما را خوشحال کند. همچنین شما می تواند با استفاده از فناوری Frame Collection تعدادی عکس و تصاویر پس زمینه را ذخیره کرده و در صورت لازم آنها را بر روی صفحه نمایش بارگزاری نمایید. کاربر می تواند از 6 فیلتر زیبا که برای صفحه نمایش طراحی شده است استفاده نموده و عکسهای خود را با فیلتر نمایش دهد. این محصول می تواند میزان روشنایی را به خوبی و با توجه به نور اطراف تنظیم نموده تا همواره کاربر بتواند تصاویری شفاف و زیبا را مشاهده نماید. این محصول دارای Motion Server  است و هنگامی که حضور شما را احساس کند روشن شده و برای صرفه جویی در مصرف اگر شما در کنار تلویزیون نباشید خود به خود خاموش می شود. این محصول دارای سیستم عامل تایزن است و کارایی بسیار بالایی دارد. 

 تلویزیون هنری سامسونگ مدل QE75LS03T

پردازنده پر قدرت کوانتومی در تلویزیون سامسونگ مدل QE75LS03T

پردازنده یکی از قسمتهای بسیار قوی و محدود کننده در تلویزیون است که می تواند با قدرت بالا تصاویر ورودی را پردازش نموده و تصاویری بسیار با کیفیت را برای کاربر ارائه دهد. از این رو این فناوری می تواند بسیار مورد توجه کاربران واقع شود. این محصول دارای پردازشگر کوانتومی 4K است که می تواند تصاویری با کیفیت پایین را بر طبق الگوریتم طراحی شده برای آن، شناسایی نموده و با تقویت آنها می تواند تصاویری بسیار با کیفیت را ارائه دهد. با استفاده از فناوری Art Fashion کاربر قادر است تصاویری بسیار زیبا را مشاهده نماید که توسط پردازنده ویرایش شده است. همچنین به صورت پیش فرض تعداد زیادی عکس و نقاشی پس زمینه برای این محصول قرار داده شده است که کاربر می تواند در قسمت Art Store از آنها استفاده نماید. با ساتفاده از فناوری Auto Curation قادر است تصاویر مورد توجه شما را به خوبی ذخیره نموده و آنها را برای شما نمایش دهد همچنین می تواند آنها را به روز نگه داشته و حس خوبی به شما بدهد. 

 تلویزیون هنری سامسونگ مدل QE75LS03T

فناوری HDR در تلویزیون سامسونگ مدل QE75LS03T

همانطور که میدانید این فناوری کی از بهترین فناوری های شناخته شده برای نشان دادن کنتراست تصاویر است و بسیاری از تولیدکنندگان تلویزیون های هوشمند از این فناوری در تولید تلویزیون استفاده می کنند فناوری HDR است که بسیار مورد توجه کاربران واقع شده است. این فناوری می تواند با افزایش عمق رنگها مخصوصاً رنگ مشکی، کنتراست تصاویر را بالا برده و جزئیات بالاتری را به نمایش بگذارد. از این رو این کاربر می تواند در صحنه های بسیار تاریک جزئیات بالاتری را ببیند زیرا با استفاده از این فناوری کنتراست تصاویر و صحنه بالا خواهد رفت. این محصول دارای عکسهای زیبا و جذابی است و کاربر می تواند در قسمت Favorite از آنها استفاده نموده و بسیاری از آنها را برای مواقع لزوم ذهیره نماید و بعداً تماشا کند. و یا در قسمت My collection می تواند آنها را بایگانی نموده و در مواقع لزوم از طریق تلویزیون اراائه دهد. کاربر در مواقع لزوم می تواند از فیلتر های تعبیه شده برای نشان دادن جذاب عکسها و تصاویر استفاده نماید و به همین منظور این محصول دارای 6 فیلتر جذاب می باشد. 

