مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد
×

ماشین لباسشویی بوش WAT2846XME

مرجع:

WAT2846XME

دسته بندی: لوازم خانگی
  • مجهز به قفل کودک
  • قابلیت شروع با تاخیر 
  • چرخش 1400 دور در دقیقه
  • دارای موتور EcoSilence Drive
  • ظرفشویی بوش با ظرفیت 8 کیلوگرم
  • برخورداری از فناوری  VarioPerfect

ادامه مطلب
امتیاز کابران: ثبت نظر/پرسش
شرایط گارانتی و خدمات:
0 تومان (بدون مالیات)
در صورت در دسترس بودن به من اطلاع بده
ناموجود
توضیحات

مشخصات ماشین لباسشویی 8 کیلویی بوش مدل WAT2846XME

امروزه لباسشویی یکی از محصولات لازم و ضروری در هر خانه ای است و کمتر خانه ای پیدا می شود که فاقد چنین دستگاه ضروری باشد. لباسشویی ها با توجه به امکانات متنوع، ظرفیت و طراحی ساخت و روانه ی بازار می شود و مردم با توجه به انتظاراتی که از لباسشویی ها دارند آن را انتخاب و خریداری می کنند. یکی از شرکت های معتبر که سالیان زیادی دست به ساخت لباسشویی زده کمپانی بوش است و دائم سعی در تولید لباسشویی های کارامد و باکیفیتی زده است به همین خاطر خریداران زیادی را  به خود جلب نموده است. ماشین لباسشویی بوش مدل WAT2846XME سری 6 کشور آلمان با ظرفیت 8 کیلویی می تواند برای خانوارهای با جمعیت زیاد نیز مناسب باشد. موتور این ماشین لباسشویی WAT2846XME بوش  EcoSilence Drive است که یکی از موتورهای بی نقصی است که در لباسشویی به کار برده شده است  و مختص کمپانی بوش است. این موتور کاملا بی صدا و لرزش است و همین امر موجب طول عمر لباسشویی می شود و از سرعت چرخش 1400 دور در دقیقه بهره می برد و صدای تولید شده توسط آن تنها 47 دسی بل است و این یعنی از کمترین میزان صدا برخوردار است. همچنین به منظور جلوگیری از هدر رفتن آب و انرژی برنامه VarioPerfect در نظر گرفته شده است که با توجه به نوع لباس می توان تعیین کنیم که در مصرف کدام یک از زمان و انرژی صرفه جویی شود. لباسشویی WAT2846XME بوش مجهز به سیستم  Reload Function است که می توان در حین روشن بودن لباس های جا مانده شده را اضافه کرد. سیستم شستشوی آبشاری 3D AquaSpa در این لباسشویی، آب را از سه جهت به دیگ لباسشویی وارد می کند، و موجب نفوذ کامل آب به الیاف پارچه می شود و شستشوی بهتری را به ارمغان می آورد و موجب می شود که در مصرف اب نیز صرفه جویی شود. این ماشین لباسشویی 8 کیلویی بوش دارای 15 برنامه مختلف شستشو است و با توجه به ولرم چرخشی که دارد می توان نوع برنامه مورد نظر را جهت شستشو انتخاب نمود و نمایشگر LED و پنل لمسی برای تنظیم عملکرد دستگاه می باشد. برنامه های شستشو دراین لباسشویی شامل شستشوی بلوز، البسه ورزشی، البسه تیره، ملحفه، الیاف نخی، الیاف پشمی، پرده، شستشوی ترکیبی، شستشوی سریع، شستشوی ضد آلرژی، چرخش و آبکشی و شستشوی دیگ می باشد. توسط پنل لمسی نیز می توان دمای آب، میزان چرخش موتور در دقیقه، شستشو با تاخیر و … را تنظیم نمود. ویژگی شروع با تاخیر شستن لباس ها را از 1 تا 24 ساعت به تاخیر می اندازد و شستشوی سریع نیز برای مواقعی است که عجله دارید و شسشتو را در 15 الی 30 دقیقه به اتمام می رساند. با توجه به چنین امکانات بالایی قیمت لباسشویی بوش WAT2846XME بسیار به صرفه و مناسب است.