 تلویزیون هنری سامسونگ مدل QE75LS03T

 

فناوری Quantum Dot  در تلویزیون سامسونگ مدل QE75LS03T

این تلویزیون دارای فناوری Quantum Dot است که قادر است عمق 100 درصدی رنگ را در تصاویر ایجاد نماید و می توانند بیننده را متحیر سازد. با استفاده از این فناوری، کاربر می تواند تصاویری بسیار غنی را مشاهده نماید که از کیفیت بالایی برخوردارند. این فناوری می تواند از رنگهای قابل درک برای انسان استفاده نموده و کیفیت آنها را افزایش دهد. از این رو رنگهای استفاده شده به خوبی دیده می شوند و قادر اسند هیجان را برای کاربر به ارمغان بیاورند. این محصول دارای فناوری Brightness Sensor است که قادر است روشنایی تصاویر با در مقایسه با روشنایی محیط تنظیم نماید. همچنین این محصول دارای Motion Sensor است که می تواند حضور افراد را تشخثی داده و تلویزوین را روشن نگه دارد و همچنین می تواند در صورتی کاربر در محل حضور ندارد، تلویزیون را برای صرفهجویی در مصرف برق خاموش نماید. 

 تلویزیون هنری سامسونگ مدل QE75LS03T

فناوری تولید صدا در تلویزیون سامسونگ مدل QE75LS03T

این محصول دارای صدای قدرتمندی است به طوری که با داشتن سیستم صوتی 2.2 کاناله می تواند صدایی با توان خروجی 40 وات تولید نماید. این محصول دارای فناوری های صدا با کیفیت بالاست و همچنین دارای Q-Symphony است و می تواند صدای تولیدی را به خوبی و بدون هیچ گونه نویز ارائه دهد. علاوه برا این، این محصول دارای Dolby 5.1 Decoder است و همچنین دارای فناوری Dolby Digital Plus است که می تواند صدایی بسیار گوش نواز و کم نظیر را برای کاربر ارائه دهد. از این رو این محصول از نظر صدا می تواند نیاز کاربران را به خوبی برطرف نماید. این محصول دارای Active Voice Amplifier (AVA) است و به وسیله آن کاربر می تواند تمامی صدا ها و حتی مکالمات را به صورت مجزا و به خوبی بشنود. 

 

تلویزیون هنری سامسونگ مدل QE75LS03Tسیستم عامل تایزن در تلویزیون سامسونگ مدل QE75LS03T

سیستم عامل از قسمتهای بسیار حساس و مهم یک تلویزیون می باشد به طوری که می تواند ارتباط بین دیگر قسمتهای تلویزیون را برقرار نموده و آنها را با یکدیگر هماهنگ سازد. این محصول دارای سیستم عامل پر قدرت تایزن است که می تواند حجم بالایی از اطلاعات تصاویر را به همراه پردازنده ویرایش نماید. این سیستم عامل به صورت انحصاری به شرکت ساسموسنگ تعلق دارد و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.  این محصول همچنین دارای Multi Voice assistant و Web Browser است و همچنین از نرم افزار خوب و کاربردی Smart Things نیز برخوردار است. با استفاده از این نرم افزار کاربر می تواند از راه دور به تلویزیون دسترسی کامل داشته باشد. این محصول دارای ریموت کنترل جادویی است و می تواند کارها و دستورات ورودی را با سرعت بسیار بالا و باورنکردنی انجام دهد. 

 تلویزیون هنری سامسونگ مدل QE75LS03T

طراحی زیبا در تلویزیون سامسونگ مدل QE75LS03T

این محصول دارای طراحی بسیار زیبا با بهره مندی از دارای فریم های بسیار متعدد است که کاربر می تواند از آنها استفاده نماید. این تلویزیون مانند یک تابلو به نظر می رسد و زیبایی خارق العاده ای به اطراف می بخشد. این محصول دارای فریمهای متنوعی است که برای این محصول طراحی شده اند. این فریم ها به گونه ای طراحی شده اند که به راحتی و بدون هیچ فاصله ای به دیوار متصل می شوند. کاربر می تواند با استفاده از Studio Stand این تلویزیون را بر روی استند سه پایه قرار داده و مانند یک تابلوی واقعی شود. همچنین در این محصول شیارهایی طراحی شده است که کابلهای مورد استفاده در آنها قرار می گیرند و دیده نمی شوند. این محصول دارای تیونر و شبکه دیجیتال است و از 4 پورت HDMI و 2 پورت USB برخوردار است. کاربر می تواند با استفاده از فناوری Multi View صفحه نمایش را به چند قسمت تقسیم نموده و کارهای مخصوص به خود را با استفاده از آنها انجام دهد. 

 تلویزیون هنری سامسونگ مدل QE75LS03T

ادامه مطلب
جزئیات محصول
تلویزیون 75 اینچ سامسونگ QLS03T سری 2021

مشخصات

مدل
QE75LS03T
رنگ
سیاه
شرکت تولید کننده
سامسونگ
سایز صفحه
75 اینچ
تکنولوژی صفحه
QLED
نوع صفحه
تخت
موتور پردازنده تصویر
Quantum Processor 4K
کیفیت تصویر
4K Ultra HD
رزولوشن
2160 × 3840 پیکسل
نسبت تصویر
16:9 ,Original, 4:3, Vertical Zoom, All Direction Zoom, Just scan
قابلیت ارتقاء کیفیت تصویر
دارد
حالت تصویر
Vivid, Standard, Custom, Photo-Vivid, Photo-Standard, Photo-Custom, Cinema, Game, Graphics, Sports
سیستم صوتی
2.2 کاناله
تعداد بلندگو
۲ بلندگو
توان خروجی صدا
40 وات
سیستم کاهنده نویز
Clear Voice
حالت های صدا
Standard, Clear Voice III, Music, Cinema, Sport, Game
مرورگر اینترنت
دارد
قفل کودک
دارد
گیرنده دیجیتال
دارد
تیونر
آنالوگ -دیجیتال
ورودی USB
دارد
تعداد ورودی USB
2
ورودی HDMI
دارد
تعداد ورودی HDMI
4
کامپوننت (Component)
دارد
شبکه بی سیم (WiFi)
دارد
پورت شبکه (LAN)
1
ورودی آنتن
دارد
ابعاد بسته بندی
1847 x 1119 x 234mm
وزن بسته بندی
56.7 kg
قابلیت اتصال به دیوار
دارد
ابعاد تلویزیون بدون پایه
1679.6 x 957.7 x 49.9mm
وزن تلویزیون بدون پایه
38.8 kg
ابعاد تلویزیون با پایه
1679.6 x 1005.1 x 304.9mm
وزن تلویزیون با پایه
39.2 kg
منبع تغذیه
100~240Vac 50-60Hz
اقلام همراه
ریموت کنترل_دفترچه راهنما_کابل برق_باتری برای کنترل
نظرات
بدون نظر