برنامه های کاربردی جهت صرفه جویی در وقت و انرژی

یکی از ملاک هایی که خریدارن در هنگام انتخاب لباسشویی به آن توجه بالایی دارند، صرفه جویی در میزان مصرف انرژی و آب و می باشد و خواهان آن هستند لباس ها با نهایت صرفه جویی در انرژی با تمیزی کامل شسته شوند. شرکت بوش شعار صرفه جویی در انرژی بازدهی بیشتردر رابطه با تولید لباسشوهایش را به کاربران ثابت کرده است. این ماشین لباسشویی سری 6 بوش مجهز به برنامه VarioPerfect یا همان صرفه جویی در زمان و انرژی است. این برنامه خود مشخص می کند که در کدام یک صرفه جویی شود و شامل دو گزینه بسیار خوب و کاربردی SpeedPerfect  و EcoPerfect که با انتخاب هر کدام از این گزینه ها می توان مشخص کرد که در زمان صرفه جویی شود یا در میزان مصرف انرژی. گزینه SpeedPerfect زمان را تا 65 درصد کاهش می دهد و برای وقت هایی که عجله دارید بسیار مناسب است و گزینه SpeedPerfect انرژی را تا 50 درصد کاهش می دهد و با انتخاب هر کدام از این گزینه ها زمان شستشو را سریع تر و کارامدتر خواهید کرد. این فناوری ها اگر چه با کاهش محسوس زمان و انرژی همراه هستند اما تاثیری در نتیجه شستشو ندارد و شستشو با همان بازده 100 درصد انجام می شود. یکی دیگر از تکنولوژی های به کار برده شده در لباسشویی بوش ActiveWater که مدیریت کامل آب را بر عهده دارد و با عث می شود که در مصرف آب صرفه جویی کامل به عمل آید و در هدر رفتن الکی آب جلوگیری کند. این سنسور اکتیو واتر شامل سه بخش سنسور کنترل کننده، تنظیم مداوم لباس های وارد شده، سیستم القای آب بهینه است. برای جلوگیری از هدر رفتن آب سنسور میزان دقیق مصرف آب را با توجه الیاف پارچه و میزان و تعداد لباس ها تنظیم می کند، و لباس ها را از طریق آب بهینه شده به طور دقیق و مساوی و سریع خیس می کند. فناوری Variosoft با ساختار قطره ای شکل این امکان را فراهم می کند که آب با سرعت بیشتری در داخل لباسشویی توزیع شود .

برنامه ها و امکانات شستشو

برنامه های شستشو در لباسشویی بوش WAT2846XME

ماشنی لباسشویی بوش WAT2846XME

ماشین لباسشویی WAT2846XME بوش داری برنامه کاربردی جهت شستسو برخوردار است.  با توجه به نوع و جنس پارچه و حجم لباس ها نوع برنامه مورد نظر را انتخاب کرد تا شستشوی مورد پسند و بی عیب و نقص را داشته باشیم و رضایت کامل را از تمیزی لباس داشته باشید. این لباسشویی از 15 برنامه شسشو برخوردار است که از طریق ولرم چرخشی نوع برنامه مورد نظر را انتخاب کرد این برنامه ها شامل شستشوی لباس ورزشی، پشمی و ابریشمی، البسه تیره، ملحفه، الیاف نخی، پرده، شستشوی ترکیبی، شستشوی سریع، شستشوی ضد آلرژی، چرخش و آبکشی و شستشوی دیگ و همچنین برنامه تاخیر در شستشو و برنامه سریع می باشد و با توجه الیاف پارچه نوع شستشو را انتخاب نمود. با توجه به تاخیر انداختن شروع شستشو تا 24 ساعت می توان از انعطاف پذیری بیشتری برای شستشو برخوردار باشید و زمان شستشو را تعیین کنید و زمانی که حتی شما در منزل نباشید می توانید کاملا مطمئن شوید که شستشوی شما دقیقا زمانی که انتخاب کرده اید به پایان می رسد. گاهی شما لباس های گران قیمت و با ارشی دارید که نمی خواهید به الیاف آن ها آسیبی وارد شود که لباسشویی بوش با بهره گیری از برنامه VarioDrum از توزیع مناسب آب استفاده می کند،  باعث می شود پارچه ها بدون هیچ گونه کشش و به شکل صاف و درخشان شستشو می دهد و لباس ها را در مکز درام متمرکز می کند  تا شما ازیک شستشوی درخشان و سریع و بدون آسیب رسیدن به الیاف پارچه مطمئن شوید. و شستشوی سریع برای مواقعی است که عجله دارید و می توان سشتشو را در 15 دقیقه به اتمام رساند. سنسور نشت آب AQUA STOP داری تشخیص نشت آب است و درصورت هر گونه نشستی خروجی آب بسته می شود و تا حد امکان از هدر رفتن آب جلوگیری می کند.

کمپرسور EcoSilence Drive

موتور EcoSilence Drive یک موتور بدون برس است که اصطکاک را در حین کارکرد کاهش می شود و منجر به عملکرد نرم تری می شود. یکی از ویژگی های این کمپرسور دوام و طول عمر بالا و بدون خستگی ناپذیرآن می باشد. موتور EcoSilence Drive آنقدر آرام و بی سر و صدا است که گاهی اوقات فراموش می کنید که لباسشویی روشن است. بی صدا بودن و نویز کم در این لباسشویی باعث می شود حتی درهنگام شب لباسشویی روشن باشد بدون این که کوچکترین سرو صدایی داشته باشد. همچنین طول عمر این کمپرسور در مقایسه با موتورهای عادی بسیار بیشتر است و می توان تا مدت زمان طولانی کارایی بالایی از خود ارائه می دهد. بوش موتور این لباسشویی را تا 10 سال ضمانت می کند.

کمپرسور اینورتر ماشی لباسشویی بوش

بارگیری مجدد در ماشین لباسشویی

جوراب کودک، تی شرت خود را فراموش کرده اید، ..؟ بیخیال. آخرین بار کی بود، ماشین لباسشویی را بارگذاری کردی، چرخه شستشو را شروع کردی و بعد فهمید که جوراب کودک یا تی شرت را فراموش کرده ای؟ عملکرد بارگیری مجدد در ماشین لباسشویی ها به شما امکان می دهد لباس های از دست رفته را اضافه کنید یا حتی در یک چرخه شستشو لباس را نیز حذف کنید. فقط کافی است چرخه دویدن را متوقف کرده و در را باز کنید، به سادگی وسایل فراموش شده خود را درون مخزن بارگیری کرده و شستشو را ادامه دهید. (هنگامی که دمای suds بالاتر از 50 درجه سانتی گراد یا وقتی سطح آب خیلی زیاد است، بارگیری مجدد امکان پذیر نیست.)

بارگیری مجدد لباسشویی بوش

طراحی زیبا و کاربردی در لباسشویی 8 کیلویی بوش

ماشین لباسشویی بوش WAT2846XME

با و جود این که از ضروریات لباسشویی داشتن کیفیت بالا در شستشو و صرفه جویی در وقت و زمان و هزینه است. اکثر مردم به زیبایی و طراحی لباسشویی نیز اهمیت بالایی می دهند و لباسشویی بوش 2846 نیز از طراحی و زیبایی خاص خود برخوردار است. لباسشویی بوش WAT2846XME همانند تمام لباسشویی های تمام اتوماتیک داری درب از جلو 8 کیلویی می باشد و بر طبق تمامی لباسشویی های پیشین بالای درب دارای مخزن مواد شوینده و پیچ انتخابگر برنامه ها و دکمه های برای تنظیمات بیشتر است البته بوش در قسمت تنظیمات اضافی خلاقیت به کار برده است و و از پنل لمسی استفاده کرده است. قفل کودک، تنظیم دمای آب و چرخش موتور و شاخص زمان باقی مانده توسط این پنل قابل دسترسی هستند. پیچ ولومی انتخابگر در وسط ماشین لباسشویی قرار گرفته شده اند و برنامه با زیبایی خاص به دور آن ردیف شده اند. طراحی خلاقانه ضد لرزش دیواره های جانبی نه تنها چشم نواز است همچنین پایداری بیشتری را فراهم کرده و لرزش را کاهش می دهد. بدنه لباسشویی سری 6 بوش به گونه ای عایق بندی شده که سطح سر و صدا را تنظیم می کند و باعث می شود ماشین لباسشویی های Bosch حتی در طول خشک کردن بسیار بی صدا بدون لرزش باشند. این لباسشویی دارای دیگ DrumClean است که مخزن لباسشویی  را در حین شستشو کاملا تمیز می کند.

جمع بندی

با توجه به تمامی امکانات و ویژگی هایی که از لباسشویی بوش 8 کیلویی  WAT2846XME سری 6 از کشور آلمان نام برده شده و با توجه به مخزن 8 کیلویی و رده انرژی A+++ و موتور قدرتمند با دوام EcoSilence و سرعت چرخش 1400 دور در دقیقه و برنامه صرفه جویی در زمان و انرژی VarioPerfect و... این لباسشویی را به مدل عالی تبدیل کرده است. شما با خرید ماشین لباسشویی بوش اولین چیزی که عاید شما می شود نظافت و تمیزی کامل لباس هایتان است و با توجه به کیفیت بالا در شستشو و برنامه های کاربردی در کاهش مصرف انرژی خرید این لباسشویی را به شما خریدارن عزیز پیشنهاد می کنیم.

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
WAT2846XME
نظر/پرسش(0)
نظرات
بدون نظر

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

فهرست