نظر دهید

 • ارزش خرید:
 • کیفیت کالا:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
محصولات مرتبط
27,800,000 تومان
مجهز به صفحه نمایش هنری با کیفیت 4K  دارای پردازنده پر قدرت Quantum Processor 4K دارای فناوری های Studio Stand و Frame Collection مجهز به فناوری Quantum Dot پشتیبانی از صفحه نمایش QLED با برخورداری از فناوری HDR...
0 تومان
تلویزیون 65 اینچ سامسونگ محصول سال 2019 کیفیت صدای مناسب با توان خروجی 20 وات کیفیت تصویر 4K با رزولیشن 2160*3840 قابلیت اسمارت با سیستم عامل Tizen دارای طراحی زیبا با حالت Art Mode  دارای 3 پورت USB و 4 پورت HDMI...
0 تومان
تلویزیون 55 اینچ سامسونگ محصول سال 2019 کیفیت صدای مناسب با توان خروجی 20 وات کیفیت تصویر 4K با رزولیشن 2160*3840 قابلیت اسمارت با سیستم عامل Tizen دارای 3 پورت USB و 4 پورت HDMI پردازنده قدرتمند تصویر 4K UHD دارای...
33,900,000 تومان
دارای کیفیت تصویر 4K پردازنده Up scaling 4K مجهز به سیستم عامل VIDAA تکنولوژی صدا Dolby Audio و Dolby DTS سیستم صوتی دو کاناله با توان خروجی 20 وات قابلیت اتصال به اینترنت از طریق وای فای و کابل LAN
23,200,000 تومان
دارای سیستم عامل اندروید نمایشگر 65 اینچ با کیفیت تصویر 4K برخورداری از قابلیت  REMOTE NOW مجهز به فناوری صوتی DTS Virtual-X سیستم صوتی 2 کاناله با توان خروجی 26 وات
0 تومان
مجهز به سیستم عامل VIDAA برخورداری از Screen Mirroring نمایشگر 65 اینچ با کیفیت تصویر 4K  دارای فناوری صوتی DTS Studio Sound سیستم صوتی 2 کاناله با توان خروجی 20 وات
26,300,000 تومان
دارای کیفیت تصویر 4K موتور پردازشگر Hi-View قابلیت اتصال به وای فای مجهز به سیستم عامل VIDAA رزولوشن تصاویر 3840×2160 پخش صدای همه جانبه با Dolby Digital  بهره گیری از فناوری تصویر DOLBY VISION
15,000,000 تومان
کیفیت تصویر 4k و دارای فناوری +HDR 10 سرعت رفرش صفحه 60 هرتز تکنولوژی صدا Dolby Digital دارای سیستم عامل اندروید توان خروجی صدا 24 وات  صفحه نمایش LED

مشخصات کلی

مدل QE75LS03T
رنگ سیاه
شرکت تولید کننده سامسونگ

صفحه نمایش

سایز صفحه 75 اینچ
تکنولوژی صفحه QLED
نوع صفحه تخت

تصویر

موتور پردازنده تصویر Quantum Processor 4K
کیفیت تصویر 4K Ultra HD
رزولوشن 2160 × 3840 پیکسل
نسبت تصویر 16:9 ,Original, 4:3, Vertical Zoom, All Direction Zoom, Just scan
قابلیت ارتقاء کیفیت تصویر
حالت تصویر Vivid, Standard, Custom, Photo-Vivid, Photo-Standard, Photo-Custom, Cinema, Game, Graphics, Sports

صدا

سیستم صوتی 2.2 کاناله
تعداد بلندگو ۲ بلندگو
توان خروجی صدا 40 وات
سیستم کاهنده نویز Clear Voice
حالت های صدا Standard, Clear Voice III, Music, Cinema, Sport, Game

امکانات

مرورگر اینترنت
قفل کودک
گیرنده دیجیتال
تیونر آنالوگ -دیجیتال

درگاه های ارتباطی

ورودی USB
تعداد ورودی USB 2
ورودی HDMI
تعداد ورودی HDMI 4
کامپوننت (Component)
شبکه بی سیم (WiFi)
پورت شبکه (LAN) 1
ورودی آنتن

ابعاد و وزن

ابعاد بسته بندی 1847 x 1119 x 234mm
وزن بسته بندی 56.7 kg
ابعاد تلویزیون بدون پایه 1679.6 x 957.7 x 49.9mm
وزن تلویزیون بدون پایه 38.8 kg
ابعاد تلویزیون با پایه 1679.6 x 1005.1 x 304.9mm
وزن تلویزیون با پایه 39.2 kg

سایر توضیحات

قابلیت اتصال به دیوار
منبع تغذیه 100~240Vac 50-60Hz
اقلام همراه ریموت کنترل_دفترچه راهنما_کابل برق_باتری برای کنترل

فهرست

جستجو

Click for more products.
No produts were found.

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام